Forum
u30296
u30296
Ja, torej, gre se o 11letni deklici Kristini, k se s staršem preseli v novo bajtico nek na podeželju, pa se tm ful slab izkaže pa use.
naprej bom pisala v prvi usebi. napišm? =D

nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. januar 2012
lohk
30. januar 2012
piši riši.
30. januar 2012
u30296
u30296
okei. Pišem, pol pa komentirite, prosim. ;P & Kristina je stara 13 let, zatipkala sm se. DD p.s. za tiste k ste malo bolj neumni, prvi del še ni skeri. :3

To je njen dnevnik:
(29.4)
Dragi dnevnik! Imam sijajno novico! Preselili smo se v prelepo hiško, na podeželju, blizu gozda, potoka in z velikim vrtom. Zelo mi je všeč, saj sem samotni tip človeka. Prejšni lastnik te hiše je rekel, da je hiša magična in da se bodo v njej pripetile le lepe stvari. Hja, mami ima novega fanta + noseča je. SUPER! No, če se vrnim malce nazaj. Zanimalo me je, kakšne prostore ima ta hiša, da je "magična". Zato sem odšla pogledat. Čisto spodaj, že pod zemljo (al kakšni so te prostori že, whatever) je bila velikaaa klet. Bila je ogromna, z praznimi policami in polno lesenih skrinj. Jupidej. Nato sem odšla v zgornje nadstropje.. Kuhinja je imela prazne police, malo pulta z omarico, šporget (nevem kk se to pravilno napiše, vem sam pač da ti gor lah voda zavre, pa whatever, haha,lol.xĐ) in hladilnik. Opremo bi tako ali tako kupili novo. Sledila je majhna dnevna soba. Imela je razscapan kavč, raztrgan in sivo-rjave barve. Pred kavčem je bil majhen tv, zraven pa bela preproga z rdečim madežom, krvjo. No, whatever. Na vrtu je bil grob. Zelo sem se ga ustrašila. Glede na prejšne in druge prostore pa tudi. Grob je bil prašen. Imel je napis : Gloria Rodguirez 23.4.1913-1922. Revica, še 10 jih ni imela! Nato sem poklicala Janjo, mojo najboljšo prijateljico.
J-Janja, K-jaz
J: Kristinaa! Celo večnost sm čakala na tvoj klic! :3
K: Ja, hehe. super. Sicr ti pa mam neki za povedat. MMG
J: Ja, sj vem. Fanta maš, trilili.
K: Niti ne. Na vrtu je grob.
J: LOL? Sej pridem h teb jutr.
K: Super. Revica jih 10ni imela k je umrla. ;(
J: JA, morm it. Moje sožalje.

Je nesramno rekla in odložila. Poglobila sem v globok razmislek glede Glorie.

KRISTINA:

JANJA:
[img]https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSjZlQ376153dxtvb8jxhHawAbJu7BHabEfXzYegWhdZSrsVWBfbmhiIYo3[/img]
HIŠA:

