Forum
živjo !!!
videla sem da je priljubljeno pisati zgodbe pa sem še sama začela . se opravičujem če to komu ni všeč mi povejte po pošti !!!!!!!!!!! NIKOMUR NOČEM SLABEGA !!!!!!!! samo to mi povejte čim prijaznejše !!!!!! hvala !!!!
BiBi style !!!

boš sodelovala ??????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. september 2016
5 nextov
02. september 2016
to je bolj za punce !!!!!!!!!!!!!
02. september 2016
Next
10. september 2016
tnx
12. september 2016
Next
15. september 2016
tnx
15. september 2016
še 3 nexti
17. september 2016
u215961
u215961
Next
17. september 2016
hvala !!!!!!!!!!!!!!!!!
17. september 2016
še 2 Next a
17. september 2016
u215961
u215961
Next
22. september 2016
to ne šteje!!!!!!!
ampak tnx
03. oktober 2016
dons al pa jutr pišem !!!!!!!!!!!
24. oktober 2016
pišem !
27. oktober 2016
u215804
u215804
Next
28. oktober 2016
tnx !!!!!!!!!!!!!!!!
28. oktober 2016
BiBi style! me je prosila, če lahko jaz objavim, upam, da boste uživale!

Živjo! Gotovo me ne poznaš (ker me ne pozna skoraj nihče). Ime mi je Zarja. Družina je razmišljala med imenoma Zarja ali pa Zala. Čudno ime kaj? Lahko verjamete? Lmam popularno in starejšo sestro (ne more biti slabše) Mio, ki me prezira in me žali samo, da bi bila še bolj popularna kot že je. Pravi, da je pevka (čeprav zelo fuša). Jaz rada pojem ampak NE pred drugimi. Starša večkrat pozabita moje ime. V šoli večina misli, da sem nova v šoli. SI LAHKO MISLITE?! Seveda imam same petke. Nisem pa piflarka, ker nimam očal (tako pravi Mia). Ampak sebe najdem le nekje ....Le nekje tam... Ko sem med živalmi. Če je slabo vreme, berm knjigo. Tam pozabim na ves svet. Rada si zapojem, a čisto, čisto potiho. Le enkrat se je zgodilo, da je iz mene prišel močen in glasen zvok, ko sva z Mio tekmovali v petju. Doma imam psa po imenu Gumpi ter za hišo hranim ptičke, čisto naskrivaj. Želim, da bi bila moja sestra prijaznejša. Vse se je začelo, ko...

3 nexti.
05. november 2016
Next
06. november 2016
u215804
u215804
Next
06. november 2016
Next
06. november 2016
sorry ni me blo doma
13. november 2016
Počitnic je konec. Po eni strani se res veselim šole po drugi pa ne. Zadnjo noč pred šolo nisem mogla zaspati. Imela sem mešane občutke in to me je begalo. Ko sem končno zaspala sem sanjala (OMG !) o nekem fantu iz razreda !!! Ko sem se zbudila nisem vedela kako naj se počutim. Tako mi je všeč ampak sej je popularen !!! Ravno zato bodo moje sanje ostale le sanje. Kakšna škoda !!! ampak ni moglo biti slabše. V šoli se je spet obnašal kot kreten !!!! Odločila sem se in to s težavo. NE !!! V takega kretena naj sem zatreskana ??? NI ŠANS !!! Zgodilo se je nekaj groznega ... Razred je bil v 2 skupinah in on je bil v skupini, ki je izgubila !!! JUPI !!! ... In potem je želel, da gremo nogomet proti skupini v kateri je bil. Seveda, da smo se začeli kregati (naš razred je obup . Potem sem se čez cel razred (po nesreči, ker sem bila tako jezna) zadrla, da je REVA, KER NE PRIZNA PORAZA !!!(kar je čisto res) Ves razred je vtihnil in me pogledal. BILA SEM VESELA, KER SO ME KONČNO OPAZILI IN KER SEM MU RAKLA KAR MU GRE(samo nekaj od tega kar mu gre) !!! Ampak seveda ta tepec ni mogel prenesti takega ponižanja (ker misli, da je najboljši) . Zato on NI vtihnil in se začel dreti kakšne budale smo !!! Vsi so še vedno bili tiho in strmeli v naju. Tako sem ga imela dovolj, da sem se začela dreti nazaj (bil je na drugi strani razreda): kakšna ŠLEVA, TEPEC, KRETEN IN VAŽIČ je !!! Kako hudo !!! hodil sva drug proti drugemu. Strmela sva si v oči in se vedno tišje kregala. Na koncu sva si bila tako blizu, da sem vohala njegov zadah !!!! Nato sem se zavedala, da je tišina zato sem nekaj vkrenil. Povohala sem njegov zadah in mu rakla: kako pa tebi smrdi zadah !!! vsi v razredu so se začeli smejati. JJJJJJJUUUUUUUUUUPPPPPPIIIII !!!!!!!! ON PA JE ČISTO ZARDEL IN BIL JE BREZ BESED. Pogledala sem ga v oči in mu rekla (čisto tiho) baba te je premagala !!! VSI SO SE ZAČELI ŠE BOLJ REŽATI !!! Nato pa je prišla učiteljica. VAU !!! doma sem to staršem povedala ni Mia je prišla zraven( ker je bila del te vojne) in mi začela ploskati. Starša pa sta samo bulila. KAKŠEN DAN !!!
04. december 2016
u215961
u215961
Neeextt!!
04. december 2016
tnx
04. december 2016
aja še dva Next a
04. december 2016
Next, naslednjič NAJPREJ mi daj za preveriti POTEM pa objavi, če hočeš mojo pomoč
04. december 2016
ok
04. december 2016
Next
09. december 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg