Forum
Oj! To je forum posebej za punce - kakšne težave imate? Zaupajte jih nam! Sodeluješ lahko tako da:
~ poveš svojo težavo če jo imaš!
~ če zagledaš da je ena napisala svojo težavo in če veš kako jo naj reši, to tudi napiši!

Imamo pa tudi nekaj pravil:
~ se ne posmehujemo drugim
~ ne devamo napačnih napotkov
~ se ne žalimo

Upam da vam bo tale rubrika pomagala rešiti problem(e) ! :')
19. september 2012
19. september 2012
u106935
u106935
Kul
19. september 2012
u101137
u101137
js hodim u 7razred pa sem zalublena v mojga sošolca ampak on je ful ženskar. en teden eni punci govori da jo ljubi, drug spet drugi in tako naprej. punce menja kot spodnje hlače! ampak meni je tako všeč.. kaj naj naredim da bom bolj izstopala od ostalih da bo imel oči samo zame? prosim vsaka naj napiše kakšen odgovor hvala če bote!!!
19. september 2012
ѕтυρι∂.cσω c: dve varjanti sta. 1. da ga izbrišeš iz življenja in si najdeš drugo ljubezen 2. da spremeniš svoj stil. si zdaj vedno nosila kavbojke in majico in imela dolge, ravne lase? potem se ustriži postopoma, nosi kratke hlačke, oprijeto majico brez rokavov ( ne pozabi modnih dodatkov kot so verižica, zapestnica..) in tako dalje! ker si že sedmi razred si privošči ličila, ampak ne preveč. zavladaj v razredu in hipoma te bo opazil! predlagam da najprej preizkusiš varjanto 2. in če bo še naprej tak bedak uporabi nasvet 1! upam da sem ti pomagala. če bi ji še katera rada pomagala naj kar napiše. še katero kaj muči?
19. september 2012
u101137
u101137
hvala!
19. september 2012
u106935
u106935
Jst sm zalublena v enga k je v 4.letniku (jst sm 3.letnik)...In mi je fhool ušeč...Sam ne morm nč k ma punco...Pa še ta je tko čuk čuk...Res ne vem kaj naj nrdim
19. september 2012
u95154
u95154
js mam 1v problem...............
zaljubljena sem v mojega sošolca...in mu neupam povedat
ker sm nova na tej šoli....in bi se vsi norčevali.
aja,pa vsi drugi tud govorijo da je on zaljubljen vame,čeprav se mi zdi da ni ker se pogovarja z vsemi drugimi puncami razen z menoj...
19. september 2012
u103373
u103373
jutr bom neki napisala
19. september 2012
js sm zalublena enega iz maribora in on VAME SM NEVEM kako naj pridem u maribor
19. september 2012
нσℓℓуωσσ∂.вιтcн: naveži stik! klikni ga na facebooku (če ga imaš) in se pogovarjaj z njim tako da te bo opazil. (če te še ni) pozanimaj se k katerim dejavnostim je vpisan in se mu pridruži, pozanimaj se pri njegovim prijateljem kaj ima rad in kaj ne - nekaj časa gledaj za njegovo punco in poskusi ugotoviti njene čare! drugač pa, vem kko ti je in res je težka stvar če že ima punco., odvisno pa je od tega: a) sta že dolgo skupaj? b) ali se ti in on poznata?
19. september 2012
u106935
u106935
a) pa ne tolko dolgo...
b) ja se...sam se ne vidva tolko...
Hvala ti res! ;P
19. september 2012
julija&niall: fantje oklevajo ker ne vedo kaj bi rekli ljubljeni osebi. najprej mu pokaži da ti je do njega: občasno kaj pokramljaj zz njim. dovolj je če rečeš kaj majhnega. če sta v šoli: kaj že imamo za nalogo? ali: joj te snovi pa res ne razumem! mi jo lahko ti razložiš? če se kje srečata: ojla! kakšno naključje! kam si namenjen? ali: heej! kako si? če te pogleda mu vrni pogled. zadrži ga za nekaj sekund. ta mali trikec z očmi lahko neverjetno pomaga! preizkusi nasvete in potem piši kako se je izteklo
19. september 2012
super me <3 : pogovarjajta se prek facebooka če ga imata, se zmenita za telefonske številke da ne izgubita stikov! svoji mami povej da ima tam prijateljica rojstni dan ali pa da si si zaželela dogodivščine.. povej mi še neki preden nadaljujem: a živiš daleš od maribora?
19. september 2012
u95154
u95154
hvala
bom napisala.............
19. september 2012
нσℓℓуωσσ∂.вιтcн: ni kaj.. če ne hodita preveč dolgo je to bolje zate. če se kje srečata ga ogovori!
19. september 2012
ja zlo živim u kopru
19. september 2012
u106935
u106935
Aha ok...Hvala ti ;P
19. september 2012
s čim lahko pritegneš fante?????
če ima katera pedlog naj mi ga prosim pove!!!!!
19. september 2012
u106617
u106617
Roxy probi bit drugačna od drugih izstopat...
19. september 2012
u106935
u106935
Začni se drugače oblačiti,spoprijateljij se z njimi pa tak... ;P
19. september 2012
aha hvala!!!!!!!!!!!!!
19. september 2012
jst zdej morm it, pomagajte še druga drugi :')
~ bom jutr spt gor!!
19. september 2012
oki
19. september 2012
u100215
u100215
zakaj so vedno sam z fantje problemi? ;D No js mam tud probleme...1. Zelo noro sem zaljubljena v fanta iz naše okolice in to že kar nekaj časa oz. 8 mesecev. jaz sem stara 16 on 19. Je zzelo trd oreh ampak resno nekaj čutim do njega. Včasih je na igrišči, kjer igra nogomet in me veliko gleda Ali to kaj pomeni? no če pozna katera kakšen način kako ga osvojiti naj pove. 2. na naši šoli mi ful ušeč en iz 1. letnika (eno leto mlajši) Nism zaljubljena u njega pa nč sam je lušen pt'o. Lajkala sem mu tisto stanje: lajkaj pa povem kaj si mislm o teb (: . in je pač napisu, da ga naj dregnem ali neki, da se bova pol pogovarjala pa bolj spoznala, sam je problem, ker mislim, da se je moja bestica zaljubila v njega pa ji tega ne upam povedat, da mi je ušeč. je pa on všeč tudi frendici od moje frendice. Ali imam jaz pri njem tudi kaj možnosti?...Vem sliši se zakomplicirano zelo in ja tudi je po eni strani. ;D Hočm dobiti sam tisto pravo stvar, ki mi res največ pomeni (1. problem) (: proosm pomagajtee ;D
19. september 2012
u101137
u101137
тσтαℓℓу ιηѕαηє*: 1. gotovo pomenii!! :') po tekmi ko bo prišel iz garderobe pojdi do njega mu povej npr če so zmagali da so legende, da so najboljši, če pa izgubijo pa da so vseeno najači in da je on za tebe fuul dober 100x bolš ko pa mrhe v nasprotni skupini. pogovarji se z njim po fejsu če ga ke srečaš ga ogovori, oblači se seksi 2. naveži stik. pri njem maš možnosti vseeno pa predlagam da ga pozabiš ker on lahko uniči tvoje prijateljstvo do tiste punce, tko da loti se tistega fanta ki si ga omenila v št 1
19. september 2012
js mam tut en problem..sem 7r in nisem zalublena u nobenga.. na naši šoli so sami kreteni pa še grdi so... VSE (resno mislim) sošolke so zalublene, ene ž majo fanta.. js noro hočem fanta ampak problem je v tem da nisem v nobenga.. mate kake nasvete kako naj se zaljubim in spregledam napake?
19. september 2012
мαѕ†єя.♥...... ista sikot js tudi meni so usi fantje bliglupi pa tko ne ampak mi je pomagalo to da sm človeka bolje spoznala čeprav ja največja budala ima slabe ocene v sebi skriva nekaj dobrega...poskušaj fande bolje spozna....šeprej NAREDI LESTVICO FANTO IZ TVOJEGA RAZREDA OD ENA DO ...(nevem kolko vas je u razredu)...POZABI NA TO KAR SM pisala napiš lestvico tako kot se ti jezdela prej....(nevem lahko tudi napišeš fante v soseski sej je useno (ampak najbol primerno se mi zdi da napišeš z razreda)) :**** rada vas mama <3333<33333<3333:****:****:*****
19. september 2012
u95154
u95154
sporočam..........
vsi že vejo da sem zaljubljena v mojega sošolca...........
20. september 2012
oj!!! spet se oglašam!!
mam eno vprašanje! a bi kera vedla kašne lase so boljše nevem za privlačnost pri fantih pa tko??????????
20. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg