Forum
Zgodba bo grozljiva.Govorila bo o amuletih,duhovih,nalogah....

osebe:
js-Klara
moji bff-Žan,Maja,Miha,Aljaž

Če te zanima ka se bo dogajalo v zgodbi jo ber pa komentiri!

A bote brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. december 2010
da začnem pisat rabim tri komentarje
31. december 2010
pa zgodba bo cela izmišljena
31. december 2010
u32601
u32601
nneeeexxxtttyyyy
31. december 2010
bom mal napisala da bote vidli
31. december 2010
Živjo sem Klara za prijatelje Klarch. Stara sem 13let. mam štiri bff
Majo,Žana,Aljaža in Miha. Vse se je začelo neke noči,ko sem imela sanje,da me lovi zloben duh. V tistem trenutku sem se zbudila in šele po nekaj minutah zaspala. Zjutraj, ko sem se zbudila se mi je vse zdelo tako čudno. Zmenjena sem bila z Majo,Žanom,Aljažem in Mihom ,da se danes dobimo v parku. Oblekla sem se in pohitela k parku. Vsi so že bili tam in zaskrbljeni. Maja mi je vse pojasnila. Šele takrat sem se zavedala,da se nam dogajajo nenavadne stvari. Kajti vsi smo imeli iste sanje.

1 komentar pa nextam
31. december 2010
u34229
u34229
neeeeeeeeeeeeext
31. december 2010
Miha je rekel,da je bilo to gotovo naključje,ampak jas sem bila prepričana,da bo to poletje srhljivo.
Mama me pokliče in mi reče naj pridem domov. Pohitim in pred vrati zagledam paket. Odprem ga in notri je bil črn amulet za mrtvaško glavo. Zraven pa sporočilo pisalo je:
Tudi tvoji prijatelji so dobili ta amulet. V sanjah ti vse pojasnim!
1 komentar pa nextam
31. december 2010
u34229
u34229
neeeeeeeeeeeext
31. december 2010
Z strahom sem si ogledovala amulet. Karnaenkrat pa se mimo pripelje avto. Ampak notri ni bilo nobenega. Avto je vozil kar sam. Vse je bilo tako čudno,zato sem raje šla v hišo. Pogledala sem kje je mama, ampak ni je bilo nikjer. Na mizi pa je bilo sporočilo. Pisalo je:
Klara morala sem na službeno potovanje za 1 teden. Če želiš lahko ta teden prespiš pri Maji.
31. december 2010
u34229
u34229
neeeext
31. december 2010
Majo sem takoj poklicala in jo vprašala če lahko prespim pri njej. Rekla je da lahko in da lahko kar pridem. Takoj sem odšla kajti bilo me je tudi strah biti sama v hiši. Ko sem prišla k njej sem jo seveda takoj vprašala če je dobila amulet. Rekla je da ga je dobila in mi ga takoj pokazala. Ko je Maja združila oba amuleta so luči v sobi začele utripati. Ko pa je amuleta dala narazen so se luči umirile in vse je bilo spet normalno.

2 komentarja pa nextam
31. december 2010
u34229
u34229
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. december 2010
u7275
u7275
next
31. december 2010
Bilo je že pozno zato sma se z Maji odločili,da grema spat. Ponoči se mi je spet sanjalo o duhu ampak tokrat ne,da me lovi ampak mi je rekel: Ta amulet je zaklet. Jaz sem tvoj duh zato me moraš osvoboditi mojega prekletstva da bom lahko spet normalna punca. Če ne boš izpolnjevala nalog se ti bo zgodila ista stvar kot se je meni postala boš duh. Če pa boš uspešno opravila naloge in me boš osvobodila boš lahko normalno živela naprej. Jutri ponoči dobiš že prvo nalogo. Zdaj pa naj ti razjasnim še zakaj imate vsi iste sanje. Oni imajo tudi svoje duhove in izpolnjevati bojo morali iste naloge kot ti. Mogoče misliš,da sem zlobna ampak v resnici nisem samo prosim te reši me!!!

2 komentarja
31. december 2010
u34229
u34229
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. december 2010
Takrat sem se zbudila. Zbudila sem Majo in ji povedala vse do zadnje besede,ki mi jo je duh ali punca rekla. Rekla mi je,da je njen duh tudi punca in da je imela podobne sanje. Zdaj vem,da je duh prijazen in da mi ne bo storil nič. Le rešiti jo moram prekletstva.

1 komentar
01. januar 2011
u32601
u32601
nnneeeexxxxttttyyyy
01. januar 2011
u34229
u34229
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. januar 2011
neneneneneneeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
13. februar 2011
u7275
u7275
next
13. februar 2011
u35532
u35532
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg