Forum
je grozlivka
01. julij 2010
Vloge:
-Nika-jaz
-Nejc-brat
-Alex-prijateljica
-Andreja-mama
-Branko-oče
01. julij 2010
TO SO IZMIŠLJENA IMENA IN IZMIŠLJENE VASI ALI MESTA...
01. julij 2010
dej napisi!!! verjamem da bo cool zgodba
01. julij 2010
piššš
01. julij 2010
Moje življenje se je končalo z tem da se je končalo v veliki črni lukinji.
No bom kar začela od začetka!

Ker smo imeli počitnice sem prespala pri moji prijateljici Alex.Nekega dne sva šle v gozd nabirati gobe saj hoče od Alex babica skuhati juhico.No...ko sva bili jaz in Alex v gozdu se je nekaj čudnega premaknilo."G-Goba se je premaknila!!!" je rekla Alex.jaz sem pa ji odvrnila"Se ti je mogoče zmešalo neka bleda si!" nato pa sem še jaz zagledala enako...
NADALJUJEM?
01. julij 2010
ja full cool
01. julij 2010
u21212
u21212
nadaljuj prosim
01. julij 2010
no pa dalje..

Gledale sma kako se gobe gobe okoli najidve premikajo in se smejijo"Hahahaha"
z vso hitrostjo sma želele zbežati čim dlje stran od gob.
Ko sma bežale sem se obrnila in zagledala da so se gobe spreminjale v majhne deklice ki so imele v rokah nože.Alex je cvilila na pomoč jaz pa sem samo bežala naprej saj mi je bilo zelo grozljivo.Čez nekaj minut je nama že začelo zmanjkovati energije zato sva se ustavili.Končno sva zagledale cesto in takoj zbežale proti njej in začele mahati proti avtu.Ko je najidve voznik zagledal se je ustavil in vprašal:"Ali je z vama vse vredu,zakaj sta tako zadihani?"
Brez sape sma mu provale odgovoriti "ZA-ZA nama so se podile deklice ki so v rokah nosile nože! Ampak ko sem se obrnila deklic ni več bilo! "
Voznik si je mislil da sva bolani kaj ni bilo res.
Rekel je če najidve lahko odpelje domov in midvi sma veselo stopile v avto.Ko sma prišli domov sva se prvo zahvalili vozniku in stopile iz avta...
NADALJUJEM?
01. julij 2010
Nadaljevala bom ko bom šla prej na wc in spila mal vode!
Hahaha
01. julij 2010
nadaljevanje...

Ko sma vstopile v hišo ni bilo nobenega doma.
Na mizi sma samo zagledale list papirja na katerem je pisalo:
Alex in Nika!
Z očetom sma odšla k babici po zeljenjavo in sadje!
Takoj bova nazaj.
Poljubček mama Andreja

"No prav pa boma malo same doma!"je rekla Alex.
Jaz sem Alex vprašala če greva v njeno sobo...Tisti trenutek pa je nekaj zaropotalo.
Prihajalo je iz Alexine sobe.
Ker se nisva upale iti pogledat sma raje poklicali policijo.Ko so prošli je najudve policaj vprašal:"Kje je zaropotalo in ob katerem času?"Jaz sem mu odvrnila:"Zaropotalo...v Alexini sobi,ko sva prišli domov.Samo to vem!"
Policist je šel pregledat sobo v tistem trenutku pa sta domov že prišla Alexina starša."Kaj se pa je tu zgodilo?"je vprašala Alexina mama.Policist je rekel:"Vaša hčerka in njena prijateljica sta rekli da ko sta prišli domov sta zaslišali ropotanje v sobi!"
Mama mu je odvrnila:"Ok...hvala da ste prišli in nasvidenje!"
Ko so policisti odšli sta Alexina starša pomirila mene in Alex.Ker se je stemnilo sma šle v kopalnico se preoblekle in si umile zobe.Ponoči sem imela nočne more o deklicah z noži ki so naju hotele ubiti...
01. julij 2010
ju3 dalje
bajči
aha pa jutrii bon dolgo pisala pa bol zanimivo!
01. julij 2010
u21212
u21212
neeXt.
fuL dobr pišeš
01. julij 2010
ok pa te zaj napišem dale pa potem malo počakam 15 min.
01. julij 2010
u21619
u21619
NeXXt!!
01. julij 2010
Premetavala sem se in premetavala dokler nisem padla iz postelje.Alex se je zbudila in me vprašala:"Zakaj vzganjaš cirkus?Ura je komaj pol enih zjutraj!"Utrujeno sem ji odvrnila:"Sory imela sem nočne more kaj se je včeraj zgodilo!"
Zlezla sem nazaj v posteljo,zatisnila oči in spet nazaj zaspala.
Ko sem se zjutraj zbudila(ob 6zjutraj)sem vzela moj dnevnik in zapisala:
19.7.10
sobota zjutraj-Včeraj je bil zelo grozljivi dan in tudi zelo naporen.Ampak vseeno je ta dan že pretekel in danes se začenja nov!Zanima me kaj se mi bo danes pripetilo?
Jojj moj dnevnik da bi ti vedel kako je to hudo...no tak pač je!
Ko sem hotela odložiti dnevnik me je nekaj pocukalo za lase,obrnila sem se ampak zadaj ni bilo nobenega.Bilo me je strah saj so še vsi spali in vedela sem da je nekaj tukaj sumljivega.
Ker mi je postal dolg čas sem poklicala mojo mamo(M-mama,N-jaz):
N:Živjo mami kako si kaj?
M:Malo slabo.
N:Zakaj se je kaj zgodilo?
M:Ja tvoj oče si je zlomil nogo ko je zabijal žeblje se mu je 50 kilska utež sama od sebe prevrnila na nogo!
N:Jojj ubogi očka a je z njim vse vredu?
M:Ja no ima velike bolečine na nogi,ampak vseeno mu bo bolje saj ga bodo v bolnici pozdravili!
N:OK mami...Adijo lepo se še mej!
M:Ti tudi čaw
N:Čaw in pozdravi Nejca!
(odložima slušalko)
Ko so se vsi prebudili sem jaz spala na kavču.
Alex me je prebudila in šla sem se preobleči.
Pri zajtrku me je bilo strah saj sem se spet bala da bo me kdo pocuknil za lase!Alex nisem hotela povedati saj je nisem hotela spraviti v to traparijo.
Po zajtrku sma s Alex mogli pomivati posodo starša pa sta bila zunaj in opravljala svojo delo.
Z Alex sva se zmenili da boma šle malo na sprehod.
Ko sma hodile sem mela občutek da nekdo hodi za mano...zato sem se obrnila in zagledala sem....
nadaljujem čez 5min!
01. julij 2010
Senco in stopinje ki so bile čisto za mano!
Tako sem se vstrašla da sem padla v nezavest Alex pa tudi.
Zbudile sma se v bolnišnici kjer sta tudi bila oba starša od Alex!
Alex in jaz sma se zbudile in začudeno gledale kje sma.
Alex je zagledala njena starša in takoj vprašala očka kaj se jima je zgodilo:"Očka kaj je bilo narobe si zelo poškodovan?"
Oče ji je odvrnil:"Vse me boli in nič ne morem premaknit...zgodilo se je takole:Z tvojo mamo sma kosila travo,naenkrat pa je kosilnica začela kar sama kosit in bilo je zelo čudno...oprosti ljubica ne spomnim se več kaj je bilo!Ampak videl sem senco in nekatere stopinje.Nevem kdo je bil!"
Jaz pa sem dodala:"Gospod Verdon jaz sem videla enako...videla sem stopinje in senco!"
Oče pa je povedal:"Tukaj se dogaja nekaj nenavadnega,nekaj zelo nenavadnega!"
Alex pa je rekla:"Ja prav maš očka!"
Čez nekaj časa smo lahko odšli domov in takrat sma z Alex odšle v njeno sobo tam pa je na zidu z krvjo pisalo:RAJE UMRITE IN SE VEČ NE SKRIVAJTE!
Obedve sma bile prestrašene do kosti zato sma poklicale Alexine starše.Ko pa je naenkrat spet....
ZDAJ PA BOM RES ODNEHALA JUTR DALJE OK
BYEEE
AL PA BOLJ POTEM ŠE ČE BON DOBRE VOLJE!
HAHAHA
01. julij 2010
u23904
u23904
dej naprej
01. julij 2010
u21619
u21619
prosim nadaljuj!
zelo veliko domišljije imaš!!
zelo dobri stavki!!
01. julij 2010
u21212
u21212
next..Ok pa ju3 ♥

Sam res dobr pišeš
01. julij 2010
ja res dobro pišeš pa te ju3 dalje
01. julij 2010
u23493
u23493
jutri nadaljuj
ful dobre zgodbe pišeš!!!
bi bla moja naj prijateljica na igrah123????
♥Lada te mam!!!♥
01. julij 2010
mogoče pa bom zdaj še man napisala!!!
01. julij 2010
lubenico jem malo morm počakat...
01. julij 2010
u23493
u23493
hahahahaha
01. julij 2010
Ko sva se obrnili sva zagledali.....deklico!!!
Mislila sem si da je to najin konec vendar ni bil sem pomislila ko sem zagledala da deklica nima noža več v roki!Deklica je začela govoriti:"Danes teden,toraj spet v soboto bom prišla sem in vas poskušala..."Takrat je deklica izginila saj je Alexin oče prišel v sobo."kaj se dogaja,zakaj sta tako trdi?"je vprašal."Nič ni bilo samo...."sem rekla tiho ko me je Alex prekinilaamo igrali sva se kipe,kdo bolj dolgo na miru stoji".Alexin oče je odšel jaz in ona pa sva se vlegli na posteljo in začela sem se spraševati kaj je nama deklica hotela povedati.Alex me je v tistem trenutko vprašala:Kaj če je deklica nama hotela povedati da nas bo poskušala....u-u-ubitti!"

Spet sma bili prestrašeni do kosti."Kaj sva komu kaj naredili,ali pa tej deklici kdo sploh to je?"sem vprašala in odšla k oknu."Mogoče pa nama želi kdo groziti!"je rrekla Alex.Jaz sem pa ji glasno rekla:"HALOOOOO,deklica ni imela ne nog in ne pravih oči,kako bi naj nama kdo v takem primeru zaigral kakšno lutkovno predstavo.Alex z življenjem se ne moreš igrati!"Obrnila sem se k Alex in ona je strmela v sonce."Alex je vse vredu?Zemlja na Alex,Zemlja na Alex ali me slišiš!"sem jo vprašala.Ampak ona ni odvrnila pogled na to trapasto sonce,saj je videla...
01. julij 2010
poprava :
ko me je Alex prekinila:"Samo igrali sva se kipe...
01. julij 2010
ju3 pa bom res dalje ker mi je zmanjkalo domišlije...NAPOLNIT SI MOREM BATERIJE

BAY
01. julij 2010
Saj je videla v soncu napis:UMRITE
Tako sma se prestrašili da sma bežale,ampak sem se jaz od strahu zaletela v omaro.
Ko sem se zbudila je Alex ležala na tleh krvava in jaz sem jo hotela zbuditi.Ko se je Alex zbudila sem jo vprašala:"Kaj se ti je zgodilo??" Alex pa je odvrnila:"Ko si bila ti v nezavesti sem te hotela zbuditi in takrat-t je p-p prišla ona deklica z nožem in mi porezala ves hrbet!" Takrat sta tudi v sobo prišla oba Alexina starša.Pobrala sta naju in starša sta Alex vprašala:"Ljubica kaj se ti je zgodilo,kdo je bil tu,kaj ti je naredil...?" Alex je odgovorila:"Pppprišla je deklica(duh)ki je imela v roki nož in me je vse porezala!" Starša sta ji rekla:"Pojdi se stuširat in potem pridi jesti kosilo!" Alex je šla v kopalnico,jaz pa sem si na čelo položila mrzel obkladek in premišljevala.Spraševala sem se kdaj bo te nočne more konec.Pozvonil je zvonec.Z Alex sma šle odpret vrata ampak pred vrati ni nikogar bilo.Takrat pa je Alexina mama poklicala:"AAALEEXX,NIIKAAA KOSIIILOOO!" Z Alex sma pojedle kosilo in šle nazaj v njeno sobo...
02. julij 2010
u23493
u23493
a si ti mal prekopirala od mene??
a veš tisto "porezala hrbet"
sej ni hudga sam tko a si ane?
02. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg