Forum
Živijo!
Sem Victoria in približuje se sezona sanjskega moškega... POTREBOVALA BI 8 DEKLET, ki bi se prijavile in tekmovale za njegovo srce.

PRIJAVNICA:
--> Ime in priimek:
--> Starost:
--> Kraj bivanja:
--> Nekaj o meni ( s čim se ukvarjam, moji hobiji, družina, kakšna zanimivost):
--> Moja slika v kopalkah:
--> Kakšen mora biti MOJ SANJSKI MOŠKI (opis):
Takole kmalu vam bom priložila opis našega sanjskega moškega in hišo v kateri naj bi stanovale...

Hvala za prijavo Victoria

08. november 2013
Villa v kateri boste živele:

08. november 2013
--> Ime in priimek: poly bieber
--> Starost: 13
--> Kraj bivanja: Ljubljana
--> Nekaj o meni ( s čim se ukvarjam, moji hobiji, družina, kakšna zanimivost): rada plešem, igram klavir,imam mlajšo sestro(,ki je najbolša),najljubša žival je
panda rada nakupujem
08. november 2013
-> Moja slika v kopalkah:

--> Kakšen mora biti MOJ SANJSKI MOŠKI (opis): lep,prijazen,sexi,dobrosrčen, ne preveč nabildan, ljubezniv, romantičen, pomagljiv, ...
08. november 2013
u154723
u154723
http://www.igre123.com/forum/tema/s-n-n-n-f-nf-n/54077/1 vračam oglaševanje (: *pis*
08. november 2013
--> Ime in priimek: Maite Perroni
--> Starost: 20
--> Kraj bivanja: Mehika
--> Nekaj o meni :
Rada pojem in plešem ter se družim z pozitivnimi ljudmi.Pri moških ne gledam na zunanjost in denar.Ukvarjam se z gimnastiko in drsanjem.Imam starejšega brata in malajšo sestrico.
Slika v kopalkah:

--> Kakšen mora biti MOJ SANJSKI MOŠKI:
Romantičen,ljubezniv in kavalir,zabaven,takšen da lahko kdaj svoj ponos skrije.Ne sme biti sebičen.
08. november 2013
Hvala dekleti za prijavo. Se vedno cakamo 6 deklet. Ko boste prijavljene vas caka izziv s katerim bo Jack use malo bolje spoznau...
08. november 2013
a lahk spremenim starost?? stara sem 18.
08. november 2013
PRIJAVNICA:
--> Ime in priimek:Nika Styles
--> Starost:17
--> Kraj bivanja:ljubljana
--> Nekaj o meni ( s čim se ukvarjam, moji hobiji, družina, kakšna zanimivost):ha ukvarjam se z nogometom,košarko...Sem najmlajša u družini se dobr razumemo..
nč posebnega..HA SEM PRABA SPOGLEDLJIVKA !

--> Kakšen mora biti MOJ SANJSKI MOŠKI (opis):
amm mor bit simpatičen,se dobr razumet z družino,izobražen,romantičen,ljubeznjiv...
08. november 2013
u155331
u155331
Am a ti veš da si sfejkala ČISTO ISTO kokr sta naredle neka Ajša pa še ena? PHAHA A SAM FEJKAT ZNAŠ? LOL
09. november 2013
kdo to a jst??
09. november 2013
u155331
u155331
ne ti lol
pač to temo je sfejkala phaha
09. november 2013
ajaa
09. november 2013
--> Ime in priimek:Tinna McCrazy
--> Starost:12
--> Kraj bivanja:Nova Gorica
--> Nekaj o meni ( s čim se ukvarjam, moji hobiji, družina, kakšna zanimivost): igram saxofon , imama najbolšo starejšo sestro....moja najlubša žival je pes & muca.....

--> Kakšen mora biti MOJ SANJSKI MOŠKI: (opis):lep,delaven,romantičen,ljunezniv,zabaven,zak k vedno pomaga...........
10. november 2013
PRIJAVNICA:
--> Ime in priimekijana Štirn
--> Starost:15
--> Kraj bivanja:Kranj
--> Nekaj o meni ( s čim se ukvarjam, moji hobiji, družina, kakšna zanimivost):
igram:kitara,klavir,trobenta hobietje,plavanje ukvarjam se z pisanjem glasbe in petjem, imam brata in sestro brat: mlajši-4 leta sestra:mlajša- 3 leta

--> Kakšen mora biti MOJ SANJSKI MOŠKI (opis):lep,prijazen,ljubezniv,delaven,zabaven,radodaren
11. november 2013
u82298
u82298
PRIJAVNICA:
--> Ime in priimek: Nina Potočnik
--> Starost: 20
--> Kraj bivanja: Ljubljana
--> Nekaj o meni ( s čim se ukvarjam, moji hobiji, družina, kakšna zanimivost): ukvarjam se z živalmi,to pomeni da sodelujem v društvu ANIMAL ANGEL,moji hobiji so risanje,rada igram klavir flavto in kitaro,.

--> Kakšen mora biti MOJ SANJSKI MOŠKI (opis): lep,zabaven,romantičen,delaven,ljubezniv,radodaren, simpatičen
11. november 2013
-> Ime in priimek: moly cyrus
--> Starost: 18
--> Kraj bivanja: lj
--> Nekaj o meni ( s čim se ukvarjam, moji hobiji, družina, kakšna zanimivost): igram klavir, rada pojem plešem, hitro dobim prijatelje, ..
--> Moja slika v kopalkah: http://partyshop.si/media/catalog/product/cache/4/image/1b9d1efa82a7b8c28a9882871f2615c7/l/c/lc40483-1.jpg
--> Kakšen mora biti MOJ SANJSKI MOŠKI (opis): lep,simpatičen,prijazen....ljubezniv,delaven
29. november 2013
še koliko deklet da lahk začnemo?
29. november 2013
u82298
u82298
začnimo
29. november 2013
kdaj bo?
29. november 2013
izziu ????
29. november 2013
pa omg!js se odjavlam ker res nimam časa se igrt to igro pa še skor 1 mesc je miniu odkar smo se prjavle..
29. november 2013
se lahko še prjavim?
13. december 2013
dej se
13. december 2013
Ime: Bea Miller
Starost: 19let
Kraj bivanja: Ljubljana
S čim se ukvarjam: Plešem hip hop, pojem in pišem pesmi!
Moja slika v kopalkah:

Kakšen mora biti moj sanjski moški: Lep, pameten, nežen, iskren,ljubezniu,delaven
24. februar 2014
kdaj se bo začel?
24. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg