Forum
u36434
u36434
No jst sm končala zgodboavša na šoli in njeno varanje zato sem se odločila napišati še eno zgodbo z naslovom Sanje.
Zgodba bo govorila o njastnci Alison ki je bila noro zaljubljena v leto starejšega Filipa
Njeni starši so jo poslali v internat v katerem ga je spoznala . Alison bo Filipu to povedala on pa se bo odzvav z zelo nenavadnim odzivom izrekel je na tisoče besed me drugimi tudi "Na šoli je še ogromno fantov" ni razumela kaj ji hoče povedati a se je
na te besede odzvala negativno. Planila je v jok in mu rekla "Ti si edini k ga ljubim in vedno boš." Alson je imela najbolšo prijteljico Leo ki ji je vedno stala ob strani imela pa je tudi najbolšega prijatelja Tima. In seveda sovražnico Nino.
OSEBE:
~ Alison
~Lea
~Tim
~ Filip
~čarovnica Nina
~mama od Alison Sussana
~mama od Leje Greet
~oče od Alison Kristian
~ oče od Leje Gregor
PA ŠE DRUGE OSEBE SO SAM SE MI JIH NE DA NAŠTEVAT

Upam da bote zgodbo bral,komenteral in da boste uživali v tem

Nextam zgodbo ~ glasuj~komenteraj

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. februar 2011
nexttttt
24. februar 2011
u37779
u37779
kullllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. februar 2011

24. februar 2011
u36434
u36434
haha grem pisat
24. februar 2011
http://www.hep.phys.soton.ac.uk/next/NEXT_web/NEXT_web_files/menu_data/Next_4arrows3.jpg
24. februar 2011
NEXT
24. februar 2011
u36434
u36434
ei bom mal poznej nextala okei k morm še slike poiskat da jih gor dam
24. februar 2011
u36434
u36434
Filip:

Tim:

Alison:

Lea:

24. februar 2011
u36434
u36434
Ko se je Alison izpovedala Filipu se je počutila še slabše zato je poklicala Leo.
Pogovor je bil takšen:
a=alison
l= lea
l=halo
a= heei jst sm
l= why jokaš?? a si okei??
a= ne ej a maš cajt k men pridt?? ti use povem
l= okeiže grem a moja mami uprešam če laho pr tep prespiim pa greve ju3 skup u skulo??
a= itaq no bay bay
l= bay
Ko je Lea pršla k men sem jokala in takoj je stekla k meni in povedala sem ji vso zgodbo. rekla je "Kaj če je tisto da je na skuli še velik tipčkov mislil pozitivno??"
nisem vedela kaj misli s tem zato sem skomignila z rameni.
24. februar 2011
u36434
u36434
nextam???
24. februar 2011
nextttttttttttttttttt
24. februar 2011
neeeext
24. februar 2011
u37641
u37641
naprej.^^
24. februar 2011
u36434
u36434
Da me je razvedrila sve filmčke gledale hahaha nato pa pozvoni pri vratih biu je Tim. Vrgla sem se mu v objem in spet začela jokati. Lea mu je vse pojasnila Tim pa je rekel da me filip ni vreden . Tim je poklical mamo in je prespal pri meni. Poznamo se že od malih nog zato to ni bilo nič čudnega za nas.Ju3 sm šli skupaj v šolo. Pred šolo je že stal Filip a ga nisem niti pogledala. Ko se ji je približeval sem prijela Tima za ramena in ga poljubila. nisem vedela zakaj sem to storila a Filip se je z jeznim obrazom obrnil in odšel nazaj k svojim prijateljem . Tim in Alison sva se spogledala in oba sva zardela . Tim je vedel da gre zato da se ji Filip nebi približeval a je v srcu začutil toplino kot Alison . Lea se je začela smejati in naju je objela šli smo v razred. Danes smo pisali test iz matematike. upam da mi je šlo dobro.
Ko je bilo ure konec sem šla k omarici. A do mene je prišel Filip in mi rekel...
Nextam??
24. februar 2011
uaauuu next !
24. februar 2011
u37889
u37889
next
24. februar 2011
hello kitti hahahaha
24. februar 2011
u36434
u36434
??
24. februar 2011
next
24. februar 2011
u36434
u36434
1. komentar še
24. februar 2011
u36434
u36434
aja pa alison =jst

F=Filip
A=Alison

A=Kaj sem ti naredila?

F=Zakaj si poljubila Tima ??

A=Zakaj ga nebi smela sam si rekel da je na šoli še veliko tipov.

F=Ja a to sem rekel zato ker ......

A= Ja??

F=Eh.......nič pozabi

A=Nebom..

F=Lej sej te nebriga hotu sm ti povedat da zdej hodm iz Nino.

A=Kaj?!

F=Prav si slišala in veš kaj je najbolje ? Da jo ljubim in da je najlepša na šoli.

Stekla sem stran fant mojih sanj mi je to naredil. domov sem prišla objokana in stekla sem v mojo sobo da bi se izognila preperu z mamo. k meni sta prišla Tim in Lea da bi me potolažila a jima ni uspelo saj sem bila preveč razočarana . Nato pa spet pozvoni pri vratih in biu je filip mami sem rekla naj mu reče da ga nezelim videti . Mama je to storila in Filip ji je dal rože ki jih je kupil zaa mene . Na kuverti je pisalo DRAGA ALISON VEM DA SEM TE PRIZADEU . OPROSTI . BIL SEM RAZOČARAN KER SI POLJUBILA TIMA RES GA NEMARAM AMPAK KAJ MOREM . PROSIM SPREJMI MOJE OPRAVIČILO . FILIP.
Tim me je uprašal kaj bom strrila in jas sem mu rekla da nič . Lea je odšla na wc. Tim me je začel žgečkati in jaz njega kot otroka nnadoma pa sva ležala na tleh en poleg drugega. Tim je sklonil glavo in me poljubil . Vtistem sta v sobo prišli Lea in ..................................

nextam??
24. februar 2011
next!!
24. februar 2011
next ;D
24. februar 2011
nextttttttttttttttttttttttttttt
24. februar 2011
neext
24. februar 2011
Next!
24. februar 2011
u36434
u36434
Moja mama .!! OMFG.!!!!!
Hitro sem se odmaknila od Tima in rekla mami da naj gre iz sobe da se moremo pogovoriti Lea pa je začela
-------------------------------------------------------------
A=Alison
T=Tim
L=Lea
-------------------------------------------------------------
L=Dajata no..! Ne recita da je ila nesreča.!

A=Ja je bila.!

T=Bila,bila

A= Res Lea...!

L= Verjamem da je bila a se to že prepogosto dogaja ..!

T=Normala nesreča pač

A=Tako je nemisli da sem Filipa pozabila čeprav si ga zelo želim pozabiti.

T=Alison nekaj ti morem povedati

L=A vaju pustim sama??

T=Ne ti boš zraven

A=No povej že

A=..........

T=Alison ljubim te

A=Kaj?!

T= Zelo me boli da ti ljubiš drugega a on te ni vreden niti jsz te nisem

A= oh Tim ( in ga poljubim ) Prav imaš da me Filip ni vreden a ti si me in tudi jaz te ljubim nikoli nisem ljubila Filipa

T=Zakaj pa mi to nisi povedala??

A=Newem.

T=Bi bila moja punca

A= z naj naj večim veseljem

L=Bravo

T,L,A= HAHAHAHAHA

Naslednje jutro je bilo pred šolo vse prazno le jaz in Tim sva bila tam.
Lea me je poklicala češ da je bolana da je nebo v skulo.
24. februar 2011
N€xt!
24. februar 2011
u19580
u19580
next plis!!!
24. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg