Forum
No ja pač to ne bo resnična zgodba , ampak bo zgodba k jo je sanjala moja BFFAFL(best friend for all fucking life)in se mi je zdel zanimiu ko mi je povedla ^^ in zto sn se odločla , da to napišem , jo tut uprašala zato mam avtorske pravice
31. december 2010
no napiššš.,
01. januar 2011
napiš. ;3
01. januar 2011
ok
02. januar 2011
pač moja BFFAFL je v enga emota Sašota.In midve sva pelale najine cucke(pse)vn.In sve ble pr enih smekah in iz njih se je kr naenkrat pojeviu on.Pršu je du naju najprej kušnu mene , po pa še Laro.Pol je šou in pr temu še ubedve pograbu za riti(-.-).
In js sm tm čis ushičena začela klicat oooo Sašo , Sašo , Sašo me je kušnuuu.On je šou naprej js pa za njim.Lara je stala na mestu in me čakala.Pol je pršla Tajda in šle sta stran , skupi pač hodt po ulcah.Js pa sm šla za Sašotom ko ps za lastnikom -.-.In slišala sm da se je zajebavu na najin račun(Lara , Js)In hitela sm do Lare in ji povedla.Skupi (Js , Tajda , Lara)smo šle se mau šetat po selu.Šle smo do Petre nakonc ulce pa zagledale Sašota.N E X T?
02. januar 2011
Nexttii .!
05. januar 2011
Pač šle smo proti njemu in je kr naenkrat izginu o.o pol se je pojavu na drugi strani ulce in smo začele tečt proti njemu in je zgrabu Tajdo me pa takoj k 5ri hitele
do večera smo ble tm JS SM POL ŠLA LARA PA JE ostala pr njej pol okrog pou noči je šla tut Lara in 5ra z njo da če bo slučajno Sašo , da ga zamotiii in je biu in ona ga je šla zamott in jo je kr zgrabu...NEXT?
07. januar 2011
895
next
18. januar 2011
še 3 komenti!!!!
21. januar 2011
Neeext.!
HAHAHAHA :OO LOL HUDIČEVE SANJE PRED CERKVO.xD By ~> Sisi & Rocky
07. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg