Forum
tole bo moja prva zgodba na igra123 opravičujmseče bojo v njej slovnične napake in upam da ne moti če je nakaj besed v angleščini:-)ker sem angležinja (rojena sem bila v kaliforniji)vsako leto praznujem noč čaravnic z mojimi prijateli zgodbo pa bom pisala malo iz rsničnih dgotkov nekaj pa iz izmišljenih...
......................................prvo zgodbo napišem popoldne če bo mogoče zi si pa uzami čas in glasuj oz napiš next.................................

ali si prpravljen na najgrozlivejšo zgodbo o najgrozlivejši noči..brr

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. november 2014
Zakaj mislš da bi bilo koga strah?
Al je tle ne zatu da nebi noben au ne?
Samo uprašam nč nočm sam zanima me.
08. november 2014
na sej sem napisal na dolg čas brez veze ali ne prevač me je strah..in zakajbi blo goga strah mogoče ni dost natančno povedan pisala bom kod grozlivko
09. november 2014
torej moje ime je anastazija to sem jaz

vsa zgodba se je začela ko smo se pred šolo srećale z mojo bff lizo to je liza:

najin pogovor preden v slovenščino:
L=zdravo kako si
J_o liza moja zdravo dobr ti?
L-supr haah ej a bi šla zmano na zabavo za noč čaravnic prooossiiimm
J-ja no ok.kam pa
L-kar pri meni bom povabila še luka,nelisijo,bello in lolo če ti je prav
J-ok. supr torej sva zmenjeni aja kdaj pa?
L-31.oktobra od 18.00 dalje do zrd mene lahko spiš pri meni
J-to bi bilo suprrr se vidiva
L-ja no pa adijo
J-adijo srce

next??..tale del je bil kratek nasledni bo zeloo dolg ampak danes nimam več časa.
11. november 2014
naslednji dan je bila sobota in odšla sem do Lize saj sva morali izdelati vabila za zabavo pripraviti prostor napisati seznam za hrano narediti nekaj buč itd. skratko okrasiti hišo itd. akole so izgledala vabila:

pripravile smo mafline

pred hišo https://i59.tinypic.com/30mn5p3.jpg v hiši pa sva imeli polno grozlivih slik napisali sva 3 metode za klicanje duhov in pripravili svetilke za na obhod

v ponedeljek sva povabljenim oddali vabila večina je vabilo lepo sprejela nekatiri pa so imeli že druge načrte še vedno je bilo dovol čarovnic in čarovnikov da sva lahko pripravili zabavo za noč čarovnic in niti sanjalo se nama ni da bo to nastala največja grozlivka najnega življenja ki naju bo za vedno zaznamovala....next..nasledni next bo že bol strašen in šee dalšii
12. november 2014
u143474
u143474
Next
12. november 2014
še 2 next-a
16. november 2014
prišel je dan zabave.Prišli so najini orijateli in to skoraj 2uri prehitro kar naju ni motilo.hitro smo začeli z urejanjem kostumov in make-upa za večirni obhod po mestuko smo bili urejeni smo odšli na kosilo ku je bilo narejeno na strašen način.nato je bila ura će okoli 4 popoldne ker je bila će jesen se je začelo temniti zato smo sklenili da se kar odpravimo preden smo idšli smo prižgali naše svetilke in uzeli košare ter odšli.tako je bilo mimo že 6hiš in stali smo pri 7 ki je bila malo strašliva a smo kljub usemu pozvonili opreti nam je prišla neka stara gospa ki ni izgledala ravno prijazno vseeno smo zapeli in zaplesali nato nam je dale sadkarije..takoj ko smo zaprli vrat nas je oblegel strah nevem točno zakaj ampak zdelo se nam je tudi da nas nekdo opazuje in hodi zanami šli smo še mimo 5 hiš ampak pri vsaki hiši nas je bilo zelo strah zato smo odšli ko smo se vračali smo opazili da tista hiše mimo katere smo odšli prej izgleda zdaj že nekaj 100let starejša in ernestina ki je bila najbol naivna je rekla da so se zavese premaknile seveda smo vedeli da je bila starka a leon je videl neko belo pojavo seveda smo usi menili da gre zatuha tako smo usi zakričeli in stekli do hiše malo pred našo hišo je strah in občutel izginil nevem zakaj ampak je tako smo sklenili da bomo zabavo nadeljevali prinesla sam sladico in pribolške seveda se nam je zdaj to da izgledajo stvari grozne zdelo veliko manj zabavno ampak zabava je in kej naj zdaj zabavajmo se smo si rekli ,ugasnili luči prižgali disko krogljo in začeli plesati vse dokler glasba ni samodejno ugasnila no ja tudi disko kroglja je zato smo šli po sveče mama pa je rekla da je celemu naselju zmankalo elektrike naše naselje se konča s številko 35m(dawn street) točno tisto hišo ki je bila tako grozna.usem nam pa se je čudno zdelo da je tako natančno saj je bila vedno še kakšna hiše poleg naše ulice brez elektrike kadar jo je zmankolo toda tokrat ni bilo tako kar je bilo strašno..in ko smo mislili da je že konec in da zabeve nebo in bodo usi odšli domov se j zgodilo nekaj nevrjenogrozne..ampak ja s vem dokler ne nepišete next (usaj 3-je)nbom povedala kaj ajmo nekxtat hahaha..proim
02. december 2014
neext
02. december 2014
hvala še 2
02. december 2014
u180558
u180558
next
07. december 2014
še 1
12. december 2014
next
12. december 2014
next bo ju3 zdajle nimam časa
12. december 2014
se opravičujem ker dolgo nisem nextala sej vesta šolo into..in sedaj je končno tukaj nesledni del..naenkrat sem zslišala mamin krik in odšla v kuhinjo use je bilo prevrnjeno in us pribor je bi na tle na največjem noži je bil kri..aa smo zavpili krii hitela sem iskati mamo a je nisem nšla umaš sem se počutila kod da sem ujeta v temni kod njtmnejša noč škatlji in nemorem iz nje lovi me nekaj hladnega nevem kaj je strah me je skrijam se odb kod nekaj se zgrne nadme..takrat me sune liza kaj pa sanjaš zdaj res ni čas za to..ahhnič ji rečem in še vedno dobro nevem kaj se je zares zgodilo in kaj je bilo le v moji domišliji a nož je krvav zato skušamo poklicat policijo po telefonu se nekdo oglasi se sreča si rečemo a ges reče ne kliči drugače boš 2 ki bo po tebi slušalko smo vrgni na mizo tako močno da se je zlomila in telofon se je razletel me pa smo zbežale pa stopnicah a bol od smo hodile manj se nam je zdelo da smo prehodile naenkrat je bila prednami lukja ki se ji ni video dna nismo vedlei kaj naj žrtvovala sem še in skočila ker sem bila najmanja in mi je uspelo so šli usi za mano in usi preskočili to reč ter si oddahnili tako smo končno prišli do moje sobe aaaaa je zavpila bella ki je prva vstopila v mojo sbo vse povsd j bila kri na steni a je pisala pazi če ležeš se b vdrlo in boš moja..razmišljali smo kaj se bo drlo na bella ki ni hotel več stati na miru se je dotaknila delčka moje sobe in tisti deček je naenkrt začel padati in boloje isto kod z stopicami naenkrat so se nad mano skrvnili lsti za kliv canje duhov v sob pa sm vidla..aaaa hudiča?? lepo prosim saj t ne obstaja daj no kajje to zopet poledam ojjoojj navzgor obrnjen križ use mi je jesno nekdu je klical duhove seaj imam hiši namanj 3 duhovo ali še več..nazadnje so obsedli tudi njega li njo oločimo se dasnamemo kiž demo nu in pskusimo rešiti zaeo..ampak kje je moja mama se sprašujem pusti zdaj to jo bomo že našli ko se znabimo demonov torej ker je hiša soba in ideja moja grem jaz snet to ogrlico ....če vas zanima kaj se zgodi in če mi uspe ..amm.nextajte hahaha alo rabim 4nexte
09. januar 2015
u180558
u180558
Next
11. januar 2015
Next Next Next
10. februar 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg