Forum

Starring:

∞Lily Collins as Samantha Smith

∞Luke Hemmings as Toby Black

∞Acacia Clark as Anastasia Smith

ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯ღ☯
PROLOG:
Zasmejala se je. Zvok njenega smeha, je pretrgal tišino, ki je trajala že dolgo časa. "Kaj je?" sem zašepetala in jo pogledala. "Nič, samo razmišljam, kdaj se boš zaljubila!" mi je odvrnila, ter zaprla oči. Vedela je, da mi bodo živci popustili. "Že stokrat sem ti rekla, da se nikoli več nočem zaljubiti!!!!!!" sem zavpila in stekla k skalam. Mislila sem, da bo prišla za menoj. Ampak tokrat ni. Obrnila sem se in pogledala v daljavo. Še vedno je ležala na zeleni travi, dokler se ni pripeljal avto. Iz njega je iztopil Toby. Ja, Toby Black. Zavila sem z očmi in počasi stopala proti njima. Medtem ko sta se poljubljala, mi je srce divje utripalo. "O živjo Sam, nisem te opazil." je rekel in se nasmehnil. "Ja pa kaj še...." sem zamrmrala in povesila pogled. Vsedla sem se zraven Toby-ja in strmela predse. "Si vredu?" je rekel in roko položil na moj hrbet. "Ne...!" sem zakričala in stekla proč.

"Gospodična Smith! Čas je, da vstanete!" sem zaslišala glas in odprla oči. Bila je Mary, moja služabnica. "Dobro jutro Mary! Je Andy že tu?" sem rekla in se vstala. "Da gospodična, čaka vas v sprejemnici!" je rekla Mary in odšla iz sobe. Slekla sem si spalno srajco in nase navlekla rdečo obleko. Obula sem še rdeče salonarje in zdrvela v sprejemnico. "Dobro jutro gospodič Becket!" sem rekla in ga pogledala. Nekaj časa je strmel vame, nato pa tudi on pozdravil. "Dobro jutro! Zelo si lepa Sam..." je rekel in povesil pogled. Premerila sem ga, od glave do pet in rahlo prikimala. "Greva pogledat konja zate?" sem rekla. Pokimal je in mi sledil. Ko sva prišla do hleva, me je prijel za roko in jo močno stisnil. Začudeno sem ga pogledala in izpulila svojo roko iz njegove. Peljala sem ga do boksa in z roko pokazala na prelepega črnega vranca. "Zelo je lep!" je rekel in se nasmehnil. "Drag tudi!" sem mu rekla in ga pogledala. "Koliko?" je vprašal in iz žepa začel iskati denarnico. "Mislim, da v denarnici nimaš toliko denarja, saj je konj vreden 1.000.000 evrov." sem mu rekla in se mu nasmehnila. "Kaj?!?!" mi je začudeno rekel. "Ja, čistokrve je in še dresiran!" sem mu odgovorila in odkorakala iz hleva.
28. oktober 2013
nextt
28. oktober 2013
u154561
u154561
neext *.*
29. oktober 2013
neext!! <3
29. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg