Forum
jaz sem zarja. imam 18 let. imam tudi 9 letno sestro sašo. ni kaj prida fajn no ma je moja sestra!
jst sm nardila dans lih ispit za avto. ni biu kej faj ma nrdila sm ga. biu je nek profesor Hito. bul je res hitr zato se je tko klicu je reku. jz sm pač vozila auto in potttteeeeeeeemmmmmmm......
16. avgust 2011
a naj nadaljujem?
16. avgust 2011
eh itak noben ne bere!
16. avgust 2011
je reku Hito "ej pazi mal kej delašššš?!?!?! pazi!!!!!!!" takrat sm ga pogledala in izgubila koncetracijo. izgubila sm tud oblast nad avtom IIIINNNNN BBBBBBBUUUUUUUUM M M M M M M M M M M!!!!!!! z Hitom sva se zaletela v tovornjak ki je vozil drva in v tistem hipu so drva padla na avto in ga totalno pokončalo. Hito je bil huje poškodovan in peljali so ga v bolnico. jaz sem šla z njim pa čeprow ga nism poznala. v bolnici mi je reku "oprosti no... zaradi mene sva se poškodovala... ne glede na moje stanje... si naredila izpit. če nebi šla z mano v bolnico nebi naredila to pomeni da te je brigalo za mene." pogledau me je s tistimi kužkovimi očmi in mi čestital še enkrat za ispit. jst sm mela le nogo polomleno smo on je bil v kritičnem stanju.
16. avgust 2011
a naj NEXTAM??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
16. avgust 2011
u57082
u57082
Next.
18. avgust 2011
u54628
u54628
nextiiić
18. avgust 2011
nesreča je zgledala taka:

res prow in potem je blo po televizijikr smejala sm se!!!)

groza!!!
03. november 2011
aja jst sm taka:

učitelj pa tak:

next?
03. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg