Forum
u97971
u97971
Uvod;

Moje ime je Alexandra. Alexandra Smith. Živim v Britaniji, natančneje v Londonu. Imam dolge rjave lase in rjave oči. Moja družina je zelo bogata, saj je
mama po poklicu modna oblikovalka, oče pa je režiser.
Sem edinka in starša mi posvečata veliko pozornosti.
V šoli imam veliko prijateljic in vedno se sprašujem ali so to prave prijateljice, ali pa so z menoj prijateljice, ker prihajam iz bogate družine.
Že od svojega 10 leta sanjam o baletu, da bom nekoč postala slavna baletka.

To sem jaz, Alexandra:

28. junij 2012
u47197
u47197
Neext
28. junij 2012
Baaaalet *_* ♥

Next + me lahko obveščaš po zasebcu ko bo nadaljevanje? Ker to bo sigurno super zgodbica! HVALA.
28. junij 2012
u97971
u97971
Vanesa - Hvala za 1. "next"
вoɴвoɴćeĸ - seveda te bom obvestila, ko bo nadaljevanje in da se bom potrudila, da bo to super zgodbica.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nadaljujem jutri.
28. junij 2012
u97971
u97971
Eno kratko nadaljevanje za prvi bralki;
"ciiin, ciiin!" mi je na neko sončno nedeljsko popoldne zvonil telefon. Bil je moj fant Luke. "Ja?" sem rekla. "Živjo, Alexandra. Bi šla danes z menoj v kino?" mi je rekel Luke in jaz sem mu vsa vesela odgovorila: "seveda. Bi šla lahko ob 18.00? Ali naj jaz pridem k tebi ob 17.30?" "Da, Alexandra. Greva ob 18.00 in ti pridi k meni ob 17.30." Potem, pa sva se z Lukeom še malo pogovarjala in zaključila pogovor. Pogledala sem na uro. Bila je že 17.00. Mami in očetu sem povedala, da grem z Lukeom na zmenek. Potem, pa sem se šla urediti za v kino. Oblekla sem svojo lepo obleko in obula sem svoje čevlje.

Potem, pa sem vzela še svojo torbico in vanjo dala ključe, telefon... in se poslovila od staršev in odšla sem skozi naša vrata naravnost k Lukeu.
Ko sem prišla do hiše, v kateri živi Luke, sem pozvonila na hišni zvonec. Vrata je odprl Luke. "Luke!" sem vsa vesela rekla. "Alexandra!" je rekel in poljubila sva se.
Luke:

Potem, pa sva se poslovila od njegovih staršev in odšla sva v kino. Do kina sva malo "klepetala". Ko sva prišla v kino, je Luke takoj plačal vstopnici za ogled filma.
29. junij 2012
next.
29. junij 2012
next
29. junij 2012
u58303
u58303
next
29. junij 2012
u47197
u47197
Neext
30. junij 2012
u97971
u97971
Potem, pa sva šla v dvorano 4, kjer so predvajali film. Film je bil romantičen. Vsebina filma je bila o ljubezni.
Med filmom, mi je Luke rekel: "Alexandra, ljubim te." "Tudi jaz tebe, Luke." sem mu zašepetala. Nato, pa mi je Luke podaril plišastega medvedka,
na katerem je pisalo I love you!

"Hvala," sem rekla Lukeu. Potem, pa sva se objela in poljubila. Ko je bilo filma konec, sva šla še v bližnjo slaščičarno na sladoled. "Ti je bil film všeč?" sem vprašala Lukea. "Da.
Pa tebi?" "Meni se je zdel odličen. Film ne bi bil odličen, če ne bi bilo danes v kinu tebe z menoj." sem rekla Lukeu. Nasmehnil se mi je.
Kmalu za tem, pa je prišel natakar in naju postregel. Naročila sva dva sladoleda. Sladoleda nama je natakar hitro "pripeljal". "Gospod, lahko prinesete še račun?" je Luke vprašal natakarja. "Seveda." mu je rekel natakar. Potem, pa je natakar prinesel račun in Luke je plačal. Potem, pa je natakar odšel. "Hvala za vse." sem se zahvalila Lukeu.

"Ni za kaj." mi je rekel Luke. Potem, pa me je Luke pospremil do doma.
"Jutri imaš balet, kajne?" me je vprašal.
"Da. Imamo še dva treninga potem pa nastop." sem se pohvalila.
"Lepo" je še dodal, ko sva bila že pri hiši, v kateri živim. "Sedaj pa moram oditi, ker je tu že moja hiša." sem rekla.
"Vidim. Adijo, Alexandra." je rekel Luke. "Adijo. Lepo mi je bilo s teboj in hvala." sem rekla. Potem pa sva se objela in odšla sem v hišo.
30. junij 2012
Neext
30. junij 2012
u47197
u47197
Neext
30. junij 2012
u97971
u97971
Ko sem prišla v našo veliko hišo, sta me tam že čakala mama in oče.
Pozdravila sem ju, potem pa sem pogledala
na uro in bila je že 20.00.
Odločila sem se, da grem pod prho. Ko sem se oprhala, sem
šla v kuhinjo, kjer sem pojedla večerjo. V kuhinji st bila tudi mama in oče.
''Sta že jedla?" Sem ju vprašala. ''Tvoj oče
je že jedel, jaz pa bom jedla zdaj.''mi je povedala
mama. Ko je mama že hotela oditi po pribor,
sem ji rekla, da bom ji pribor prinesla jaz. Ko
sem ji ga prinesla, se mi je zahvalila.
Jaz, pa sem se nasmehnila in naprej
jedla večerjo.

----------------------------------
Vem, da je nadaljevanje kratko, a naslednjič bo
daljše.
01. julij 2012
u47197
u47197
Neext
01. julij 2012
nekštaj :3
01. julij 2012
u97971
u97971
Ko sem jo pojedla, sem šla gledat večerni film.
Nekje na sredini sem zaspala.
Ko sem se zjutraj zbudila, sem hitro stekla po stopnicah in prišla sem do dnevne sobe, kjer sta že bila mama in oče. Pozdravila sem ju in potem sem si umila zobe, se oblekla...

Oblekla sem bež majico in rožnate kratke hlače. Oh, saj res; danes je zadnji dan šole!
Ko sem se uredila, sem spet šla v dnevno sobo. Tam smo s starši malo poklepetali. "Si vesela, ker je zdanji dan šole, kajne?" me je vprašala mama. "seveda. Danes imam pouk do 12.30!" Potem pa je bila ura že 7.30. Obula sem si čevlje. "Adijo, mami in oči." sem rekla, ko sem odhajala od doma.
Šla sem na avtobus. Tam sem srečala Marry, ona je ena izmed mojih prijateljic.

Marry:

Marry je moja zelo dobra prijateljica, a ne najboljša. Kot sem že povedala imam veliko prijateljic, a nimam najboljše.
"Živjo, Alexandra. Kako si?" me je vprašala.
"Odlično. Pa ti?"
"super sem." mi je odvrnila Marry.
03. julij 2012
next
04. julij 2012
nekšt.
04. julij 2012
neext
04. julij 2012
u47197
u47197
neext
04. julij 2012
next
04. julij 2012
u88946
u88946
next
04. julij 2012
next
04. julij 2012
next
04. julij 2012
next!
04. julij 2012
next
05. julij 2012
u97971
u97971
"Aha, lepo! Si vesela, ker je danes zadnji dan šole?" sem jo vprašala. "Da. Pa ti?" "zelo." Potem, pa smo prišli do šole. Skozi gručo učencev, sem se nekako uspela prebiti do učilnice glasbe, saj je profesorica glasbe naša razredničarka.
Ko sem bila že v učilnici, je že spet prišla tista afna, po imenu ime Patricia.

Patricia:

In kot vedno je začela s tipičnim špikanjem;
"Hej, grda baletka."
"pusti me pri miru!" sem se nekako poskušala braniti. Potem pa je Patricia iz svoje torbe vzela jagodni sok in me polila po moji bež majici.
"Upsi!" je rekla in odšla je na svoje mesto. Kmalu za tem, pa je v razred prišla učiteljica. "Dober dan, učenci..." je začela. Govorila je in govorila...postalo mi je kar dolgčas. Na koncu vseh 5 ur, nam je profesorica dala še spričevala. Ko mi je dala spričevalo, mi je rekla; "Alexandra, letos si zaključila z oceno štiri." je rekla.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vem. Nadaljevanje je kratko, a bo naslednjič daljše.
05. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg