Forum
u151019
u151019
pisala bom o tem kako sem se poleti na morju znašla pred svojo najljubšo pevko (seleno gomez) in še drugimi zvezdniki kako sem si tam našla fanta in kako smo z seleno peli skupaj na zaklučnem večeri in še kaj. ukličila bom tuti zvezdnike ki mi niso ušeč ampak jih bom bol za vas.

vljajo pa pravila
+ne smetite teme z oglaševanjem če želite oglaševat mi to pošlite na zs hvala
+če vem zgodba ne paše je ne barite ne rabite je smetiti s hejti
+lahko napišete katire zvezdnike imete radi in mi pomagate pri zgodbi ( za nobenega nebom rekla NE ampak se bom potrudila pa najoolših močeh da ga uključim

boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. julij 2014
u151019
u151019
torej prišel je zadni dan šole 24.6. bila sem vesela saj sem imela večino predmetov 5. doma so bili usi veseli zame zvečir pa mi je mama prišla povedat supr novico
j-jaz m-mama
m- živjo nastja
j-živjo
m- kaj praviš če bi šli drugi teden na havaje
j- zakaj ša to
m- da te nagradimo za uspeh
j-joj mama hvala
m-torej?
j_ ja seveda sem za
tedn je takoj minil kod en dan in tako smo odšli na havaje
na letalu sem videla veliko znanih obrazev bilo je nekaj slovenskih pevk
pogovor pa sem zavlekla z alyo
j-jaz a-alya
j-dobr dan alya
a- žijo
j-moje ime je nastja
a- torej živjo nastja
j- kam se odpravljaš
a- na havaje grem pa ti?
j-jaz tudi
a-lepo lepo
j- prejšni teden smo z prijatelicami na zaklučni prreditvi pele tvojo pesem katire naslov je moja pesem haha
a- aa supr škoda da sem zamudila
j- ja no veliko jih pravi da smo bile odlične
a- gotovo ste bile
j- ja najbrš res hvala
a-ni za kaj uživaj na havajih se še kaj vidimo
j_ ja enaki in upam da se nasvidenja
a- adijo
ko smo pa dolgm času prišli na havaje se mi je use zdelo prekrasno jomaj sem čakala da grem nasldni dan v morje ki se je v sončnem zahodu tako lepo svetilo od zadnih sočnih zarkov da ni moč opisati

me ko pojemo:

alya moja pesem

sončni zahod

13. julij 2014
u151019
u151019
ko imam že ravno čaš bom napisala še en next

zjutraj smo se najprej spoznali z sosedi. no moji starši so se jz sem si prpravila stvari za na plažo uzela sem

in

ter sončno kremo in sončna očala
morja je bilo prima in pozno smo prišli domol h nam na obisk pa ja prišla sosedova hčerka acacia clark najprej me je bilo sram govoriti z njo ker je ona tako lepa jas no jas sem pa jaz

na koncu ko sem govorila z njo sem opazila da je zelo prijazna
13. julij 2014
next
14. julij 2014
u151019
u151019
čez nkaj dni ko sva se zvečer z acico sprehajali po plaži je mimo naju prišla selena gomez. prosila sem jo če bi se slikala z manjoj seveda se je z tem strinjala

pot po stojnici je nadaljevala z nama naš pogovor je trajal dokler se nismo razšle a smo se dogovorile da gremo nasledni dan skupaj v bazen in res smo šle cel dan (koraj) smo tičale v vodi plavale se potapljale skakale iz blazin ipd. čes 3 dni n plažinas je ogovoril nek fant z imenom alex bil je srčkan in zdel se mi/nam je zelo zabaven skupaj smo šli u vodo kjer smo se zabavali.ko smo z dekleti nasledni večer prišle do mize kjer smo vednojedle sem jaz na misi imela prekrasno vrtnico

in sporočilo na katerm je pisalo ,, se vidiva jutri,bodi sama se vidiva alex zardela sem in use povedala seleni in acici ki sta se nasmehnili . ko sem zaspala sem razmišljala o alex-u in o najinem ,,zmenku''
15. julij 2014
neext<3
15. julij 2014
u151019
u151019
next je tu ta bo bol romantičen
...................................................<3............................................
torej zutraj sem odšla na plažo tam ma ja čakal alex. odšla sva po plaži in se usavila pri nekakšnem slapu

dolgo sva se pogovarjala. na koncu ko sva se že odpravljala me je uprašal če bi bila njegova punca privolila sem.tisto noč nisem zatisnila očesa zato sem sredi noči poklicala alexa spet sva šla ven do slapa lkjer sem dočakala svoj prvi poljub inšele takrat sem izvedela kaj prvi paravi poljub pomeni

prebujalo se je juto in zato sva hitro odšla da me nebi pogrešali zjutraj sva jaz in tudi selena imeli kaj za po vedati (seleno je povabil justin) acica pa nama je sporočila da nasledni dan gre zato smo si uzele čas da se poslovimo imele smo zabavo ki je trajala dolgo v noč puvabile pa smo tudi alexa in justina acica pa je povabila svoje dobre prijatelje iz one direction in green day ker sovražim 1D sem gledala mimo nih a saj nihiove pesmi niso takooo slabe ustavila sem se pri green day ker jih obožujem takoj ko sem prišla v hotel sem si na steno priletila njihove podpise tako se je moje poletje nepričakovano spremenilo dobila sem že toliko presenečenj da sem si mislila da me nič več nebo tako presenetilo
........................................................<3.................................................
16. julij 2014
u173108
u173108
nnnnnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
17. julij 2014
u151019
u151019
tako je čas hitro mineval in en teden preden se morala oditi z morja sem izvedela da bo češ 5 dni tam zelo popoolaren koncert združenih skupin a vsak ki bo nastopil mora s sabo imeti enega oboževalca želela sem si da bo selena sodelovala ker se vedela da imam možnosti da bi prav jaz sodelovala naprej sem si ogledala plkat kjer je pisalo da so prijavljeni že

1D-leticijo (punco sem poznala in vedela sam kaj ji nastop pomeni nisem pa vedela da je na havajih komaj sem čakala da se srečamo.)
green day- alex ( moj fant ojoj kakšen srečku upam da bom jaz lahko z seleno)
združen balkan-anja( no pa koga bom še tu našla to bo zagotova moja anja moja najbolša anja kako to da je prej nisem opazila....)
celina dion- elis (no nje pa še ne poznam)
....... itd
na koncu je bila selena ki še ni imela spremljevalca a to se je pri kosilu spremenilo sej je povebila mene in strinjala sem se
tako sva vadili in dnevi so bežali usak večir sva se videvalla z alexom bilo je čudovito in nepozabno....prišel ja dan pred nastopom napetost je naraščala jas pa sem svoje zadnje tri dni večino dneva preživela z alexom a kod nujno sem morala dobiti šenovico da je Rebecca Fischer mrtva nism mogla vrjeti a bilo je res najlepše in najpopolnejše dekle je zapustilo naš svet RIP
04. avgust 2014
u185565
u185565
kaj to je resnična zgodba?????????? men se zdi da ni
26. april 2015
u185565
u185565
r.i.p. rebecca love you miss you
26. april 2015
u185565
u185565
ti si rebecco poznala?????