Forum
>Pohiti že enkrat,rabim se tudi jaz tuširat<rekel je Peter.
>Kam ti se mudi,a greš nekamor?<prav sam bila jezna in sam se drala

Vletel je v kopalnico i videl je da me ni.Pravzaprav,skrita sem bila v omari.Peter je en nevaren človek in nevem zakaj sploh sem z njim.Odšel je i sem se preoblekla v majco in hlače.Šla sem počasi ven,mendar Peter-a ni bilo.Pogledala sem vsepovsod ampak njega ni.Videla sem papir na mizi in 10$.Vzela sem papir i prebrala.

"Katlyn,odšel sem zato ker morem.Oprosti,tukaj je 10$ pa si nekaj kupi.Rad te mam,Peter"

Zmečkala sem papir in ga vrgla v smeti.Ne morem verjeti,spet je šel k tej ženski.Jezna se odšla v sobo,spakirala vse stvari pa vzela svoj denar in tudi 10$.Odločila sem se oditi k mami.Pustila sem mu papir.

"Preberi prosim.Jaz sem odšla k mami ker ne zmorem več.Vsak dan me tepeš zaradi nekakšne bedarije,kot je predolgo tuširanje.Ne zmorem,ker te se bojim.Oprosti,ampak...-Katlyn"

Pustila sem na mizi in odšla.Zaklenila sem vrata in vrgla rezervni ključ v travo.Kaj če mi ta ključ če Peter ima svojga in več ne živim pri njemu.Ujela sem taksi,vendar je hitro odšel.Šla sem peš počasi proti domu,ampak je bil en problem.Dež je začel.Dala sem kapuco na glavo in torbo v roke in tekla.Tekla sem hitro pa sem se zaletela v nekoga.

>Oprosti<rekla sem.
>Je že v redu<zaslišala sem moški glas.

Pogledala sem v njega,mel je rjave oči kot čokolada in rjavo-rumene lase.Pogledal me je v oči in se nasmehnil.Dodal mi je torbo in se še enkrat nasmehnil.

>Hvala.<rekla sem
>Ni za kej.Upam da se bomo spet videli<
>Tudi jaz<

Počasi sem ustala in odšla domu.Pozvonila sem na vrata in počakala pred vratim.Odklenila je vrata in odprla mi je mama.

>Katlyn,si to ti?<
>Ja,mama<

Objela me je močno,kot da me ni videla 100 let.

>Pridi not,mrzlo je ven<

Vstopila sem v hišo in je blo prijetno toplo.Mama mi je dala deko in me pokrila.

>Kaj se zgodilo da si se vrnila?<

Vse sem ji povedala in je ostala brez besed.Prinesla je čaj in kekse.

>Ne morem verjet.Če se vrne,bom poklicala policijo,je to vredu?<
>Ja mama<

Nadaljujem ko dobim minimalno 2 nexta.
02. september 2013
u127247
u127247
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <33333333333333333333333333333
10. september 2013
u127247
u127247
HEJJJJ!!!! to ni oglasna deska veš?
10. september 2013
next
19. februar 2014
more bit bieber tu?
obozujem rossa,bieber pa zadnje case sa e bedarije dela vcasih je bil se vredi..
drugace pa next
04. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg