Forum
u126942
u126942
'' Adijo Amy ;3 '' reče mami in me objame. '' Adijo '' zakričim malo jezno in odhitim na letalo. Kako sovražim to, da me morajo poslati prav na fakulteto v London. Jezno se vsedem na sedež na letalu in si v uho potisnem slušalke. Po nekaj urah končno prispemo! Odhitim v taksi, ki me odpelje do študenskega doma. Oprostite nisem še se predstavila sem Amy, navadna najstnica stara 18 let. Ja pravkar se vozim proti študenskemu domu, saj bom vendar študirala glasbo v Londonu.'' Gospodična prispeli smo '' je rekel šofer. V roko sem mu potisnila denar, zakričala '' hvala '' in že sem hodila po študenskem domu. Našla sem mojo sobo in odhitela sem v njo. '' Hay. Jas sem Amy! '' sem rekla, ko sem stopila v sobo in zagledala dekle kako sedi na postelji in bere strip. '' Aiša '' je rekla in se nasmehnila. '' Že dolgo stanuješ tukaj? '' vprašam Aišo. '' Ne...malo časa '' reče in se nasmehne. Vrnem ji nasmeh. '' Torej dobrodošla v Londonu '' reče Aiša in me objame. '' hvala '' rečem in ji vrnem objem.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NEXT DAY!<3
'' Amy! Greva že! '' zakriči Aiša. '' Ja takoj '' rečem in pridervim iz kopalnice. Skupaj se odpravima do fakultete. Bila je ogromna belordeča stavba. Zunaj in noter so se družili in zbirali učenci. Z Aišo sva odšle noter, kar naenkrat so se usi, začeli pomikati proti steni tudi Aiša. '' Kaj je zdaj to? '' sem začudeno vprašala Aišo. Nič ni rekla samo povlekla me je za rokav. Kar naenkrat so v šolo vstopili 5 fantov. Usi dijaki so se pomikali in dajali prostor, da so lahko tisti fantje hodili mimo. '' Kdo so to? '' vprašam Aišo. '' To je 5. najlepših in najpopolarnejših fantov na šoli '' je rekla Aiša. Kar naenkrat me je pogledal eden od tistih fantov in bil je popolen *o*. Res vam povem bil je popolen, kot iz škatlice. Naenkrat je pogled preusmeril stran in jas sem šepnila Aiši '' Kdo je on? ''.

15. maj 2013
nnneeexxxttt
15. maj 2013
neeeeext
15. maj 2013
neeext
15. maj 2013
nexttt
15. maj 2013
Aaaaaaaa!! OMFG!!! Kok popolno!! Next takoj! Že si me navdušila! :*******
15. maj 2013
next!!!!!
15. maj 2013
u126497
u126497
Neeext Tajdii ;** <33
15. maj 2013
u122996
u122996
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. maj 2013
u75670
u75670
OMGG OMGGG OMGG popolno! neextt
16. maj 2013
u83523
u83523
Next + nova bralka :*
16. maj 2013
u130293
u130293
kul.. NEXT!!
16. maj 2013
nnneeexxxtttt
16. maj 2013
next!
16. maj 2013
u126942
u126942
Nextam :3 Ta next je namenjen usem bralkam, sploh pa Amy:*, ki je zaradi nje nastala ta zgodbica. Ta next govori Louis.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
*Louis*
Vstopimo v tisto zastarelo šolo, dijaki se omikajo mi pa ponosno hodimo mimo. Moj pogled se ustavi, pri lepi dijakinji. Waw! *o* Prečudovita je. Njeni rjavi lasje in njene oči!!! POPOLNA JE *_*! Zraven nje zagledam njo Aišo mojo sestrico, ki me grdo pogleda. Nasmehnem se ji ona pa me še bolj sovražno pogleda. Takšne so pač sestre. No naj se vam predstavim sem Louis Tomlinson. Ja sem najstnik in kar popolaren na šoli. Mislim jas in moja druščina Liam, Nial, Zayn in Harry smo popolarni na šoli. Torej imam sestro Aišo, ki hodi na isto šolo kot jas. Torej zdaj sem izvedel, da je dobila pravo lepotico za prijateljico. '' Louis '' si še tu reče Harry in mi pomaha pred obrazom. '' Ja Hazza '' rečem in se nasmehnem. '' Torej kje je Lila? '' vpraša Liam. '' Briga me! '' rečem jezno, ko hodimo po hodniku. '' Pa saj je tvojo dekle Louis. '' reče Zayn. '' Ja vem. Z njo sem samo zaradi popolarnosti '' izbleknem, čeprav tega nebi smel izvedeti doben. Vednar je iz mene kar izbleknilo. Usi fantje so me začudeno pogledali. '' Tako je življenje '' sem rekel. Hodili smo še malo po zastarelem hodniku, dokler nisem slišal znan glas. '' Louis mišek moj '' je zakričala Lila in pritekla kmeni v objem. Zavijem z očmi in jo objamem. Mojo roko prime in že se drživa za roke. Hodiva po tistih butastih hodnikih in usi naju gledajo. Naenrat zagledam njo *o*. Tisto novinko z mojo sestro. Tudi ona me je pogledala nekaj časa sva se gledala v oči, nato pa me Lila poljubila in.....!

- Dolgočasen next wem!
- Mnenje?
- Next?
16. maj 2013
Neext! Zgodbica je več kot odlična in ubij že to Lilo k sploh ne paše u to zgodbico in še fanta mi bo speljala -.-"
Hahahah zezam se. Neext, perfektno pišeš & you've just made my day, little miss! Luff yaa! :*
16. maj 2013
neeexxttt
fuuulll dobr
16. maj 2013
neeext hudo jeee.. naj se spoka tta Lila
~čene bom dobla živčni zlom in se nebo dobro končalo
16. maj 2013
nnneeeeexxxtttt++++odlična zgodbica!!!!!!!!!
16. maj 2013
Next!!
16. maj 2013
u111528
u111528
nextt
16. maj 2013
u75670
u75670
nextt! odlicnoo
16. maj 2013
neeext! Full u redu!
16. maj 2013
Neext
17. maj 2013
u130293
u130293
next <3
17. maj 2013
u126942
u126942
Nextam ;3 Torej govorila bo Amy< 3
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
'' Kdo je on? '' sem šepnila Aiši v uho. '' Kdo on? '' je zarenčala in tistega popolnega fanta jezno pogledala. '' Ja on ja! '' sem rekla nestrpno. '' Ah en bedak Louis '' reče Aiša. '' Meni se ne zdi takšen bedak '' rečem. Aiša me začudeno pogleda, jas pa se samo nasmehnem. Pridi reče Aiša in me povleče za roko, ter skupaj z njo greva po hodniku navzdol. Naenkrat zagledam spet njegov pogled na meni, ampka tokrat ta Louis ni bil sama, zraven njega je bila neko dekle, ki ga je na use zadnje tudi poljubilo. Oh :0 Zdaj pa še to povrhu. Sem se res morala zajubiti (tako rečeno) v najbolj popolarnega fanta na šoli in nadusezadnje še ima dekle. Sovražim to! Sovražim to! Sovražim to! Vedno se zaljubim v napačnega.

'' Nisi mi omenila, da ima punco! '' sem siknila Aiši na uho. '' Oh joj sem pozabila '' je rekla nazaj. Zavila sem z očmi in Louisa jezno pogledala, ter odšla z Aišo, do učilnice (tako rečeno). Predavanja so se nekako vlekla, po koncu sma odšle z Aišo nakopovat v trgovine.
'' Danes je zabava. Taka za 1. dan '' reče Aiša, ko hodiva po trgovinah. '' Res! In greva? '' vprašam. '' Valda. Sam zato pa rabima oblačila '' reče Aiša in me povleče v eno od trgovin.
'' To poskusi '' reče in mi v roko potisne modro oblekico. Preoblečem se in se ji pridem pokazati. '' Ne to ti ne paše '' reče jezno in mi v roko potisne belo obleko. Problečem se in se ji pridem pokazati. '' Odlično '' reče in se nasmehne. '' Drago stane '' rečem. Zavije z očmi in me povleče za roko, do blagajne. Ko kupiva se ji zahvalim in skupaj odhitima do študenskega doma. '' Danes je bil popolen dan '' sem rekla in se nasmehnila, ter vrgla na posteljo. '' Itak. In še bo na zabavi '' reče Aiša in se nasmehne. Mislim da je Aiša, res taprava prijateljica!
http://data.whicdn.com/images/61709322/thumb.jpg
Sorry ker je brezvezen next!
- Mnenje?
- Next?
17. maj 2013
nnnnneeeeexxxxtttt++++++zlo dobra zgodbica!
17. maj 2013
u111528
u111528
nextt...
kull
17. maj 2013
full dobra zgodba.....next!!!!!!!!!!
17. maj 2013
Fuul dobra zgodba. Komi čakam next!
neext
17. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani