Forum
In še ena zgodbica.....upam da vam bo ušeč!!
..................…………

Pognala sem se po temni ulici. Bilo je sredi decembra in bilo je zares mrzlo. Sovražim zimo ko se moram sredi noči vračati domov. Prispela sem do naše hiše in vstopila. Zavpila sem nekaj kar je spominjalo na pozdrav in čakala odgovor, ki sem ga bila ponavadi deležna od mame. Nič. Tišina. Pogledala sem v kuhinjo. Nope. Niti sledu o mami. Zavzdihnila sem in se pognala po stopnicah. Sredi teh sem se skoraj zaletela v očeta. " Ne delaj tega čene boš moral enkrat klicat rešilca. Skoraj bi me kap," sem mu v smehu rekla. Z očetom sva se od nekdaj dobro razumela, ker je, ko je bil moje starosti poslušal metal tako kot jaz. Pričakovala sem da se bo uasmejal moji šali vendar je ostal resen. Nič dobrega se ni obetalo....
14. maj 2013
ojooj :'D nexxt muus!
14. maj 2013
u83544
u83544
next !!!!
omg muk dobr pišeš !!!
15. maj 2013
next:

Nič dobrega se ni obetalo." Lessley, pogovoriti se morava," je resno rekel. Da je stvar pomembna sem lahko sklepala po tem da me je poklical s pravim imenom in ne z okrajšavi Liss ali Lesy. Sledila sem mu v kuhinjo. Tam se je oče vsedel na stol in me resno pogledal. Sledila sem njegovemu zgledu. Nekaj časa sva v tišini obsedela potem pa je začel."Lessley, tvoja mama se je odselila. Pravi, da sem prezaposlen in nimam več časa zanjo. Vseno sem dobil skrbništvo nad tabo," je hitro povedal. Bila sem osupla. Kaj? Vedela sem da sta se prepirala nisem pa si mislila da je bilo tako resno. Pogledala sem očeta." Še nekaj mi moreš povedati kajne?" sem ga vprašala." Pravzaprav res. Zaradi moje službe se bova preselila." To se mi je zdelo super. Vsak se naveliča celo življenje živeti v Ljubljani. Razmišljala sem kam bi se lahko preselila, ko mi je oče postregel z odgovorom." Seliva se v Californijo v Los Angeles." Tega. Nisem. Pričakovala....
....next? + mnenje....,
15. maj 2013
slike:

Lessley:

Oče:

(ne zgleda kt metalc....več)
16. maj 2013
u83544
u83544
next !¨!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. maj 2013
še en next....plooooooosim
16. maj 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. maj 2013
u129907
u129907
next
16. maj 2013
next
**voham dobro zgodbico
16. maj 2013
hahah lovecat<3 dobro voha NEXT
16. maj 2013
upam da te tvoj nos ne vara (tu se mal čudnu sliš) Lovecat.....
....tuki je Next za vse k berete ste brale in boste brale to zgodbico:

Naslednji dan sem šla v šolo. Bil je moj zadnji dan na glasbeni gimnaziji v Ljubljani. Poslavljala sem se. V svojem razredu (sepravi prvem letniku) nisem imela newem kakšnih preijateljev. Izmenjali smo si samo nekaj površnih 'lepo se imej' ali 'pogrešala te bom'. Najtežji del je prišel po pouku. Stekla sem v park, da bi tam počakala Melanijo, Viktorijo, Rebeko in Moniko. Vendar so bile že tam. Pritekle so mi naproti. "Je res?" je prva uprašala Viktorija. "Kaj?" sem po neumnem vprašala. Še preden sem dokonca izgovorila sem vedela odgovor. "Če je res ta odhajaš?" me je napadla Rebeka. "Torej....ja res je," sem izdahnila. Z odzivom so me vse presenetile. Slišalo se je predvsem 'ombvb' ali 'Los Angeles'. "Kaj pa bo z našim bendom?" je takrat vprašala Melanija in vse smo se zresnile. "Očitno si boste morale poiskati drugo pevko," sem zagrenjeno rekla. "Ampak vseeno ne....," je začela Viktorija, vendar stavka ni uspela do konca izgovoriti, ker je v daljavi zatrobila limuzina. "Iti moram," sem rekla. Objela sem jih in se pognala proti avtu. Vsedla sem se na sedež in za sabo zaloputnila vrata. Z očetom sva se odpeljala na letališče. Šele ko se je veliko zasebno letalo dvignilo v zrak sem se zazrla skozi okno in se zavedla da verjetno nikoli ne bom izvedela kaj mi je hotela povedati Viktorija....
....next?....
16. maj 2013
slike:

Viktorija:

Rebeka:

Melanija:

Monika:

16. maj 2013
next!!!!!!!!!!
17. maj 2013
u129907
u129907
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nujno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pa cim prej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ful dobr pises!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. maj 2013
u57082
u57082
Next.!!!
17. maj 2013
neext!
17. maj 2013
nextam:

..........MALO VEČ KOT POL LETA KASNEJE......

**Viktorija**
Bil je že skoraj konec šolskega leta. Z Moniko, Rebeko in Melanijo smo se zato odpeljale na morje za en dan. Poslavljale smo se saj bomo naslednje leto odšle vsaka na svoj faks. Bend Kids of death od Lissinega odhoda ni več obstajal. Pravzaprav nismo več dosti mislile na Lessley. Kopale smo se in nasplošno uživale. Ura je bila že skoraj poldne, ko je na plažo prihrumela limuzina. Mislile smo da se mimo peljejo kakšni poslanci ali kaj takega. Vendar se je limuzina ustavila. In iz nje je stopila.....Lessley.
....full je kratko vem....zvečer bo še en next...
17. maj 2013
limuzina:

17. maj 2013
in ker imam ravno čas:

** viktorija**
''Lessley, o faq kok sm te pogršala'' sem se zadrla in stekla h njej. Objeli sva se in kmalu so se nama pridružile še ostale. Veselo snidenje je bilo čudovito. Šele zdaj sem se zavedala kako sem jo pogršala. Takrat pa je Monika zastavila ključno vprašanje...
** Lessley**
''Bpš ostala v Sloveniji?'' je previdno vprašala Melanija. Vsaki sem namenila previden pogled. ''Ne..'' sem rekla. Vse so bile vidno razočarane. ''Ker greste vi za 4 tedne z mano v Californijo!!!'' sem zavpila. Trajalo je nekaj sekund da so dojele. ''Rrrrresno?'' je bilo prvo Rebekino vprašanje. ''Meni starši še v najlebših sanjah ne bodo pustili it v Californijo,'' je zavzdihnila Viktorija. ''Ja...'' je nesrečno dodala še Monika. '' Za to je že poskrbljeno. Vaši starši so potovanje že odobrili. Zvečer še spakirate in jutri gremo.'' Najprej so me vse gledale nato pa so se hkrati pognale proti meni in me objele. na koncu smo se zvrnile po tleh in se noro smejale. Potem smo še cel dan plavale in igrale odbojko. Ko se je zvečerilo smo se poslovile in ko sem se peljala domov sem pomislila da bodo to gotovo najbolj nore počitnice....
.....next?.....
17. maj 2013
u129907
u129907
next next next next next next next next next next next next next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. maj 2013
se strinjam z AmyCandier
NEEEEEEEEEXT!!
17. maj 2013
Next:
Naslednji dan smo se zgodaj zjutraj dobili na letališču. Za vse razen mene je bil to prvi polet. Bile so nestrpne in razburjene, posvoje jih je bilo malo strah. Vsekakor so bile polne adrenalina. "Kdaj gre naš let?" je vprašala Monika. "Odvisno...kdaj bi rade da gre?"."Čim prej!" so bile vse skladne. Samo zasmejala sem se in jim pomignila naj mi sledijo. Peljala sem jih do ogromnega letala. Zasebnega letala mojega očeta. Oče in osebje ter nekaj varnostnikov so bili že na letalu. Dva varnostnika sta bila z nami. Vse so si navdušeno ogledovale letalo. Basmehnila sem se. Te počitnice jim bodo noro všeč. Povzpele smo se po stopnicah, ki so vodile na letalo. Še prej smo letališkim uslužbencem oddale kovčke da jih bodo naložili na letalo. "Welcome back, miss Canterwill," me je ob vhodu uglajeno pozdravil pilot. Nasmehnila sem se mu. Ostale so me z zanimanjem opazovale. "Welcome on board!" sem jim v šali rekla in odprla vrata v veličastno letalo mojega očeta...
.....next?....
17. maj 2013
slike:

letalo zunaj:

Letalo znotraj:

17. maj 2013
u83544
u83544
N

E

X

T

!
18. maj 2013
next!!
18. maj 2013
u129907
u129907
n
ne
nex
next
nex
ne
n
NEXT!!!
18. maj 2013
nextam:
Posedle smo se. Punce so bile vse popolnoma očarane nad letalom. Zasmejala sem se. ''Kaj bomo počele 4 tedne?'' je vprašala Melanija. ''Se bojiš da bo dolgčas?'' sem rekla in se ji nasmehnile. Vse smo se zarežale. ''Nisem tako mislila.,'' je z narejeno užaljenostjo rekla Melanija. Zasmejala sem se in pritisnila na gumb. Iz strani mojega sedeža se je pojavil zaslon. Vse so z zanimanjem opazovale. ''Pokazala vam bom nekaj slik tega kar bomo počele'' sem rekla med tipkanjem gesla v računalnik. Vklopila sem internet (ki ga na tem letalu celo imamo) in pobrskala za slikami. ''Poleg nakupovanje bomo šle v kakšen nor luna park. Okey, prvič SeaWorld.''

18. maj 2013
next!!!!!
18. maj 2013
u83544
u83544
next !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg