Forum
hej hej.
7644 zgodbic, 7000 je že pozabljenih, 200 je slabih, 300 je dobrih zgodb, ki nimajo bralcev, 144 zgodbic pa je takšnih ki so dobre. 5 igodbic je najbooljših in ta bo ena izmed njih c:

okej mal nakladajne zdej pa da vam mal povem zakaj se bo šlo. ppač z girl of dream bomo pisale zgodbico o Sarah in Justinu. girl of dream bo Sarah, jst bom pa Justin. tok za enkrat zdej pa kr prosim girl of dream če bi napisala prvi del.

upam da boste bral
28. junij 2012
=========================Sarah====================================

Živijo sem Sarah stara sm 18 let in živim v Španijii z mamo in očetom mam starejšega Brata Jasona,ki je zloo kul brat za nič nasvetu ga nebi zamenjalaa,ker je the best ..

To sem Jaz:

Neii povem,da sem navadno,dekle in hodim v Gimnazijo v Zadnjii Letnik

Moj Brat Jason :

Mamm Bff Alison skupi sva nerazdružlivii no tt pride do preora a ga hitro rešiva:

MIdve Z Alison.....

Obe obožujeva JB-ja in One Direction
28. junij 2012
Nextite
28. junij 2012
u70107
u70107
next!!!
28. junij 2012
next
28. junij 2012
==================================JUSTIN**======================================
Živjo sem Justin in ravno sem končal pomemben sestanek za turnejo Belive po Evropi. najprej bom obiskal Španijo.

imam eno polsestro Jazzmin

in polbrata Jaxona

. moj najboljši prijatelj je Ryan. včasih sva se družila vsak dan, vendar zdaj ko se ne vidiva tako pogosto boolj ceniva čas ki ga lahko preživiva skupaj

najrajši na svetu imam svojo mami Pattie

moj ati in mami sta se ločila ko sem imel 10mesecev. ati se je poročil na novo in dobil dva otroka, ki sem ju omenil že zgoraj. mojemu atiju je ime Jeremy

zelo vliko časa preživim z mojo babico in dedkom

imam tudi psička sammya

mislim da sem povedal vse.
NEXT
28. junij 2012
pozabil sem še povedati nekaj najpomembnejšega. nekaj najlepšega v mojem življenju, pozabil sem omeniti svojo punco Seleno Gomez

28. junij 2012
a veš da jo varaš
28. junij 2012
zakaaj jo vara ?
28. junij 2012
kaj?
28. junij 2012
z bivšo jo vara
28. junij 2012
z kero bivšo?
28. junij 2012
klinac vem z kero samo jo z bivšo vara
28. junij 2012
oky dost nehmo se kregat
28. junij 2012
samo razlužit mu hočm da jo VARA
28. junij 2012
NEXT
28. junij 2012
next
28. junij 2012
u92032
u92032
next
28. junij 2012
okj zdej je nevrst girl of dream
28. junij 2012
=========================Sarah==================================

Zjutraj sem se zbudila in se hitro oblekla takole :

saj sem mogla itii u šoloo hitro sem šla kajti zaspala sem,ko sem prispela v šolo pa je proti meni hodila Stacy
__
j- jst
s- stacy

S- Hejj Zguba
j- Stacy nehaj me tako klicati !
S- kaj ali ne veš koliko si pisala matematiko
J- Nee
S- hehe jaz 4 ti pa 2
J- Oky nehaj se zanimati za moje ocene lei pač mi ne gre matematika
S- hehe no kaj ti pa gre?
J- Recimo glasbo imam posluh in glasbo mam 5 ti pa 3
S- heheh oky samo alii veš Justin Bieber Pride V Španijo
J- hehh Res od kod ti to?
S- Nč na Twiterju je napisu leii itak bom šla na koncert :=) ti pa nevem ker pomoje so že use karte razprodane
________-
Tako nesramno mi je povedala da sem se zjokalaaa :=(

Enostavno jo ne prenesem zato sem šla hitro do učilnice saj je zvonilo tisti čas sem mislila samo na to kako bom dobila karto ?? danes je predzadnjii dan šole in komaii čakam,da bo konec ... Ker pa sem matematiko pisala 2 nevem kako bom sploh lahko šla na koncert Jb-ja...

Po koncu pouka me je Alison potolažila in mi rekla poglei pomoje še ni use razprodano zato sva šle v Fun Heppy(trgovina,ki prodaja karte za koncert) (izmišljena je trgovina)

j. jst
a - alison
p- prodajalka

P- Živijo dekletii kaj bo dobrega ?
A- Živijo rade bi 2 karti za Justina Bieberja
P- Dekleti moram vaju razočarati samo še eno karto imamo
A- oky uzeli bova
_____
ko sva odšle iz trgivine nisva vedelii kai naj Alison sem rekla,da naii ima ona karto jaz pa pač ne bom šla ....

Alison pa je trdila,da mi bo pomagala najti karto, nato pa je mimo prišel moški in naju ustavil rekel nama je da morava zapeti 1 pesem od Jb in zapela sem samo refren Boyfriend moški je bil zadovolen in in mi dal karto zastonj. Še nikoli nisem bla tok happy ..

Komi čakam,da bo koncert pa čeprau bo šele nasledni teden

________--
Nextite

Stacy-

28. junij 2012
neext
28. junij 2012
next
28. junij 2012
u96128
u96128
next
28. junij 2012
u59458
u59458
next
28. junij 2012
next
28. junij 2012
=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*JUSTIN=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*
po sestanku sem z mojim manegerjem Scootom Braunom odšel na vaje. na koncertu v bom prvič zapel moje tri nove muske Boyfriend, Die in your arms in All around the world. odšla sva v rdečega Lamborghinia

okoli avta je bilo že veliko mojih oboževalk in vse so vpile moje ime. ob takih trenutkih se počutim zelo nesramni, saj mi vsi govorijo naj ne hodim k njim. ko jih vidim kako hrepenijo po tem da bi se jim podpišem na liste mi v oči pritečejo solze. svoje oboževalke zelo cenim in jih imam zelo rad. vsako od njih. na hitro sem jim pomahal potem pa sem odšel v avto. Scoot je prišel malo kasneje.
j-justin
s-scooter

j-zamudila bova na vajo
s-klicali so me iz španije. vse vstopnice so razprodali v petih minutah.
j-že so jih prodali? ampak dvorana v Madridu je res ogromna.
s-mali razturaš c:
j-koliko je ura?
s-pet do dveh
j-se zavedaš da morava biti ob dveh na vaji?
takrat je Scoot pohodil plin in že čez nekaj trenutkov sva se znašla pred plesno dvorano
s-dovolj hitro?
j-recimo...haha
odšel sem po stopnicah kjer me je že čakal moj plesni učitelj
p-plesni učitelj

p-justin spet si do minute natančen!
j-prišel sem pravočasno....
plesni učitelj je res strog. včasih se ga kar malo bojim, ampak če delam z njim je koncert vedno popoln.
p-dajmo zmigaj se!! če si slaven še ne pomeni da ti ni treba delati kot ti rečem. pojdi na svoje mesto, in zapleši kreografijo za pesem Boyfriend.
zaplesal sem jo tako kot bi moral. seveda sva vadila še druge skladbe in ta koncert bo zagotovo nekaj najboljšega. ura je bila štiri in odšel sem na parkirišče. tam me je že čakal Scoot.
s-kako je bilo?
j-kot vedno. učitelj je čedalje bolj strog
s-in ti si zaradi tega čedalje boljši
j-mhm......
s-oprosti ampak nimava časa da se greš poslovit od domačih. takoj morava na letališče.
j-se hecaš?
s-poglej narobe sem preračunal. letalo ne pride o šestih ampak že ob pol petih
j-matematika in ti sta dva različna pojma.
s-bodi vesel da sem še enkrat preveril let, drugače bi moral čakati do jutri zjutraj
j-to je tvoja dolžnost.
hitro sva odšla na letališče in tam me je že čakalo zasebno letalo.

s-to malo letalo je najino ne?
j-ja. seveda c:
28. junij 2012
neeext
28. junij 2012
u96128
u96128
nexttttt
28. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg