Forum
Hy ...Pišm 1. tko da ...Emm aja puvedala bom resnično zgodbo u eni šoli ka nekj straši!

A hočš da jo puvem?*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. december 2010
Next!
25. december 2010
Noo tko da zj začnem
U tork smo js,ana,miha,jan,jaka,alekssander šli skupi is sql in vidl smo višje razrede ka se niki tm pretepajo pred full mejhnim zasilnim izhodom vrata so bla manjša kt en metr....No in mi smo gledal ta vrata in kr naenkrat začne neki trkat...Ns je pustal strah in tm so še ena vrata ki so normaln velika in poj je začel trkat še tm Tm smo bli kkšnik 10 min pa puslušal če bo še kj pa je začel še bl ruputt in usi smo se spugledal pol je en moj sušolc maj.................
25. december 2010
3x Next
25. december 2010
Prteku h nm in se je tud on ustrašu hotl smo udpret ta varata a vidmo kua je tm notr..in on z svjimi rokami hoče utpret vrata in ka jih skor udpre se je kljuka skori pulumila in on je vidu da ma čist purezano roko šou je takoj dam ker se je še bol bau poj je pršu še žiga in tud on je to puskušu sam on je rinu z dežnikom in kr naenkta je potegnu dežnik in vidu da ni kubice dežnika ....No in tko pride tja ena učitlca pa nas nadelre da gremo dam in use to puve ravnatlu in mi smo mu tud to pusjasnil kar se nam je zgudil in ravnatl je mislu da se zajebavamo šli smo usi dam in nasledn dan smo šli na angleščino in spet smo šli uklet pugledat pa spet je trkal sam še prej sm js pred vrati najdla en kemik rdeč pa črn uzela sm ga in po šoli šli domou doma sm kakih 10 min razmišljala o tem in z tem kemikom sem nasledni dan pisala.....
25. december 2010
1 next
25. december 2010
Nextite !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. december 2010
ja ti nextej!ne pa mi
29. december 2010
Ok...Pisala sem test v šoli sem bila vedno odlična le tisti dan ne dobila sem 2! ko je biu naslednji test sem pisala z mojim najlupšim kemikom in pisala sem 5!.....Ko smo šli domou smo s potoma šli v klet pogledati če še kj trka moja najbolša prijateljica je hotla odpreti vrata nasproti tem majhnim vratim prijela je za kljuko in začela kljukati in naenkrat je kljuko potegnilo navzgor ustrašila se je a so se samo odprla vrata...Alekssander ki je bil najpogumnejši je šel v to temo čez vrata za njim je šel maj in js in na zadnje šele ana zelo nas je blo strah ker potem je biv mali tunelček šli smo kar notri torbe smo pustili kar v kleti...Potem ko smo že use prehodili po štirih smo prišli spet v klet zelo čudno se nam je zdelo saj smo kar naenkrat pristali pred istimi varati mislili smo da sta 2 predora in šli po torbe ...A torb ni bilo..Lee moja je bila zazdelo se nam je zelo čudno jaz sem odšla domou oni so pa še kar iskali torbe.Spet naslednji dan smo spet šli v klet in takrat končno spet odkrili nou predor tam notri je bila torba od Alekssandra!....z Aleksandrom sva odhiteladomou in naslednji dan istoo! našli smo nou predor in našli torbo od Ane naslednji dan smo mel biglo (BIOLOGIJO)...In js glih odprem torbo in hočem uzet mojo puščico in je ni blo! vedla sem da sem jo dala u torbo misnla sm da me kdo zajebava pa ni blo res odšli smo v klet in našli en predor in gremo usi not in jz zagledam fmodro zelenkast sluz na stropu ustrašli smoo se! in poj jz zagledam..........
04. januar 2011
1X NEXT
04. januar 2011
next!!!
04. januar 2011
našo terminatorco to je učitlca sam usi na sql jo tko kličemoin jo uprašam a ste videli kje aleksandr?* in ona reče nee*!in zaloputne z vrati tako da nišmo mogli več vn!našli smo odtis človeka in Zakriščali :
ALEKSSANDER!!!!!!!!!!!1
rekeu je kaj je odgovorili smo kje sii?* in je rekeu tukaj odloži kemik v luknojo!jaz sem odložila kemik v zeleno luknjo i vrata so se lahko odprla zagledala sem Aleksandra in ga takoj objela šli smo naprej maj je zagledu v škatli z pokrovom jojo?*...Eh kua če mi too?* in ga da meni po tem zagledamo rešetke in pogladamo čeznje in zagledamo Terminatorico ...Usi smo rekli OMG!...in Ana je zaslušala ropot pogledala je nazaj i nanajdla nožke usemje dala enega in hoteli smo pogledati ko ni bilo rešetk več?*..Ana reče:WTF?*!!..In takoj odšli naprej po tem smo videli odtise nekakšnih čudnih rok mahh dj kua je too...?*! in odšli naprej in potem maj zavoha urin ! in vidimo nek potok modre in zelene barve notri pa zagledamo...!*
04. januar 2011
Next!
05. januar 2011
next
30. maj 2011
u99504
u99504
next
13. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg