Forum
O meni;
Sem Ann Gray, v septembru bom dopolnila 15 let in obiskujem gimnazijo ki se nahaja v bližini Londona. Živim z mlajšim bratom Alexom(9) in mami z katero nisva nikoli imeli dobrih odnosov, starša sta se ločila nekaj mesecev po rojstvu Alexa, in takrat sem izgubila vse stike z očetom. Doma smo zelo revni mami večino denarja ki ga zasluži kot natakarica zapije. Živimo v 1 sobnem stanovanj v katerem nenehno smrdi po alkoholnih pijačah, stene so polne plesni v kuhinji pa je gora neoprane posode,saj smo brez vode zaradi neplačanih računov. V šoli sem brez prijateljev, zaradi mojega oblačenja saj nosim obleke ki mi jih je naredila babica…
Zbudilo me je Alexovo glasno dretje, ki je prihajalo iz kopalnice, pred vrati kopalnice sem opazila starejšega neurejenega moškega z brado ki je z njegovimi močnimi pestmi udarjal po vratih. Mami je na trdih lesenih tleh ležala kot mrtva ob sebi pa je imela prazne steklenice piva. Nisem vedela kaj naj naredim ta moški je vrjetno spet novi ljubimec moje mami, počasi sem sem ustala in po prstih odšla do edinega telefona ki smo ga imeli v družini, z cmokom na koncu grla sem zakričala :"pustite Alexa na miru" starejši moški me je pogledal z njegovimi črnimi očmi prenehal je udarjati po vratih in pričeu hoditi proti meni počasi sem dvignila staro slušalko telefona in jo prislonila do ušesa,srce pa mi je bilo kot noro. Zagledala sem Alexa ki je ves objokan prišel iz kopalnice, njegove oči so bile temno rdeče. ves prestrašen se je usedel na staro sedežno ki je glasno zaškripala. Starejši moški se je počasi ustavil in se ozrl čeprav je opazil Alexa ga to ni zmedlo sedaj je hotel mene. Slušalko sem vedno močneje stiskala od nje pa niti zvoka,težko in zaprašeno slušalko sem odložila na preostal pokvarjen del telefona hotela sem ostati močna a mi to ni uspelo zlomila sem se in se sesedla na mrzla tla.Starejši moški se je sklonil proti meni in me z njegovo močno roko udaril po licu in rekel:"zdaj veš da se z mano ne smeš zajebavati" vstal je in z težkimi koraki zapuščal stanovanje.Stekla sem do Alexa in ga močno objela moški pa je zapustil prostor in za sabo zaloputnil vrata.V crkvenem zvonu je ura odbila 8, zato sem se oblekla in pripravila šolsko torbo.Pograbila sem Alexovo mrzlo roko in z odšla proti šoli.Alexu sem v roke potisnila sendvič saj vem da med vikendom nismo imeli doma niti koščka hrane.Ko sem prišla do šole sem z sklonjenjo glavo odšla do omarice, moji nepočesani lasje pa so mi uhajali na obraz. Vsedla sem se na klopcko in se ozrla videla sem najlepšega fanta,mojega junaka in edino osebo ki je priljubljena ampak me ne zabada videla sem mojo simpatijo.Dan v šoli je potekal kot vedno klicali so me ciganka razcapanka,kur*a,cip* in podobno vsi so se odmikali ko sem stopila korak naprej...
Ura je bila 16.00 ko sem končala z poukom odšla sem še v osnovno šolo po brata tudi on je bil vedno osamljen zato mi je vsak dan takoj ko me je zagledal stekel v objem.Po njegovih rdečih licih pa so se ulile solze.Vsa prelakana sem odšla do trgovine alex pa mi je le tiho sledil.ko sem prišla v veliko veleblagovnico sem iz najbližje police ukradla zavojček sira.Na srečo me nihče ni opazil.Nekaj sira sva si razdelila,preostal del pa sem skrbno zavila ter dala v žep starega plašča ki sem ga nosila.Naš blok je bil blizu trgovine zato sva bila v približno 10min počasne hoje doma.Mami ni bilo več zato sem odšla v kopalnico in z razbitim koščkom neke steklenice naredila prvo zarezo,nato še drugo,tretjo.. ko sem bila že čisto prerezana sem se vsa izmučena ulegla na sedežno in zaspala...

Sem začetnica in bi bila vesela kritik,pohval<3

Boš bral/a naprej?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. julij 2014
u159129
u159129
next
27. julij 2014
u159129
u159129
ful je carskooo! NEXT TAKOJ ZDEJ IN THIS MOMENT!
27. julij 2014
next...
27. julij 2014
Ƥαωѕ zσηє ღ
Ƥαωѕ zσηє ღ
Next
27. julij 2014
Next
27. julij 2014
Omg neeext nujno!!!
17. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani