Forum
tukaj lahko probate če bo tema delala.
11. julij 2012
za *Maajaa*
11. julij 2012
za *Maajaa*
11. julij 2012
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
čez 1 teden:
"ljubica, ljubica pridi pogledat kaj sem našel. hišo za naju." se je max zadrl prek stopnišča. stekli smo pogledat v mojo sobo. bila je zelo lepa a tudi draga. in bazen ima in veliko sob.

takoj je max poklical gospoda ki prodaja hišo in se zmenili za ogled hiše čez dve uri. z nama je odšel tudi moj očka. prijazna gospod in gospa sta nam ponudila pijačo. ogledali smo si hišo od znotraj. kupila sva jo, navsezadnje sva dobila 20 milijonov. hiša je bila zelo lepo urejena, samo pohištvo je bilo potrebno prinesti. za vse skupaj s hišo smo porabili 1 milijon. brat, max in oče so prinesli pohištvo. čez 2 dni sva se vselila.
dnevna soba:

najina soba-spalnica:

otroški sobi:

kopalnici:

naslednji dan sva odšla na kosilo k staršem. na obisku pri žigu je bila neka punca. povedal mi je da sta par. pogovarjali sva se. ime ji je bilo Ana. tudi njej sem povedala mojo zgodbo. izmenjali sva si tel. št. popoldne smo vsi prišli kopat. bilo je zelo zabavno.
končno sem spala v svoji novi postelji z maxom.
naslednji dan dopoldne sem poklicala majo in ano in šle smo se slikat.
.................................................................................................................
pride še next in slike.
11. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg