Forum
To je še eno tekmovanje v zgodbicah, sama zgodbe veliko raje berem kot pišem in zato sem mislila, da bi mogla nardit kakšno tekmovanje, pri katerem bom uživala v vaših zgodbicah.

ƔЄM, Ɗƛ ƔƛƧ ʆЄ ȤЄԼƠ ƔЄԼƖƘƠ ƬƲƘƖ ƝƛƊƛƦʆЄƝƖӇ ƖƝ MЄƊ ƔƛMƖ ƁƠM ƝƛšԼƛ ƝЄƘƠƓƛ Ɣ ƘƛƬЄƦЄM ƧЄ ƧƘƦƖƔƛ ƤƦƛƔƖ ƬƛԼЄƝƬ.
ƔЄM ƬƲƊƖ, Ɗƛ ƦƛƁƖƬЄ Ȥƛ ƤƖƧƛƝʆЄ ƔЄԼƖƘƠ čƛƧƛ ȤƛƬƠ ƝЄ ƧƘƦƁƖƬЄ ƓԼЄƊЄ ƬЄƓƛ, čƛƧƛ ƁƠ ƠƓƦƠMƝƠ! ƤƦƠƧƖM, čЄ ƝЄ ƤƖšЄƬЄ Ƨ ƬƛƘƠ ƤƖƧƛƔƠ, ƘЄƦ ʆƠ ʆƛȤ ƝЄ ȤƝƛM ƁƦƛƬ!

Prijavnica poteka takole:

ime

priimek

{slika ni potrebna, samo če hočeš}

ȤƊЄʆ Ƥƛ, ƧЄ ƁƠƧƬЄ ƤƦƖʆƛƔԼƖʡ

SE BOSTE??????????????????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. april 2012

20. april 2012

20. april 2012
u87750
u87750
jessica
alba
20. april 2012
sprejeta!!!!!!!!!

povabi še druge
20. april 2012
aja, pa sprejmem 5 prijav!!!!!!!!!!

http://www.igre123.com/forum/tema/samo-za-nadarjene/32734/
20. april 2012
Lucy Kingstone
20. april 2012
u88192
u88192
Sarah Juliet
20. april 2012
Sprejete obe pa hvala k sta se prjaule

še

20. april 2012
korala maček
20. april 2012
Jenifeer
Lopez
20. april 2012
obuti mucek

šavs
20. april 2012
konec prijav
20. april 2012
20. april 2012
masa
20. april 2012
u87750
u87750
sory sam a plisssssssssssssssssssssssss glasujete zame
http://www.igre123.com/forum/tema/najlepsi-in-najboljsi-profil-na-igrah-123-33/32707/
20. april 2012
u85301
u85301
Ok zdej vas je mal več sej sprejmem
20. april 2012
se pravi:

masa,
obuti mucek,
korala maček,
Jenifeer Lopez,
Sarah Juliet,
Lucy Kingstone,
jessica alba.
20. april 2012
u87750
u87750
pa dej zdej izziv
20. april 2012
1. IZZIV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

prvi izziv je čist enostaven; izberi si naslov zgodbe in jo napiši v prvem noben ne izpade in zgodba more biti smešna ter more imet vsaj eno sliko in ne več kot tri slike

20. april 2012
čas ni določen
20. april 2012
u87750
u87750
Jaz in moja ljubezen
***********************************************************************************************************
DNEVNIK 20.4
Dragi dnevnik!
Saj veš ko sem ti govorila da sem zaljubljena v Lucata. No danes mi je rekel da je tudi on vame. Žal moram zdaj zaključiti ker moram iti spat
Good niight

DNEVNIK 21.4
Dragi dnevnik!
No danes sem šla na moj prvi zmenek z Lucatom. No ja pila sva kavo Love. Bila je res zelo dobra. Zatem pa sva šla v kino,pila sva veliko coca-colo iz ene slamice. Nato pa sva šla še v McDonalds. Zmenila sva se da greva jutri v Cirkus.
Good night

DNEVNIK 22.4
Dragi dnevnik!
Danes sva šla z Lucatom v cirkus. Najbolj všeč mi je bil cloven. Imel je zelo smešne vice kot so:
janezek pride domol in reče:mama meni je pa sošolec flašo razbil na glavi. ti božček. je rkla.:hahaha!!1.april sploh mi ni flašo ampak cegu.
ali
Otroci so v šoli dobili domačo nalogo: "Opiši v sto besedah, kako ste preživeli vikend." Mali Janezek je napisal: "Ta vikend smo se nameravali odpeljati z družino v Novo mesto. Naložili smo se v avto in ta nikakor ni hotel vžgati. Žalostno smo šli iz avta, razen očeta, ki je ostal pri avtomobilu in izrekel ostalih 60 besed, katere niso primerne za mojo nalogo."
Tako sva se smejala. Potem pa sva šla še na shoping. Kupila sem si obleke,ličila in čevlje.
Ojoj ura je že 23.45 morem it spat saj je jutri šola.
Good night
*************************************************************************************************************
JAZ:

Luca:

kava love:

20. april 2012
superca!!!!!!!
20. april 2012
u88192
u88192
pozabljivka
*************************************************************************************************************
Drinn Drinn kar naenkrat in sem se toliko vstrašila da sem padla iz postelje.Bila je sobota in pozabila sem ugasniti budilko.Ker nisem mogla nazaj zaspati sem se šla stuširat.Bilo je mrzlo zato sem vklopila toplo vodo.Odprem tuš in na ves glas zakričim:AAAAAAAAAAA in starši takoj priletijo v kopalnico in pogledati kaj je narobe.Takoj sem si izbrala izgovor:Joj mano kakšn vodovod je to no nima tople vode.Mislm chijoj....
Stuširala sem se oblekla in zajtrkovala.Šla sem v mesto in šla mimo stojnice s sladoledom.Tam sem naročila vanilijev sladoled in ko mi ga je gospod podal sem bila tako blizu da mi je šel s sladoledom v obraz in razmazal.Dala sem mu denar in šla.Dala sem mu deset evro ampak ker imam zelo slab spomin nisem vzela kar mi je gospod zamenjal.
(vem ful je bedna sam nism mela navdiha)
Jaz:

20. april 2012
Tudi jaz se prijavljam ----- nekdo.si---------
21. april 2012
sprejet, hitr napiš zgodbo
21. april 2012
Jst bom probala čim prej samo danes vrjetno nebom. Jutri mogoče...
21. april 2012
ok
21. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg