Forum
Hm...Jaa. :Đ

23.1.2012
"Dragi dnevnik. Bliža se prva konferenca in na šoli je vse podivjano. Tudi 9.razred sem in vsak dan me bolj skrbi kako bo, ko bom odšla v srednjo šolo. Torej vsak z svojim testom smo v šoli letali od učiteljice do učiteljice in jih prepričevali.Jaz sem bila sicer prav dobra, ampak največje probleme sem imela pri učitelju Greznik, mojem razredniku. Andrej Greznik... Brrr. :$ Moj učitelj biologije. Moj razrednik.. -.- Biologija sem bila vprašana 2. Ne vem zakaj.--.-- Torej prišla sem do učitela in rekla:"Učitel, a bi lahko jas popravla oceno? Saj veste, moja mama ne bo ravno presrečna, ko bo izvedela za 2.. Saj se spomnite kako je bilo zadnjič?? (long story)" "Sara, dovolj imam tvojega prepričevanja! NE!" je rekel in odšel naprej. "Mujo neumni!" sem si mrmrala. Celo šola ga kliče mujo. nevem zakaj. "Kaj te je Mujo spet mučiv?" je do mene pritekla Amanda, moja najbolša prijateljca. "Mislim, da je brezveze. Bom pa pač obdržala to 2 " sem rekla in se ustavila. Amando sem sunila v ramo. "Kaj je?" se je odzvala in se božala po 'rani'. "Glej!" sem ji rekla in ji pokazala Mateja. Mojo simpatijo. "Ajoj, pojdi do njega in mu reči, vate sn!" je rekla. Phh! Kakšna tolažba. Pa kaj, ona pa hodi z Matejovim best frendom, Jakom. "Glej, Jaka gre. Šibam stara!" je dejala in izginila v množici. Sama sem se sprehajala in nenadoma sem se spotaknila. Nevem čez koga, a sem pogledala. "Pazi kje hodiš, štor!" se je name zadrla Anita. Šolska afnaaa.-.- Najbolj popularno dekle na šoli. Gotovo veste, kaj to pomeni, mar ne?"

nadaljujem?!

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. januar 2012
u30296
u30296
ja deej. =D
25. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg