Forum
aam..jp..spet sm tuki in jp..spet sm dobla nove ideje za novo zgodbico. in jp..vem de jih že 1oo pišm in jp vem de jih nič več ne nadaljujem in bla bla bla..neda se mi. :]
sej bom. ;]
aaam...no če se pa strinjate pa začnem še eno novo pisat, ki je VEČ ALI MANJ po žiulenski zgodbi [ne čis use]. Učeri se je zgodiu en zlo pomemben dogodek za mene pa sm se pač odločla da iz tega ustvarim novo zgodbico ki vam bo mejbi zanimiva. Mejbi jes, mejbi nou, mejbi rejn, mejbi snou.
al jebiga..zdej sm že začela. xD
Read it...love it...or hate it..just enjoy it.^-*

naj pišem al ne? xD

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. december 2010
NEXTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.
20. december 2010
aam oukei.^^
bom prvi del. :'D
20. december 2010
OŠEBIČE~

Romina ~ glauna ošeba. :'D
Nino ~ lubežeen.^^
Ajda ~ BFF. :'3
.
.
.
druge ošebe pa še pridejo.^^
20. december 2010
še šlikiče.^__*

Romina

Nino

Ajda

20. december 2010
u18082
u18082
NExtttttttt.!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. december 2010
okej..bom začela kr mi je dc. xD
20. december 2010
''kreteen!'', sem kričala že na stopnicah medtem ko sem tekla v sobo. V sobi sem sedla ob posteljo in pričela jezno mencati po preprogi. Kar na jok mi je šlo. Za mano je pritekla vsa razburjena Ajda. ''vbila ga bom!'', je rekla in zaloputnila z vrati. Sedla je k meni in me objela. ''ne ženi s k srcu. Bo že bolje.'', me je pričela tolažiti. ''ne..ne bo bolje. Saj ga ljubim.'', sem hlipala skozi solze. Jezno je zavzdihnila. V tistem trenutku mi je zazvonil telefon. Bil je on. Zavzdihnila sem in pogledala na zaslon telefona. Ko sem zagledala njegovo telefonsko številko in zraven sliko njegovega prelepega obraza sem v srcu začutila neznosno bolečino. Telefon sem dala Ajdi in ji skozi solze šepnila:''reci mu da ne želim govoriti z njim.'' Ajda je pokimala in se javila. ''ne kliči več kreten! Ne razumeš da si jo prizadel? S poudarkom na 'že drugič'. Aj speli se.'', se je zadrla in prekinila. Objela sem jo. V tistem trenutku sta v sobo pritekli Tina in Saša. Obe sta sedli pred mano in me objeli. ''sva slišali kaj se je zgodilo.'', je rekla Tina žalostno. Pokimala sem in poskusila požreti solze vendar mi ni uspelo. Spet sem bruhnila v jok. Naenkrat sem na stopnicah zaslišala glasne, težke korake. Bil je učitelj športne vzgoje. Zaropotoal je z vrati in brez da bi kaj rekel, pokazal na Tino in Sašo. Vstali sta in se odplazili ven. Učitelj športne vzgoje je zelo strog in vsak samcat dijak na naši šoli se ga boji. Osorno me je pogledal, se obrnil in zaloputnil z vrati. ''peder.'', je šepnila Ajda in me še enkrat objela.
20. december 2010
neett
21. december 2010
u30405
u30405
next :*
21. december 2010
u18082
u18082
Neext nuujnoo.!!!!
21. december 2010
next