NEXT?
30. januar 2012
Neeeeeeeext. 3:
30. januar 2012
u30296
u30296
nextam, ker mi je v šoli grozno dovgcajt. :Đ
01. februar 2012
u30296
u30296
Dragi dnevnik!
(30.4)
Danes je bil zelo zanimiv dan. Zbudila sem se v zelo sončno jutro. (: Nato pa je prišla tudi Janja. Ko sem jo zagledala sem jo močno objela, nato pa je dejala: "Kje je sedaj ta čudna ne živeča Glorija?" te besede so me stale. A o tem kasneje. Prišli sva na grob. "To je ta Glorija" . Nato sva neki časa.. No whatever. Zvečer je odšla. Odšla sem v posteljo... Brala sem knjigo... "Kristinaaa! KRISTINA!" je nekaj zašepetalo. "Jap?" sem odgovorila. Imela sem prisluhe. Hahah. NE PA NE! "Kristina, Janjine besede te bodo stale!!" je nekdo dejal. Ustrašila sem se in kasneje sem zagledala, da se je luč na hodniku ugasnila. "Mami?" sem rekla. "NI MAMI!" se je zaslišal hripav glas... Nekaj je skočio name. Vleklo me je za lase. Po obrazu sem začutila curek krvi..
next? c:
01. februar 2012
Nexti
01. februar 2012
u75657
u75657
next c:
01. februar 2012
u30296
u30296
okej. ;3 itak mi je dc.
01. februar 2012
u30296
u30296
Dragi dnevnik.
(3.5)
"Mamiii!" sem vpila. Ležala sem na postelji, neki čudni beli postelji. Zraven sta bili še dve prav taki, vendar prazni postelji. Nekam sem bila pripeta. Pot mi je zdrsnil po čelu. "Kristina... Živa si!" "Ja, mislim da sem. KAJ JE BILO?" nič se nisem spomnila. Temveč, le zbudila sem se! "Oh, ljubica. 4 dni si bila v komi. Ja, res 4! Zvečer si padla iz postelje in nato si se.. Oh." je hlipala. Hlastala je za zrakom. Mami namreč. Začela se je jokati. "Aja.." Spomnila sem se kako me je nekdo lasal. o.O Spomnila sem se njenega imena. "Gloria!" sem zavreščala. Nato se je oglasila zdravnica. Mislim da je bila Andreja. Nevem točno. "Le pod stresom je. Mogoče je kaj takega sanjala.. Nevem od kod Gloria.." Tudi ona je bila začudena... Sedajle tukaj čepim na postelji in pišem dnevnik. Oh, nekdo trka. Najbrž je mami. Napišem kasneje... Ne, ni bila mami. Bila je Janja. "Kristina!!!" je zavreščala in prihitela v sobo. "Ne objemaj me" sem mrko dejala. Malo sva se pogovarjali, kasneje je šla. Zopet je potrkalo. Bila je zdravnica. "Jupej" sem si rekla. Bla Bla Bla. Ko je zdravnica odšla sem pomislila, 'oh končno bo mir'. Ampak ko je odšla je začela škripati omara. "Halo?" sem rekla. Počasi sem vstala. V halji sem hodila do omare. Odprla sem jo...
next? c:
01. februar 2012
N.E.X.T. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. februar 2012
neeeext!!!pliss??
01. februar 2012
Ja, Nežika. NEXT!
01. februar 2012
u30296
u30296
ko pridem s psom . :3
01. februar 2012
u30296
u30296
jutri
01. februar 2012
DAJ ŽEE! :Đ
05. februar 2012
u30296
u30296
Evo, Tara. :3 pišem! :Đ
05. februar 2012
u30296
u30296
Dragi dnevnik!
(8.5)
Name je skočila Gloria. Lasala me je in se drla "UBILA SI MI STARŠE! IZDAJALKA! DO KONCA ŽIVLJENJA TE BOM SPREMLJALA! DO KONCA!!" krikov sem se zelo ustrašila..."IZGINI!" Sem zavpila. To so slišale zdravnica, mami in sestrična Katjuša. "Si v redu?" je histerično vzkliknila mami.. "Ja. Bo." bla bla bla. Na koncu sem lahko odšla domov. Sedaj sem že en teden doma. Pri meni pa je Katjuša... Sedli sva na posteljo. "Kako si?" je vprašala. "Dr.Držim se.." sem zajeclala, saj je moja omara zopet škripala. "Nič ni." se je zasmejala Katjuša. Bila je tako vesela. Vlegla sem se. "Torej.." je začela. "AUUUUUUUUUU! AUUUUUUUUUUU! POJDI DOL IZ MENE!" sem zavpila. Gloria je sedela na meni. "Pa kaj je že spet, mati Božja?" se je zadrla Katjuša. "Oprosti...Nisem se hotela usedeti nate..." je potihoma dejala. "Pa ne ti!! GLORIA!!!" sem se zadrla. Bolelo me je. ZELO! "Po Jano grem..." je dejala. Jana je moja mami. "Sedaj pa pojdi z mano!" sem zaslišala glas Glorije. Hell. Že spet. Odpeljala me je na streho. Bilo je okoli 22.00h, zato je bila že tema.
"Poglej me!" je rekla Gloria. Videla sem njen vijolični obris. Izgledala je kot zombi..
Skočila je iz strehe in lebdela.. Pristala je na nogah. "PONOVI!" se je zadrla. Prišla je do mene. "Skoči no!" "OK" sem si mislila. Skočila sem in lebdela, nato pa padla v črno luknjo...
05. februar 2012
neextei. :3
05. februar 2012
Nadaljuj, dobro je.
05. februar 2012
u30296
u30296
hehe, hvala. :Đ Še vsaj 1 next od druge osebe. (:
05. februar 2012
u77031
u77031
Jaa NEXT!