Forum
u26679
u26679
heii! še ena zgodba od mene. upam da boste bral in kumentiral...
če vm je ušeč zgodba Včeraj ŽIVA danes MRTVA, pol vm bo tut tale ušeč
a jo napišm?

pišm?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. avgust 2010
ia.piš..gotouo bo col...men ie bla guna danes žiua iutri mrtua dobra
27. avgust 2010
u26679
u26679
UVOD:
Tekla sem in tekla kakor hitro sme mogla. Lovil me je... bil je hitrejši, skoraj bi me že ujel. Tekla sem ob obali, pa v gozd in spet na obalo. »na pomoč!« sem klicala. Nikogar ni bilo! Sama sem. Čisto sama! Slišala sem njegov zlobni smeh. »ne boš me ujel!« sem klicala nazaj. V rokah je držal nož, ki je ubil že toliko otrok in zdaj je hotel mene... tedaj sem začutila novo moč v sebi, novo upanje. Čutila sem, da ga lahko premagam. Že odkar sem začela hoditi in govoriti, sem vedela, da sem drugačna... nisem normalen človek in zdaj sem to lahko uporabila. Skočila sem več metrov v zrak. Moški za mano je obstal. Strmel je vame. Ko sem pristala na tla sem se obrnila k njemu. Tresel se je. Z veliko hitrostjo sem odšla k njemu. Odmikal se je. »zdaj pa nisi več tako strašen, kaj?« sem mu kričala v obraz. Vzela sem mu nož in ga vrgla v morje. Moški me je gledal in se vsake toliko časa uščipnil v roko, kot bi upal da sanja. Zdaj se mu lahko maščujem! Za vse kar nam je hudega storil. Roko sem stisnila v pest. Stisnila sem jo tako močno, da je moja roka postala krvava. Zamahnila sem in moški je mrtev padel po tleh...
27. avgust 2010
u23904
u23904
next plis carsko je
27. avgust 2010
u26679
u26679
1. DEL

Moje ime je Dana in stara sem 13 let. Z mojo družino (jaz, mama, oče, brat in sestra) smo vedno živeli mirno, dokler ni nekega dne k nam prišel nek moški, ki nam je začel groziti. Rekel je, da mu moramo dati veliko denarja (točne vsote se ne spomnim), drugače bo ubil najmlajšega otroka v naši družini, torej mene... mama in oče sta se strašno bala, saj nismo imeli toliko denarja kot je zahteval tisti moški. Da bi pobegnili ni imelo smilsa, saj ne bi mogli nikjer živeti... policija nam nebi verjela, saj je v našem mestu veliko umorov in zločinov in ponavadi se ljudje zlažejo policiji, da dobijo varno hišo ali kaj podobnega... nič ni imelo smisla. Moje življenje se je začelo podirati. Nekega dne je gospod spet prišel in začel razmetavati po hiši. Hotel je še več denarja vendar ga nismo imeli! Čez teden dni se je odločil, da me preprosto ubije. Ugrabil me je vendar sem mu zbežala. Tekla sem in tekla... nadaljevanje že poznate... kar je sledilo pa je bilo še bolj čudno...
27. avgust 2010
u23904
u23904
next
27. avgust 2010
next
26. september 2010
next
26. september 2010
neext zzzzzzzzzz sleep
26. september 2010
next
26. september 2010
upam da ne bo o kakšnih vampirjih!!!!!!!!!!!!!!
26. september 2010
zakaj pa ne, sej so prav dobri vampirji
26. september 2010
next!!!
14. oktober 2010
next!
21. april 2011
nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
08. maj 2011
nextiii8
08. maj 2011
u37399