Forum
u167221
u167221
Hei!♥
Moje ime je Sara in naredla sm svoj blog čeprau jih je že ful velik.
Upam da boste uživale/li v mojem blogu. ♥

Za začetek vam bom povedla mojo resnično Creepy Story:
Moja starša sta šlaven in bla sm sama doma kr je tut moja sestra šla prespat k prjatlci. Js sm poklicala mojo BFF da lahka pride k men prespat in je rekla da pride. Čez pol ure je prišla k meni in s seboj prinesla grozlivko na DVD-ju. Preden sma šle gledat sma si naredle kokice pa v klet sma šle po kokakolo (skupi kr je v kleti fuuul staršljivo). Ko sma si use prpravle za jest pa za pit sma šle v dnevno sobo in pržgale tv in začele gledat tt film. Film je govoril o nekemu moškemu ki je pobijal vse kar mu je prišl pod noge in vedno je pobijal ob polnoči. Kr je ona prišla k men ob 23.30 je blo sam še pol ure do polnoči.
V predsobi mamo uno uro ko je kukauca noter in usako uro pač 'zakuka' (nwem kok se reče sprav). In glih ko je ob polnoči zakukala je on moški v filmu hotu ubit žrtev sam je televizija zaštekala in glih takrat je zmankal elektrike tak da sma se odločle da se grema resnica ali izziv. Kmal sma u kleri zaslišale nek hrup in se začele dret ko nore. Hotla sm poklicat mamico sam se mi ni oglasla ati je pa telefon pustu doma. Spet sma šle nazaj v dnevno sobo, se usedle na sedežno in se začele menit. Čez kakih 20 minut sta prišla moja starša in pol kr kmal smo dobl eleltriko nazaj. Kasnej sma šle z BFF pogledat v klet ka je tak zaropotal prej in sma vidle da so neke škatle z železom padle iz omare. In pol sma se začele režat ka sma tak glupe da sma se tega ustrašle. Pol sma se šle pa stuširat (ne skupi) in šle spat. Naslednje jutro sma pa šle dol v kuhno jest pa je edn začeu po oknu tolčit in spet sma se ful ustrašle. Pol sma pa šle skoz vrate vn pogledat gdo je je biu pa moj maček (pokojni) hotu pokazat kak je biu priden kr je prvo miš ulovovil in jo je v okn gor metau sicer nwem kok ampak ok . In pol sma se poslovile in šla je domov.
No mogoče se nezdi tko strašljiv ampak če bi bli zravn bi se vam zdel fuul grozn.

Nadaljujem ko dobim 3 nexte♥
Pa se opravičujem če je kaka pravopisna napaka♥

boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. marec 2014
u100166
u100166
next
12. marec 2014
u167302
u167302
neeeeeexxtttt ♥