Forum
u72261
u72261
To je moja prva zgodba zato upam, da vam bo všeč! Če vam ne bo pol pač v anketi prtisnete ne in je to to, če pa vam je všeč v anketi prtisnite da in pod komente napišite Next! Zaenkrat bom napisala bolj malo, da sploh vidim, če boste brali!
____________________________________________________________________________________
Hellow :3
"O shit!" si ponavljam v mislih med pakiranjem, ker vem, da mi ne bo uspelo priti pravočasno. V kovček tlačim svoje obleke in se pripravljam, da oddidem na tri-tedenske počitnice v letovišče s prijatelji. Natančneje se odpravljam bordat po "divjih" smučiščih. Bordam že od svojega 8leta sedaj pa imam 13-let! Ah torej naj se predstavim sem Bella Cooper. Tokrat pa se odpravljam z najboljšima prijateljicama bordat; te prijateljici sta Ann Scott in Madison Brown. Sploh nevem kako sem prepričala starše, a uspelo je to dobro vem! Živim v New york-u bordat pa odhajam v Francijo. Teh počitnic gotovo nebom pozabila...
_____________________________________________________________________________________
Kako izgleda hotel v katerega punce prispejo? Bodo koga spoznale?

Next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. januar 2012
next
08. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg