Forum
Hej, pisala bom fantazisko in ob enem tudi romantično zgodbo.

Te zanima?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. avgust 2016
u215354
u215354
Next
29. avgust 2016
Okej.

Sem Elizabeta, v šoli me kličejo Ella. Tudi učiteljica in fravnateljica... vsi! Pišem se Bole. Pravijo da sem najlepše, čeprav jst pravim da nisem.In stara sem 16. No kakorkoli, to sem jst:

In to je moja sestra:

In njena dvojčica(nista enaki, nit prbližn...)

IN moja brata dvojčka!:

Sta še dojenčka.

In skupaj nas je 7 + dedi in babi!

In ker se peleta v avtu v kater me mami pele v šolo imamo uzadi to:

OMG! Kako me je sram! To je videl že fant v katerega sm zaljubljena! OMG!

In kaj bo še le takrat ko bo šola? Že 5 dni zapored to sanjam! OMG!OMG!OMG!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Next? Rabm tri Nexte-e! In kaj ti je všeč? kaj ti ni' kakšen predlog?
29. avgust 2016
u215354
u215354
Super začetek, nextttt
29. avgust 2016
In še to sm pozabla:

In negovorim bveš čas OMG kot naprimor ona:

29. avgust 2016
Okej. Iam že en Next, še dva>!
29. avgust 2016
Next
29. avgust 2016
Okej, še en
29. avgust 2016
Next
29. avgust 2016
Sori, nevela
29. avgust 2016
i' know
29. avgust 2016
u215961
u215961
Next
29. avgust 2016
Jej. nadaljujem.

Jutri bo šola.!!!

Jutri:

Drinn, Drinn... vedno dlasneje. Uh, ura je 5:02 zjutraj. Počasi vstajam. Ura je 5:09. V plašču in copatih zajčkih grem dol kjer si pripravim xxl kakav kot vsako jutro. Ko ga popijem pojem še toast in odidem nazaj gor. Še prej pa pogledam na uro 5.59, ne 6.00!!!! OMG!Zdaj si hitro umijem zobe se počešem in oblečem v to:

za prvi dam sm vedno v tem. naredim si še tako frizuro:

Na obraz si na rahlo napudram in dodam maskaro(veliko več kot običajno) in roza ustnice ki jih premažem še s bleščicami.

Zdaj se še naparfumam z mojo VERSACE YELLOW DIAMOND. Tako. Zdaj pa le počakam kako se bosta ob točno 7:00 zjokala bratca, nato pa še sestrici(od smeha) ter prebudila mamo. O ne, 7:00! Ampak nič. Pogledam v mamino spalnico. Ni ju! Oči mami? vprašam

Pogledam k sestricama, nič. K bratoma. Nič! OMG, kje so si mislim nato pa:

J: Mami, Oči? Jack in Bacy? Lili,Lili? Bina?Binaaa?

Nič. Nato pa slišim kako ustopajo. Hej, kje ste bili?
V šoli in v službi, kje pa drugje. In kako to da si že doma?

Čakaj, sem zamudila prvi šolski dan?

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Next? Kaj ti je všeč? Kj ni? Potrebujem EN Next da napišem drugi del tega dela zgodbe(vem, zakomplicirano...)
29. avgust 2016
u215961
u215961
Next
29. avgust 2016
u215354
u215354
nexttt
29. avgust 2016
ok, nadaljujem ta del:

O ne! Kaj naj zdaj?

Fuf!

Oh, to so bile le sanje, še dobro. No, zaj naredim vse tisto ter točno ob 7:00 se začne direndaj!
Dojenčka kričita, sestri se smejite ter dirkata po stopnicah dol in gor, oči si pere zobe, bere časopis in teka po hiši za svoje stvari. Mami pa le miri Jaca in Bacya.
Petnajst do mami odpelje moja brata v šolo, oči pelje sestri v šolo, jast pa se odpravim do avtobusne postaje. Tam čakam šolski avtobus. Ko nekaj časa stojim in gledam v nikamor pridejo:

Moja fejk sestričana in njeni NP(najboljši prijateljici) in reče sestrična Suzi:

S: Glej, glej! Kdo pa je tukaj v tej grdi obleki?(reče nadurno kot ponavadi
NPS(najboljši prijateljici Suzi): Ja, v tej grdi obleki!
E(jst): Ni grda, poglej sebe!
Sni pričakovala tega) OMG! Kako si drzneš!
L(NP Suzi): Me itak čakamo limuzino njenega očete, tako dfa se nebomo peljala s tabo!
S,L,N(n je Neli): Hahahahahahaha!(zlobno).

Nto pa pripelje 10m dolga limuzina

S: Adijo!

Kako je čudaška! Rečem bolj poiho, mislim pa si blagič.
Ko njena limuzina odpelje se pripelje avtobus:
Omg! Kakšen je!
In notri je taka glazba:

Jej, vozi Pečo!!!! Ta reče:
Hojla drija! In pe prime za roko. Nasmehnem se mu in rečem: Živjo, spet se vidimo po dolgem času!

In kot vedno doživimo NORO vožnjo! Veliko jih pleše, Pečo pa drvi tudi čes ležeče uvire, ter pelje po pločniku! Tam kjer bi mogel peljati 40 km/h pelje 64 km/h! Jej!

A nato se vsavi. Vsi pogledamo naprej kaj je, a vidimo le močno svetlobo. Nekaj juih reče, aaa! Kmalu se dvigujemo in pristanemo na VESOLJSKI LADJI! OMG! Glazba se ustavi. Napoči trenutek smrtne tišine. Začne be zebsti...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Next? Kaj ti je všeč? Kaj ni? Rabim 4 Next -e, da bom nadeljevala.
29. avgust 2016
in slike:

avtobus

glazba:
29. avgust 2016
Next
29. avgust 2016
Še trije. In to da nas pelje pečo z temi telebajski pa kako je res! Sam ne na prvi dan
29. avgust 2016
u215354
u215354
Next
30. avgust 2016
Še dva, Hwala I`m girl!
30. avgust 2016
Next
30. avgust 2016
Hwala .мiиioиƨ❀ ! Samo še eden!
30. avgust 2016
Next
30. avgust 2016
Jej. hwala
30. avgust 2016
u210820
u210820
Next
30. avgust 2016
Hwala. sam mal da jo napišem
30. avgust 2016
u215961
u215961
komaj čakam Next
30. avgust 2016
Ja, bom kmal
30. avgust 2016
Nadaljujem...

OMG, kaj naj naredim? Zdaj vsi kričijo. Pečo odpre vrata in ko stopimo ven, vidimo to:

Vav! Pečo vpraša, ''kdo bo vozil?''

Nihče ne odgovori. A zakaj nebi, zgleda zabavno. Vozniki vedno imajo kaj dobrega! Pa se javim. Jst bi. Vsi me pogledajo kakor da sem največje čudo na tem svetu. No, zdaj sem se tudi tako počutila...
Slišala sem da je nekdo rekel: ''Taka damica bo to vozila''. Damica? Se mu je zmešalo? OMG!

Nato pa vidim nekega fanta z blond laski ki mu vedno gledajo čez uč. Tudi on me zagleda, zato se obrnem in on tudi. Pa ga spet pogledam in on mene tar oba se obrneva nazaj. In to se pognavlja v nedogled. Ko se končno prebudim iz tega, vidim da so že vsi okoli naju odšli.

Kako mi je bilo nereodno!

Ko sem vozila to plovilo je bilo super! