Forum
No da se vam na hitro predstavim:
Sem Dniela Jepsen ,stara sem 16 let obiskujem srednjo šolo 2 letnika,skupaj z očetom , materjo in sestro živimo v veliki vili(mami je ime Erica ,očetu je ime Dave ,sestri pa Jessica)Imam pa tudi 1 BFF , ki ji je ime Sarah.Moja najljubša skupina je ONE DIRECTION iz te skupine pa mi je nalepši Liam<3:Zaupala pa vam bom tudi moje sanje in upam da se mi bodo uresničile.Pa vam bom kar povedala..........tako močno sem zaljubljena da želim da se ONE DIRECTION premesti na to šolo na kateri sem jaz in da z Liamom pastaneva par.
jaz:

mama:

oče:

sestra:

prijateljica:
http://data.whicdn.com/images/20830813/298445_301602339868284_146906155337904_1146240_607694572_n_large.jpg

ali bote brali to zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. december 2012
če bo vsaj en next bom nextala že danes !!!!!!
14. december 2012
next
14. december 2012
oblubla sem da če bo en next da bom nextala in tukaj je next za mojo prvo bralko ℓιαм'ѕ gιяℓ
________________________________________________________________________________
bil je torek ,zbudila sem se zelo pozno saj sem čisto pozabila na šolo.Iz sebe sem slekla pižamo in se oblekla v nekaj kar je bolj primerno za v šolo :

za po poti sem uzela eno jabolko saj se mi je tako mudilo da se nisem morala nazajtrkovat. Ko sem prišla v šolo sem se učiteljici lepo upravičila .Vesela sem bila da mi ni dala neupravičene ure saj se mi je to zgodilo prvič.Ko je bila zadnja ura sma se z prijateljico odločile da boma šle po nakupih saj je naslednji teden ples in hočema biti lepe.nakupile sma vse kar nama je bilo všeč.Ura je bila že zelo pozno zvečer zato sem morala oditi domov , da oče in mati nebi bila zaskerbljena.Prišla sem v sobo in se vrgla na posteljo, iz žepa uzela telefon in slušalke ter začela poslušati pesmi od 1D.Zraven tega sem tudi zaspala kar ni bilo čudno saj sem bila zelo utrujena.
telefon:

pesem ki sem jo poslušala:

3.NEXT??
14. december 2012
proim da sta v 1tednu 2 nexta
če pa nebota pa nebm več pisala
samo je full škoda ker mam dobre ideje
15. december 2012
u110644
u110644
next
15. december 2012
ღғσяενεя чσυпɢღ TNX
15. december 2012
¸plis nextite
15. december 2012
next! in čimprej nextaj!
15. december 2012
next plis
15. december 2012
u114563
u114563
~ glasujte za naše fante http://favoritebreakoutartist.com/index.php
~One Direction!
~sorry za smetenje ;3
15. december 2012
u35728
u35728
next
15. december 2012
next
15. december 2012
1.Ali veste kaj se bo zgodilo potem?nwm
2. Mate kak komentar?že začetek je svetoun <3 <3 <3
3.NEXT??obvezno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. december 2012
u100166
u100166
next
15. december 2012
next nova bralka sem
po mojem bo liam pršu na tvojo šolo in bosta par
ful fajn pišeš čim prej next
in ja NEXT!
15. december 2012
okokokokokokookokokokok
zjutraj ko sem se zbudila sem se spomnila da pišemo test zato sem v roke hitro uzela zvezek in se šla učit bila sem pa tudi vesela saj je danes ples na katerega sem komaj čakala.Ko je bilo konec pouka sem odšla domov in se začela pripravljati na ples ki je šele ob 7 zvečer.Zelo dovg čas sem izbirala oblačila in modne dodatke saj sem hotela biti popovna.Ura se je bližala sedmi prijateljica je prišla pome in šle sma se zabavat.
moja obleka in modni dodatki:

Ko sma vstopile v dvorano sma se takoj prepustile plesu, kar naenkrat pa se je prikazalo 5 fantov . Vzkliknila sem da je to ONE DIRECTION .Vprašala sem jih kaj delajo tukaj odgovorili so mi da so se prepisali na to šolori sebi sem si rekla.......sanje so se mi uresničile.Kar naenkrat pa se je oglasil voditelj plesa in rekel:Tudi letos kot vsako leto prej moramo določiti KRALJA in KRALJICO,,,,,.........kraljica plesa je .................Dniela Jepsen................... kralj plesa pa ...............Liam Payne.Bila sem zelo vesela.Z Liamom sma se prijela za roko in nadeli so nama krono.Zaplesati sva morala tudi ples kralja in kraljice.Med plesom sva se predstavila drug drugemo in se pogovarjala še dalje.Plesala sva pozno v noč ko pa je bila ura 1 zjutraj sem morala oditi domov Liam me je prijel za roko in mi vanjo stisnil papirček in na njem je pisala njegova telefonska številka in POKLIČI ME!!nasljedni dan ko sem se zbudila je bil velik dolgčas kar naenkrat pa je v mojo sobo stopila mama.Rekla je da ima klic.Javila sem se in bil je Liam rekel mi je da naj bom ob 2 pripravljena saj greva na kosilo .Ko je prišel pome mi je rekel da pozna super kraj kjer bosta čisto sama:

imela sma se zelo lepo. Nasljedni dan ko sem šla v šole sem na poti srečala fante 1D.Skupaj smo šli do šole.Ugotovila sem da sma isti razred.Ker pa v učilnici ni bilo več prostora razen pri meni je učiteljica določila da bo sedel zraven mene.Celo uro sma se pogovarjala da nama je hitreje minila zelo zelo zelo dolgočanma ura.
Liam:

15. december 2012
1,Kaj se bo zgodilo potem?nwm
2,Komentar?svetouno pišeš <3 <3 <3
3,NEXT?obvezno!!!!!!!!!!
15. december 2012
Kiss
supr pišeš(razn malo pravopisnih napak)
Ja!
15. december 2012
Neeeeeeeeeext!!!
15. december 2012
1,2,3 vsei sto kot ONE DIRECTION
15. december 2012
Par bosta
Suuuuuuuper
neeeeeeeext
15. december 2012
ok nextam

Obadva sma si naročila limonado,saj je bilo zunaj zelo vroče.Nato me je odpeljal domov.Pospremil me je do vratin tam se je zgodil čudežž...............................stopil je do mene in mi dal poljub na usta!!Zmenila sva se da med vikendom pridem k njemu saj fantov ni doma in boma lahko čisto sama.Naslednji dan ,ko sem v šolo prišla z njim in ko sva se držala za roke so mi vse punce očitale.Predenj sema šla v razred mi je dal poljub.šla sva v razred, se usedla in se začela pogovarjati dokler ni v razred prišla učiteljica.Spet smo morali poslušati to nakladanje.Komaj sem čakala, da bodo počitnice in da bova lahko zliamom cel čas skupaj.Bil je petek Liam me je odpeljal domov da sem si spakirala.Ko sem prišla v njegovo stanovanje sem ostala brez besed,saj je bilo prečudovito.Pokazal mi je kje bom spala.Če sem videla prav boma spala skupa,za vsak slučaj sem ga vprašala da si zvečer nebi naredila sramote.Cel dan sva se nafotelju mečkala in poljubljala nato pa me je povabil na romantično večerjo ob kaminu.
FOTELJ:

Ko sma povečerjala sem se šla umit in nato sem zlezla v posteljo kjer me je že čakal Liam.Ubrnila sva se drug proti drugemu in se začela poljubljati <3 .Bilo je čudovito.Zjutraj sva se zbudila ob 11,Liam mi je v posteljo prinesel zajtrk z vrtnico.Dal mi je poljub in me objev.Popoldan sva šla obiskat Liamove starše , bilo me je malo strah.saj nisem vedela ali jim bom ušeč ali ne.No na srečo so me dobro sprejeli.Skupaj smo se navečerjali in kar naenkrat je Liamova mama rekla ,da naj prespiva tukaj.Liam in jaz nisva imela kaj proti idini problem je bil da nisem imela spalne srajce zato sem morala spati v spodnjem perilu.Zjutraj takoj po zajtrku sma odšla saj sva še nekaj časa hotela biti sama.To nama ni uspelo.V stanovanje so prišli Harry, Louis, Nial in Zayn.Vsi so se v en glas zasmejali.Rekla sem da to ni nič smešno če je ljubezen je ljubezen.Liam me je odpeljal domov,mi dal poljub in se odpeljal.Pisala sva si po telefono cel dan in celo noč.dokler mi ni zmanjkalo baterije.Zasmejala sem se sama sebi,in si rekla zakaj sem tako tele in vedno pozabim priključiti povnilnik????!!!!Nasljedni dan je bila spet šola.Po tretji uri smo šli v kino kjer smo si pogledali božični film ki ni bil nevem kako zanimiv.Sedela sem z Liamom zato mi ni moglo biti dovgočasno..
16. december 2012
jaa
kul pišeš (še zmeraj pravopisne napake)
jaa
16. december 2012
neeeeeeeeeext
16. december 2012
1.vam je všeč?jp edino lahkor plis bolj natančno opisuješ dogodke???
2.komentar?svetouna zgodba
3.next?obvezno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. december 2012
ok nextam......če nasljednič nebo dovolj nextov nebom!!!!!!!
________________________________________________________________________________
Fantje so se usedli na tla in predlagali ,da se bi šli flašo resnice.Strinjala sva se.Šla sem po flašo in jo zavrtela, obstala je na Zaynu,kar pa je bilo najhuje je on spraševal mene.Vprašal me je.........................................ali si že kdaj SEXSALA?????????Nekaj časa sem premišljevala, nato pa sem odgovorila......ja sem.Liam je namršil obraz in rekel , da j eto le prihodnost.Čisto sem se strinjala z tem.Liamu se je zdel to pravi trenutek , da mi izkaže ljubezen,Iz žepa je potegnil škatlico v nje pa je bila prečudovita ogrlica:
poglej sliko
Vprašal me je ali bom njegova ljubica??odgovorila sem mu............SEVEDA DOKLER NAJU SMRT NE LOČI!!!!!!Povabim me je tudi na večerjo,še prej pa smo z fanti to proslavili.Liam je rekel naj se spravim in ,da grema saj se nama že mudi.stekla sem po stopnicah in v sobi.Dolgo sem izbirala med oblekami nato pa sem našla tapravo......
http://cfc.polyvoreimg.com/cgi/img-set/.sig/M3y4D1cL1WifOR4aHT50A/cid/66088567/id/1W5DoI8jQVy-LWhgKEZ40A/size/c600x424.jpg
Z Liamom sva odšla predenj pa sem stopila v avto mi je dal poljub ki je trejal zelo dovgo <3 .usedla sma se va avto in se odpeljalamŽe zelo dovgo sma se vozila.........nato pa sem ga vprašala kam grema da je tako daleč???Ali grema na Havaje ali kaj,da se tako dovgo voziva?????Odgovoril je.............................JAAAAA.POgledala sem nazaj in videla veliko kovčkov.Vprašala sem ga pa tudi ali ne greva mogoče tudi na večerjo????Ja vstavila se bova v najbolj priznani gostilni!!!!!!
17. december 2012
slika mi neki ni prejela tu je

17. december 2012
neeext+ tam ti je sliko ogrlice zbrisalo
17. december 2012
neeeeeeeeeeext
17. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg