Forum
enega dne ko je chloe prisla domov z sole in ko je odklenila vrata in jih odprla.... videla je krvave stopinje...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ampak je bila pogumna in primila za bejzbol palico in odsla po stopnicah... v sobi je slisala kricanje.... bila je njena mama ki je bila stara 25.. odprla je vrata in videla je moskega ki je lezal na mami ..
chloe je bilo jasno da jo posiljuje. se dobro da je ni videl tisti mozakar...
odsla je kot miska proti postelji in zamahnila toda je zgresila.
mozakar se je hitro oblekel v chloe je pa meril pistolo . bil je zamaskiran. ko se je oblkel je

nadaljujem??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. junij 2010
u22343
u22343
itak nadaljuj...:-)))))
05. junij 2010
ok bom cez 5 min.
05. junij 2010
je chloejino mamo ustrelil v trebuh in hitro zbezal skozi okno... chloe se je tako ustrasla za mamo da ni niti opazla da je njena noga krvava.. hitro je poklicala resilce in mami ovila brisaco okol trebuha.. ko so koncno prispeli resilci je mama skor ze umrla .. izdavila je se zadnje besede " draga ( kaslja kri) moja... gotovo bom umrla in zato ti recem.. da se SKRIJ nekam navarno..." in izdahne (umre)
nadaljujem??
05. junij 2010
nadaljuj!
05. junij 2010
u22343
u22343
nadaljujjjjjjjj
05. junij 2010
zdaj se chloe podre svet!! chloe je pretresena , nima nobenga vec na tem krutem svetu!!
poklicala je svojo najcool prjatlco lolly in ji vse povedala... tako nekako je potekal pogovor:
-J: OI BI SE LAHKO POGOVORILE NA SAMEM???
-L: JA SEVEDA KAJ TE MUCI??
-J:MA TI RAJE POVEM NA SAMEM OSEBNO... ( prestraseno govori... )
-L: JA SEVEDA ... KJE SE DOBIVA??
-J: LAHKO PRI MENI DOMA? DA TI SE POKAZEM... KAJ MISLIM....
L: OKEJ SE VIDVA .. KR ZDEJ BOM PRSLA...
J: OKY GREM SE POKLICAT CAPSE (policaje)
odlozista...
ko pridejo policisti ... izprasajo chloe kaj je videla ,....... ona pa jim odgovori da je videla moskega starega okoli 30 ali vec let.. visok 165 cm. in da jo je prvo posilil in potem ustrelil-... povedala je tudi da je tudi vanjo meril piistolo.. bilo je vidno da je prestrasena...
prisla je lolly. bila je praw tko prestrasena kot chloe.
povabila jo je na sprehod.. in ko so prisle v park staa se vsedle na klopco. chloe je naenkrat prikazal / a.........
nadaljujem???
06. junij 2010
u22343
u22343
N-A-D-A-L-J-U-J...!!!!!!
06. junij 2010
u22343
u22343
06. junij 2010
ok sam rabla bi mal vec komentarov.......
sej veste ka j mislem.......
06. junij 2010
nadaljuj
06. junij 2010
nadaljujem:

pred njo se je prikazal sam moski ki je njeno mamo ubil...
zgrabil je lolly in chloe.. dal jima je uspavalo.. odpeljal jih je v skrivno hiso.. moski ju je odpeljal v neko sobo katera je bila zelo bogata.. imela je veliko igrac.. toda lolly in chloe tega nista marali...
chloe se je poskusala resiti.. okno je poskusala odpreti pa ji ni in ni uspelo odpreti.. po nekaj minutah je padla in to s tako mocjo da je moski slisal in prisel gor. chloe je pogledal in ji rekel :
-M: VELIKO SI UPAS IN ZATO BOS TRPELA.!!!
MAUHAHAHAHAHHAHAH!!!
-C: (prestraseno) ZAKAJ NAM SKODUJES??
SAJ TI NISMO NAREDILI NIC SLABEGA.!..!!
-M: AJA MA ME NE POZNAS?? VES KDO SEM JS? BIL SEM MAMIN FANT .. AMPAK ME JE PUSTILA ZARADI TVOJEGA OCETA.. IN KO JE ON NAREDIL SAMOMOR GA NI!! JS SM GA UBIL!! SAMO ZATO DA BI BIL S TVOJO MAMO!
ZATO SE VAM MASCUJEM!!!!
chloe je kar utihnila... skrila se je v kot in primisljevala ... k njej se je usedla lolly... obe sta tuhtali.. in chloe je nasla super idejo!!
nadaljujem????
06. junij 2010
vredi
??
06. junij 2010
ja, nadaljuj
06. junij 2010
daj
06. junij 2010
plis
06. junij 2010
allo?
06. junij 2010
ok zdej bom!!! :
chloe je dobila super idejo in to je bila da ena zamoti moskega in druga zbezi potem una prva gre po pomoc in jo pripelje.. tako ulovijo moskega in njiju resijo!!
chloe je bila presrecna in je povedala idejo lolly!!
ampak ko je ravno sel moski po stopnicah in jima prinesu hrano je slisal nacrt se je zelo lepo potiho zasmejav...
in tako so chloe in lolly zaceli z nacrtom... chloe je zamotila moskega toda on je ze zaklenil vrata in skril kljuc... videl je tudi lolly ki je ze skoraj usla toda jo je moskki zgrabu... chloe je zvezal na stol lolly pa na posteljo...
nadaljujem???
06. junij 2010
u22448
u22448
JA..!! FuŁŁ kull Deii puglej še mojo zgodboo na moimu profiŁu najdeš Trouble iin best friend.. PLis.. Tnx useen...

PA NEXTI ČIM PREJ:!
06. junij 2010
ok!!.... nadaljejujem!!:
in moski je zacej lolly majico slaciti potem pa se mimiko... chloe je nemirno gledala. poskusala je odvezati toda ni slo... ko je moski slekel do nazga lolly je zacel se sebe.. in ko je koncal (posiljevati) je lolly odvezal in je dal namesto nje chloe.. ampak ko je moski lolly zavezoval na stol je bila chloe odvezana in je brcnila moskega v spolni ud ... in potem se v glavo in trebuh ...... padel je v nezavest... chloe je resila lolly in sta hitro tekli kot blis. proti police station. ( policijsko postajo) povedali sta in policisti so takoj ukrepali.. sli so s tiralico in to zato ker je bil ta moskii DAMJAN MURKO glavni peder in pedofil!!!!! in na chloeino in lollyjeno sreco so ga ujeli!!! (TODA ZGODBE SE NI KONEC!! DA NE BOSTE MISLILI!!)
07. junij 2010
u22448
u22448
Next.?
07. junij 2010
ja ce dobim vec vec commentow!!
07. junij 2010
Next next!!!
07. junij 2010
ja ce dobim se vc commentow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08. junij 2010
zakaj noben vec moje zgodbe ne prebere???????
09. junij 2010
u22343
u22343
Jass jooo...Zato te prossiiim,da NADALJUJEŠ!!!!!!
Hvaaalllaaa
09. junij 2010
oky bom!! prow zdejjj:
nadaljujem:
chloe in lolly sta bili srecni odsli k lolly domov.... (zato ker ji je mama umrla)
lolly je mamo prasala ce lahko chloe zivi pri njih.. in ker njena mama ze ve vse ji je dovolila .. chloe je bila vesela a hkrati zalostna.. in to zato ker bo morala iti domov po oblacila... lollyjin oce se je ponudil da bi on sel po oblacila. mama je morala v bolnisnici prevzeti pomemben problem zato je moral oce ostati doma in paziti lolly in chloe. toda ze po 10 minutah je morala iti chloe v pisarno k ocetu da ji seznani pravila v druzini... lolly je prasala chloe ce bo zmogla poslusati oceta ker jih po navadi razlozuje 1 uro in pol. chloe je rekla da bo zmogla. sla je dol v pisarno. vstopila je in se usedla ....
oce je rekel:
o = OCE
c = CHLOE

O: HEY LUBICA MIKENA. A BOVA ZDAJ PONOVILA PRAVILA?? A BOS KEJ PILA??
C: JA PROSIM PILA BI CE MATE JABOLCNI SOK.. IN PRAVIL SE NE VEM GOSPOD!!!
O:O SORI OKY NA TLELE....
C: KAKSNA SO PRAV..... ni morala govoriti saj se je zgrudila na tla...
oce se je le hudomusno zasmejal...
NADALJUJEM???!!!???
PA HVALA BLACKIIE ZA TO KER BERE!!!!!!!!
09. junij 2010
bla
bla
men gre na živce "nadaljujem?"
09. junij 2010
ce ti kaj ni praw na moji zgodbi je ni treba brat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. junij 2010
u22289
u22289
nadaljuj.
09. junij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg