Forum
u83403
u83403
Živjo odločila sem se pisat zgodbo o Sarrah Perry,ki je stara 15 let in hodi v 1 letnik.
SARRAH PERRY

Ura je bila 6.30 zjutraj. Zbudila me je budilka. Ne že spet,sem pomislila,namreč bil je ponedeljek 1. šolski dan v 1. letniku. Strah me je bilo novih prijateljic. Srečo sem imela,saj bo moja sošolka tudi moja najboljša prijateljica Nelly. Umila sem zobe,se oblekla,naličila in se poslovila od staršev in mlajše sestrice Miley,ki je stara 5 let. Odšla sem na avtobus,kjer me je čakala Nelly. "Poglej,mi je rekla in pokazala na njeno novo zeleno-modro šolsko torbo"."Je nova?,sem jo vprašala in ona mi je pokimala. Ob 7.00 sva se že peljali na novo šolo. Izstopili sva,ko je bila ura 7.30. Pred seboj sva imeli novo šolo,ki je bila marelične barve,dvorišče okoli nje pa,kot bi bil na dvorcu. Na travniku je bil vodnjak,zunaj za šolo šolsko igrišče in pred šolo klopce za malico. "Ta šola je božanska,"sem rekla Nelly in ona mi je prikimala. Vstopili sva in videla sem omarico,na kateri je pisalo: SARRAH PERRY,zraven nje pa Nelly Cruz . Na garderobni omarici so viseli ključi.Odklenili sva vsaka svojo omarico in notri je bil prostor za shranjevanje oblačil itd. Zložila sem svojo jakno ,ko sem videla list na katerem je pisalo: SARRAH PERRY-UČILNICA 201.-Razredna ura. Isto je pisalo na Nellyinem urniku. Zaklenili sva vsaka svojo omarico in odšli v učilnico 201,kjer sva kot okameneli gledali vanjo,saj...

Neext?

Sarrah Perry:

Nelly:

Neextei če hočeš nadaljevanje

Boš bral/a zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. marec 2012
u83403
u83403
a bi kdo že kei napisou pliss??
27. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani