Forum
ker se je za ta naslov odločila večina.....
bom zgodbico počasi začela....

Sem Laura,stara sem 16 let in živim z mlajšim bratom,mamo in očetom.Smo običajna družina,ena tistih,ki ob večerih poseda pred televizorjem in podovživlja dogodke v preteklem dnevu.Že nekaj časa načrtujemo obisk pri sorodnikih v Mariboru.Že vse je bilo nared za odhod v Maribor čez vikend,poskrbeli smo tudi za psičko Taro,ki jo bo čuvala naša soseda,kot jo ponavadi,ko nas ni doma.In ravno sredi našega pogovora,zazvoni telefon....

Nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. maj 2010
NaaDaLjuJ
16. maj 2010
pa plz komentirite.......
16. maj 2010
Ne×T.??
16. maj 2010
okeii
16. maj 2010
Šur :3
16. maj 2010
poklicala je soseda in rekla,da ne more čuvati naše psičke,saj je hudo zbolela.Mislili smo že vse razpakirati,ko sem se nenadoma spomnila čudovite ideje,vsaj zdelo se mi je tako,saj na noben način nisem želela v Maribor.Pogledala sem mamo z skritim nasmeškom in ji rekla: ''Mami,saj lahko jaz ostanem doma in poskrbim za Taro...Prosim....''V očeh sem ji videla,da ji to ni ravno všeč,zato sem še enkrat rekla:''Prosim....Obljubim,da bo vse v redu.''potem se je še oče vmešal in rekel:''Daj no,Maja,saj je Laura že dovolj velika in skrbna,boš videla,da bo vse v redu.''Oče in mama sta se še nekaj časa pogovarjala,nato pa je mami končno popustila in mi dovolila ostati doma....

Nadaljujem?
16. maj 2010
u19386
u19386
škoda k nisi dala izgubljeni....=(i'm sad.......drgač je pa tud ta kul=)
16. maj 2010
sj bom enkrat tut to začela pisat
16. maj 2010
mogoč že dans
16. maj 2010
deiii nadaljuj
16. maj 2010
u21088
u21088
beda
17. maj 2010
afkorzz.
17. maj 2010
NaDaLjUj
17. maj 2010
u21384
u21384
nadaljuj
17. maj 2010
jaja
17. maj 2010
u20140
u20140
nadaljujjjj
26. junij 2010
to je zgodbica od dese muck
12. april 2011
nAdAlJuJ
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
15. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg