Forum
živjo sm Monika!

Prvič bom kaj takega pripravila ampak mi bo pomagala moja prijatelica k ima stem izkušne in ima že veliko odprtih tem.Uredu pa začnimo

NAVODILA:

igralo se bo 10 tednov če bo treba bodo tudi podalški.Vsakič bo ena izpadla razen če to izrecno rečem,kar pa ne pomeni da se zaraditega ne potrudiš.Prijavi se 10 punc ki si bo izmislilo sanje,ali ki jih je sanjala danes učeraj ali enkrat pred mnogo časa.Napišeš sanje (lahko so tudi izmišlene) in spodaj dodaš slikco ki bi se povezovala (nebom vam dajala primerov zato da bo malo težje) na te sanje.Jaz bom ocenila in zmagala bo najboljša v izivu (izivov ne dajem po zasebcih !)
TISTA KI BO NA KONCU ZMAGALA !!! IMA NAJLEPŠE SANJE
18. februar 2012
u78933
u78933
ok
18. februar 2012
u78933
u78933
sanjala sm o maškarah amm pa ena prjatlca me je pol ure mazala pol sm bla pa v fris čis modra pa frizuro mi je uredila...
18. februar 2012
u78933
u78933
sliko ti pošlm pa pu zs ju ok ?
18. februar 2012
prjsvm sanjala sm o dihurčku kije bil tko lušn potem pa je pprišel morski pujsek tok je bil lep potem pa sta se dihurček in morski prašiček zaljubla pa je budilka zazvonila...................tko cute sanje
18. februar 2012
slikc PA tle na mojm compu ni znakov pol pa nemorm
18. februar 2012
ok še 8 punc al pa mejn pa ucenm sanje
18. februar 2012
u68276
u68276
sANJALA sem, da sem padla v črno luknjo, ki ni imela konca. Nato sem le padla na tla. Tam sem zagledala svojo njboljšo prijateljico. Klicala sem jo in ni me pogledala.Ko me je Ie pogledala sem opazla da ima izkopane oči. Pogleala sem stran. in zagledala mojega fanta...vampirja! Nisem več zdržala zatisnila sem si oči in zagledala mojo mamo podobna je bila volkodlaku,vstrani nje sem videla očka ki je bil pošast!!

Na srečo je zazonila budilka in opazila sem, da sem na tleh zavita v rjuhe.
19. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg