Povejte vašo zgodbo ... kako ste začeli oboževati justina.

10. avgust 2012
js sm ga vzlubla ko sm moji sošolki ki je nora nanj prinašala pobarvanke od justina, slike itd. pol sm si rekla: ta fant je pa ful lep, kko da tega prej nisem opazla. Zadala sm si da bom belieber, ampk mogla bi poznat vsaj neki njegovih pesmi. pou sm poslušala pesmi in sm vzljubla še njegov glas. In zdej sm NORI BELIEBER
10. avgust 2012
u103229
u103229
Gledala sem baby na youtubu in rekla u ta fant je lep in cool in talentiran pa dobro musko pa in pol sem postala zvesti belieber
10. avgust 2012
Pa najprej sm ga vidla pred tremi leti u useh mogočih revijah in sm tko po malem brala o njemu...sam nism nikol njegove muske poslušala...pol k je biu str 16, sm pa lih tle na igrah vidla en kup tem o njemu...in pol sm odprla eno in sm kliknla en link od pesmi ki ga je en prlepu in je bla lih LOVE ME pesem. najprej sma z bratom rekla; 'o šit, a je to sploh tip?' sam pol mi je nekak šla v uho in sm jo poslušala usak dan..pol sm ga začela po malem poslušat pa to, ampak sem se ga kmal naveličala.
decembra 2011 sm pa vidla d je Mistletoe pesem na useh lestvicah..sam je nism poslušala ker me ni zanimal...pol mi jo je pa frendica priporočla ink sm vidla kak glas je dubu, sm se začela zanimat zanjga uno ful. pač brskat o njem podatke, brat o njemu članke, dodajat fan skupine na fejsu. tko da ja..use se je začel tko...in zj sm obsessed belieber. pa ne sam zarad njegove pojave, glasu. ampak zarad tega, kar on je, kar on počne. ker ni le še en zvezdnik, ki je muha enodnevnica, ker verjamem, da je nekdo po katerm se lah zgledujemo, ki nam je navdih in idol.
Evo! My story ;*
10. avgust 2012
najprej sm ga slišala na radiu pol sm pa šla na youtube in tm poslušala pesem baby pa mi je postal ušeč tko so že vsi zvedel da mi je všeč pol sm pa dubivala njegove stvari šalce,majce,postelnine...
i love him
pa ne morm si pumagat če je justin tko cute pa vse na njemu je tko lepo obleke,oči,nasmeh...vse
on je zakon,best človk ever
10. avgust 2012
sooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo cute gay
10. avgust 2012
Brskala sm po youtubu in sm pač našla njegov video. Pa so mi pesmi prišle v uho in sm ga poslušala. Na začetku nism bla tako imenovan belieber ampak sm postala šele pozneje. Vsakič ko sm bla žalostna sem poslušala njegove pesmi kr so me nekak pomirile. Pomagale so mi premagat tisti filing,da bom jokala in zarad tega potem nism jokala toliko. Vem da se bo to enim zdelo brezveze. Ko sm slišala sem pesm Boyfriend sm jo pa znala takoj. Skratka besedilo pesmi sm si takoj zapomnla in z mojo prijateljico,ki je isto belieber sva jo nonstop zunaj pele. Pač njegova zgodba mi je dala vedet,da se morš za sanje borit in nikol nesmeš rečti nikol..... Pač moja zgodba...Vem da bo enim brezvezna ampak je zgodba.
10. avgust 2012
dejte no ustavte stalono težit s temi temami k smo dojeli da je več beliverjov (jaz in še nekateri pravijo drugače)
10. avgust 2012
Sej ne težimo....s tem ga sam podpiramo..sej vem da nimamo vsi istega okusa za glasbo. Pač eni niso tko imenovani belieberji ampak samo poslušajo muziko k jim pride v ušesa. Pač nerabmo se kregat kdo ma rad Justina pa kdo ne. Pač mamo različn okus! jst nebom napadala tistih ljudi k ga sovražjo k se mi zdi brezveze maš pač drugačn okus. Sam če pa rečš da je gej al pa kaj tazga te sam uprašam:Kje maš dokaze? Pokaž dokaze! Uglavnem nismo vsi isti....
10. avgust 2012
u83612
u83612
pred 3 letami sm čist slučajno našla na youtubu njegovo pesem baby. in tiste 3 minute sm se topila na stolu ko sem ga gledla....pokl sm šla še mal na google pogledat da bi kej zvedla o njem pa to.... in pokl sm postala belieber....
10. avgust 2012
mo jst tega pr mojem najbulšem pevcu ne bi naredil
11. avgust 2012
katrca bieber ... k si napisala sooooo cute gay. gay pomeni gej če že sooooo cute guy
11. avgust 2012
u103229
u103229
ja
11. avgust 2012
no sm se mal pr pisavi tko kokr se ti pr svoji zgodbi
sm tok da navte misll da sovražm bieberja
i love him so much
11. avgust 2012
msnla sm pri svoji zgodbi za 1D and JB
11. avgust 2012
u97820
u97820
Use se je začelo leta 2009..ku sm n mtvji slišla one time in na začetku morm priznat mi ni bil ušeč nejki ful (nvem kaj mi je blo!!!!!!!) pole sm pa tko 1 dan šla n youtube in pogledala slučajno justin bieber in mi je dobilo one time pa to ma mi je tudi dobilo tiste videote ku jih je wan objavu pač od neyota,usherja pa to ku je poju. in pole ku sm končala sm ugotovila d je fuuuul talentiran in to. in mi je bil že všeč. pole pa je bil na useh revijah, slike sm si dala na zid pa to. pesmi je izdal in to. Pole je pa moja sestra neki zčela hujšat in so se doma stalno kregali in jz ratla tko nekako mal depresivna me je pa Justin z njegovimi pesmimi potegnu iz tega in je moj angel! res zahvaljujem se mu za vse! in ljubim ga in za vedno ga bom! njegove pesmi,besedila.... ♥ najboljši
koga briga kej si hejterji misljo! I'm proud to be a Belieber!
12. avgust 2012
ja ma res
13. avgust 2012
u97820
u97820
http://www.igre123.com/forum/tema/orever-d-lw-y/40576/

fuuuul sorry kr oglašujem ma rabm nexte
gracias*
24. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg