Forum
Hey,se bom kr prestavila,sem Tjaša Fowl in imam 17 let.Hodim v 2.letnik. Imam seveda svojo najboljšo prijatljco Tejo Klims in sma sošolki.

Jas:

Teja:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
"Dring,dring,dring" je že zvonila budilka za v šolo,oh,vstala sem se in odšla v kopalnico,tam sem se umila in se naličila.Hitro sem še pojedla zajterk in odšla v šolo,saj vedno komaj čakam da vidim Tejo.
Ko sem prišla v razred sem zagledala Tejo in se hitro vsedla zraven nje,in kar naenkrat
je prišla Neya in me začela zmerjati,da imam masne lase,grda oblačila,nisem lepo naličena itd.-Neya je najbolj famous na šoli in tudi zelo nesramna,še posebaj do mene.

Neya:

OMF!!Prvo uro imamo matematiko in dobimo kontrolne nazaj,ziher sem 1 pisala.Oh in bil je čudež dobila sem 2,mama me bo ubila doma jooooooj.
28. november 2012
Next???
29. november 2012
u108194
u108194
next
29. november 2012
u108194
u108194
naj pravlca!!
29. november 2012
u113919
u113919
next
29. november 2012
Tejo sem prosila ,da bi mi ona vzela test domov,da mi ga nebi mama vidla,Teja srečnica je vsaj pisala 3.Okey,1 tedn mam časa da popravim enko.
Ko sem prišla domov me je mama takoj napadla koliko sem pisala matematiko,rekla sem ji da še sploh testov nismo dobli nazaj,da jih dobimo komaj naslednji teden.,oH in na srečo mi je vrjela.

SREDA
NASLEDJI DAN V ŠOLI
------------------------------------------

U-učiteljica J-jas (Tjaša)

U : Tjaša,kdaj boš popravljala oceno,saj si edina ki si pisala nezadostno.
J : Ammmmmm.... v petek bi jo prosim.
U : okey,samo upam da se boš zdaj ta 2 dni pridno učila da boš dobila dobro oceno
J : bom se,obljubim učiteljica
U : Hmmm... upam da se boš res
30. november 2012
Prišla sem domov in sem bila cela utrojena,sploh nevem zakaj.Takoj sem odšla v pojsto in zaspala.Zjutraj sem se spet hitro ustala se najedla,umila,naličila in odšla v šolo.V šoli je blo itak tak kot vedno-bedno.Ko sem prišla domov sem se odločila,da se bom učila do večera matematiko.Glih takrat me je poklicala Teja po telefonu.

T-Teja J-jas

T : zdravo Tjaša,a lahko prideš za trenutek ven,nekaj ti morem nujno povedati
J : nemorem,saj veš da se morem matko učit
T : daj no,za eno uro,če je pa nujno prosimmmm
J : res ne morem,učitljci sem ublobla da se bom učila
T : za eno uro prosim,pol pa lahko greš domov učit
J :Ammmm.. okey vedno me prepričaš hahah
T : haha okej pridem do tebe
-------------------------ZUNAJ-----------------------------------------------------------
t:veš kaj se bo ju3 zgodilo v šoli?
j:vprašana bom matko haha
t:ne to haha dobili bomo novega sošolca
jMG!! res?
t:jaa,učiteljica mi je povedla,pa sploh newem zakaj haha
j:haha kak mu je pa ime?
t:nevem,vem samo da bomo dobili novega sošolca
j:hmmm.. komaj čakam haha
jooooooooj koliko je že ura,moram se iti učit domov,saj so zdaj minile kar 3 ure jooj
tkej ti kuj pojdi

Oh učila sem se do 2 zjutraj in jutri se že morem vstati ob 7.00

----------------------------------JUTRI V ŠOLI----------------------------------------------
In prvo uro imamo seveda matematiko,ki sem vprašana,cela zmatrana sem stopla k tabli in dobila sem 4,slabo štirko, vsaj mama me ne bo ubila.2. uro imamo angleščino,pri razredničarki,tam nam bo verjetno prestavlja novega sošolca.Jooj z Tejo nemorema več čakati haha.in končno učiteljica stopi v razred in pove.....
next??
30. november 2012
neeext
02. december 2012
u55962
u55962
next!!
03. december 2012
Učiteljica stopi v razred in pove seveda d bomo dobili novega sošolca.Povedla je tudi da zelo lepo poje in je zelo simpatičen haha. Potem ga je tudi seveda poklicala v razred,ko je stopil v razred sem prvo pomislila "omg Austin Mahone je " nisem se ga mogla nagledat kako lep . Sploh nevem če še je sploh opazil saj je prej pogledal Neyo kot ma mene.omg nee Neyi se je vidlo,da se je zaljubila v njega.Neeee nočem da se Austin zaljubi v Neyo."Teja kaj naj naredim" sem zakričala in učiteljica me je slišala in me nagnala ven iz razreda,da premislim kako se obnašati pred novim sošolcem.
04. december 2012
u51583
u51583
cool zgodbica
nowa sem...
neeext!
06. december 2012
u51583
u51583
(nowa ki to bere)
06. december 2012
u55962
u55962
next
06. december 2012
Zazvonil je zvonec in Teja je hitro priletela iz razreda k meni."Tjaša!!! ali si vedela kako te je gledal ko si odšla ven iz razreda,potem pa se še je tak lepo nasmejav haha"
"ni res,lažež"
"nena lažem,siher si mu všeč,omg prihaja"
"kdo...."
in potem me je negdo primo za ramo in
"zdravo,jas sem Austin Mahone in ti si?"
"aaaaa,,jas sem Tjaša Fowl"

A-Austin J-jas

a : veš,da si se mi najbolj dopadla od vseh v razredu,pa nevem niti zakaj haha namreč zato,ker te je učitljca nagnala ven haha.
j : omg,res hah ti se meni tut zlo všeč haha,pa nisem vedno tak poredna kot danes,da me je učiteljica poslala ven
a : hm verjame,a mi daš tvojo številko??
j : oh ja takoj haha ( napisala sem mu številko na roko haha )
a : ok hvala,mogoče bom jo kdaj rabil
j : ah , ti kar pokliči kaj
a: ok,bom,morem it zdaj ,bye
j : dijooooo...

----------------------------------------------------------------------------------------------------
"Omojbog Teja si vidla,prosil me je za številko"
"res,ziher si mu všeč"
" ehhh, nisem"
"si si "

Austin:

06. december 2012
u51583
u51583
neext
bdw: fool cool
07. december 2012
u95401
u95401
colll next
08. december 2012
next (nova bralka)
09. december 2012
u55962
u55962
next
09. december 2012
nextt
10. december 2012
Jeeeeej še 1 teden pa zimske počitnice.Ne morem čakati,kaj bom dobila za božič.upam da nekaj kaj nebor kr tak izgubila.in je že nedeljin večer,kar pomenii da boram iti spat,saj se morem jutri spet hitro vstat.Omg spomnila sem se da imamo ju3 prvo uro fizike in bo moral Austin sedet zraven Neye,ker je samo tam še prosto.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
V ŠOLI
---------------------------------------------------------------------------------------------------

"Hey Tjaša a veš,da zdaj toto uro sedi zraven mene najlepši fant haah" se je Neya se drla za mano,ko sem odšla v razred.
"In veš kaj,vem da sem mu všeč,saj me je že povabil domov in me prosiv za številko" "daj Neya nehaj lagat,saj vsi vedo da se lažeš" sem se ji zadrla nazaj saj se vedno laže in govori da je najboljša."Aja,saj to samo govoriš,ker si ljubosumna haha,kera luzerka hahaha" ko je to rekla sem se samo vsedla zraven Teje in bila tiho,saj mi sploh nebi verjela,da me je prosil za številko hah.Ko je prišel učitelj v razred je seveda vprašal,kdo je novi učenec.seveda se je Neya takoj zadrla "tukaj je,zraven mene" in mu dvignila roko."ok,Neya hvala,da si povedla in mislim da ti je ime Austin ne?" "jaa,Austin Mahone sem" "slišav sem tudi da zelo lepo poješ,bi nam zapel kaj? "ammmm... ja lahko ja hah" "ok,rk pridi sem"

Zapel nam je toto pesem:

Neyi so skoro oke vun padle ko ga je gledala.ooooooo sovražimo jo
Nekst?
10. december 2012
nexttt
10. december 2012
u55962
u55962
next
10. december 2012
In končno so počitnice . Seveda bo Teja prespala pri meni. Bedele sma skoraj vse noči hah. Oh in že so minili štirje dnevi, danes je torej torek in na srečo so starši odšli nekam za 1 dan . Nisma vedle kaj naj počnema in sma šle na facebook gledat od Austina slike haha,ni minlo 10 minut in že mi je zazvodil telefon.Neznana številka,le kdo bi lahko bil?

g-glas j-jas

j: prosim.
g : hey tjaša? austin tukaj!
j : omg,si res ti??
g : ja res sem
j : haha , nisem pričakovala,da me boš poklical
g : jas tudi ne ( žalostno )
j :zakaj si tako žalosten? čujem te po glasu
g : ammm.. Tjaša?
j : ja??
g : nekaj ti morem povedat
j : kaj pa?
g : aa ljubim te
j : kajjj?
g : a nisi slišala, v tebe sem zaljubljen
j : omg,hecaš se
g : Tjaša , nena se hecam, niti 4 dni ne morem zdržati brez tebe , saj vidiš
j : ampak , mislila sem da si v Neyo
g : Tjašika , nisem v Neyo , v tebe sem
j :ampak...
g : nič ampak.omg. Tjaša a bi hodla s mano??
j: ammmm...
g : ??
j : ja
g : fak haha a si rekla ja?
j : ja haha , Austin ko sem te že prvič vidla sem se zaljubla vate
g : res,jas tudi v tebe,čeprav je bila prva ura smešna haha
j : ja haha
g : in imaš ju3 kaj časa,da bi nekam šla ali kaj takega
j : jaa mam ja
g : torej te lahko pokličem
j : ja lahko ja
g : ok te , dijoooo... <3