Forum
Tisto noč je nekaj potrkalo na vrata počasi korak za korakom sem stopala proti škripajočimi vrat .Ravno sem hotela odpreti vrata pa... počutila sem se kot da bi mi roka zamrznila ,se uči iz bulile in ves make-up razmazal .Počasi sem odrla vrata in uganete kdo je bil pred vrati--

pred vrat je bil James Morgan najlepši fant na šoli .Zakričala sem dvignila mojega bratca Kannya
v zrak in ga močno objela , začel je jokati jaz pa sem hitro zaprla vrata .mislila sem si ( verjetno sanjam in je zunaj ulomilec. 2x next pa nextam bo jutri v šoli vse vredu? 2xnext
16. januar 2015
next
16. januar 2015
tnx
16. januar 2015
Next
16. januar 2015
evo nextam sorry tut k pišem na punco sam bo nolj napet an
03. februar 2015
Zajela sem sapo in počasi pogledala skozi kukalo v vratih ni ga bilo več nič več samo še okolica okoli dougočasne hiše.

Kenny se je jokal jaz pa sem brala knjigo smrt sveta. Grozno sem se počutila in kar naenkrat zaspala. Aja evo me to sem jaz Sara sej vrjetno me že poznate

no in potem šola najprej sem pelala kennya v 1 razred nato pa sem šla jaz na yaleOMGGGGGGGGGGG scary poćutm sem grozn šit jeniffarce,bolje da se ubijem čene me bodo one ati ati.....oglas se na telefon pa joj neeeeeeeeeeeeeeeeeeee,

1 next ?
03. februar 2015
Next
03. februar 2015
2 . Next aa
08. julij 2015
13. maj 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg