Forum
Moja prva zgodbica! Mogoče mi lahko še malo prizanesete, ker se še učim :3
Upam, da ti bo branje v užitek.
(Najprej moram napisati, da bo zgodba vsebovala rezanje in veliko depresije in ne vem kaj še vse in če ti to ni všeč, oprosti in upam, da najdeš kaj, kar ti bo všeč in hvala da razumeš). Potrudila se bom pisati čisto slovnično pravilno in, da odlomki ne bodo predolgi, ker si redki vzamejo celo večnost da prebirajo neko nepomembno zgodbo na spletu :]
___________________________________________________________________________________

Zrla sem v svojo šolsko torbo, ki sem jo odvrgla v kot, ko sem prišla domov, in se spraševala s kakšno osebo sem se družila že celo svoje življenje. Kdo je ta oseba in kako, za vraga, nisem opazila, da je z njo nekaj narobe? Tako zelo sem se sovražila, čeprav bi morala sovražiti njo, ker mi je to prikrivala. Tako zelo sem jo imela rada in nisem hotela, da se rani. Bila mi je kot sestra. Vedno sva tičali skupaj in se hihitali in jedli čips in se obnašali kot normalni najstnici, ki sovražita matematiko, obožujeta čokolado in sta noro zatreskani v vsak mesec drugega fanta. Bili sva tako normalni in bilo je tako lepo, ampak kaj se je vendar zgodilo? Solze so mi tekle po licih in mi razmazale maskaro in ko sem si jih obrisala, sem si jo še bolj razmazala, da sem bila videti kot ena grda, grda panda.
On jo je uničil, on je prišel vmes in vse spremenil. Mija se je tako noro in neomajno zaljubila in se obnašala kot pijanka. Pijana od ljubezni. Ni razmišljala s trezno glavo. Še sanjalo se mi ni, da jo bo tako grdo prevaral. Zdel se mi je lep, pameten, zabaven in sem njuno zvezo popolnoma podpirala. Moje solze so tekle, zaprla sem oči in ven jih je prišlo še več. Nisem jih mogla nadzorovati. Nikoli nisem jokala. Ko sem skoraj jokala, sem stiskala ustnice do onemoglosti. Zdaj pa so solze prišle kar same od sebe. Zvila sem se v klobčič in tiho ihtela. Upala sem, da nihče ne bo prišel v mojo sobo. Oh, kakšne trosim, kdo pa bi sploh lahko prišel? Njene kosti, njena rebra. Samo koža in kosti. Njena stegna kot zobna nitka. Kot punčka narejena iz vrvice. Njeni lasje so že zdavnaj izgubili sijaj. Kako nisem tega opazila?! Tako zelo, zelo sem se sovražila. In nenazadnje; njena zapestja. Njene roke, polne brazgotin, starih in svežih. Kri vsepovsod. Z vsako kapljico krvi, je pritekla solzica. Premočila sem si novo majčko in kavbojke. Zdaj so bila še moja lica črna in mokra in moj nos rdeč, moje oči pa še bolj. Lasje so se mi v štrenah lepili na moker obraz in jaz sem globoko dihala. Počutila sem se kot v bližini psov. Samo, da je tisto strah. To, zdaj, pa je obžalovanje. Tako obžalovanje, ki ga človeško bitje ne prenese.

In ko sem ji rekla, kako grde so te njene brazgotine, je samo prikimala in zajokala.

___________________________________________________________________________________

Tole je bil samo manjši uvod. Če ti je všeč, mi povej, če ti ni všeč pa mi tudi povej. Samo tvoje mnenje rabim :] Hvala, da bereš <3
24. marec 2015
NEXT! ti tole obvladaš in sigurn bo še neki ful dobrga nastal <3
25. marec 2015
u171948
u171948
neextiii!! zakon! :')
25. marec 2015
u188013
u188013
next super je
25. marec 2015
next