Forum
u120964
u120964
Vera.
Nekaj, pri čemer tudi sama zavijam z očmi, ko 'prfoksa' začne s stavkom: ''Vera.'' Je ena sama beseda, a ima toliko pomena. Nekateri zaničujejeto tiste, ki verujejo v Alaha, ali tiste, ki nasploh verujejo v nekaj. Mogoče v mitološke bogove, kaj pa vem. Sama ne verujem v N-I-Č in tudi ne verjamem, da je kdo ali 'kaj' kdarkoli obstajalo. Uh, toliko tega. A nekateri živijo le zato, da služijo ''bogovom''. Zakaj? Vsi smo ljudje, vsi smo enakovredni, pa čeprav sem jaz zadržana štorklja z dolgimi nogami in čokoladno rjavimi očmi, na drugem koncu sveta pa moški s nožem sega v partneričino srce. A enakovredna sva, kajne? vsaj tako jaz mislim. Čeprav po poročilih gledam krvave obraze, drhteče starše in mrtve otroke, nevem kaj naj si mislim. Res ne. Kako lahko kdo naredi kaj takega? No, da ne bomo zašli. Umor se zgodi tudi, ko je človek (pod domače) ''sfuzlan'' in tako 'bogu' predan.

Ginekolog.
Čisto druga tema, kaj? (smeh)
Torej. Tudi sama nisem vedela, kako izgleda PRVI obisk pri temu ''zdravniku'' in... bolej bi bilo, če bi to izvedela malo kasneje. Kar strah me je. Ne želim iti tja, zakaj ne, pa vam povem le iz glave, kakor sem si zapomnila iz knjige; 10 korakov do boljše samopodobe;
-Pregleda te
-Ti se baje usedeš in...
(skremženi obraz)
-Ti v vaginalno luknjo (nevem kako se reče, brez zamere) potisne dva prsta in te pregleda.
-Svetuje ti o spolnih odnosih in podobno
-Kmalu potem je konec...

-Next za malo več? c:
07. maj 2013
Next
07. maj 2013
Ti bi bla dobra učitlca dde
07. maj 2013
u120964
u120964
Lol xđ
07. maj 2013