Forum
Začelo se je doma. Bila je mrzla zimska noč z novembra na december, ko sem z mamo gledala grozljivko. Ata je bil v nočni ko se nenadoma prikaže volk. Govoreči volk. Z mamo se ustrašiva in se ga poskusiva otresti v begu hoče naju požret zato zbeživa na podstrešje. Volk zavpije za nama da naju zgoraj čakata mački (z isto željo kot volk). Vseeno zbeživa gor. Tam res vidiva veliko in majhno mačko, toda nenevarni. Ustrašiva se ju in se obrneva za beg toda pot nama zapreta tapravi nevarni mački. Skočiva čez njiju po stopnicah dol in tam naju čaka volk stečem naprej a ko se ozrem mame ni nikjer. Na mizi zagledam ključ ga pograbim ampak od samega razburjenja ga ne morem dati v ključavnico volk me potegne nazaj za noge in padem. Obrnem se v desno in poberem ovitek za tablete obrnem se v levo in poberem kos plastike. Nato se poberem, grem k vratom, dam ovitek tablet v ključavnico in vrata se odprejo. Volk zavpije da me zunaj čaka smrt, a ko se ozremje tam le manjša od tistih krvoločnih mačk. Brcnem jo Toda ona se prime moje noge. Poskušam se je otresti in nakoncu mi le uspe. Stečem skozi vrata kamor si ne upajo in res. Tam me čaka smrt. Prosi me naj se je usmilim ker je zelo utrujena. Rečem za kompromis da če mi pomaga jo pustimna miru. Povem ji kaj se je dogajalo nato pa reče da bo vse uredila če jo naslednje leto na to noč pustim na miru. In res. Smrt je vse uredila.

Ne vem zakaj se mi je to sanjalo saj nisem brala igrala ali gledala nič grozljivega spomnem pa se da sem že sanjala nekaj podobnega.

prosim coment.

grozno ali ne?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. julij 2010
u21246
u21246
nexxxxxxxxxxxxxxxt
30. julij 2010
to je to sm coment plis
04. avgust 2010
u4787
u4787
ej a se ti je to res sanjalo????
04. avgust 2010
u4787
u4787
drgač pa cool
04. avgust 2010
ja res se mi je sanjalo in tenx
09. avgust 2010
vabim k sodelovanju na temi funny igra
09. avgust 2010
halo!
19. september 2010
u28064
u28064
hahahahahahahahahahahaha....sorry sam men je smešn.......
19. september 2010
u25853
u25853
ja grozno
19. september 2010
u26898
u26898
ej, to pa je čudn... jst sm podobn sanjala, sam, d so bli names mač lisice, namest volka psi namest smrti pa kriminalc...
19. september 2010
čudno
07. januar 2011
mrbit sanje ki pomenjo
bdw jst sm handanovič
07. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg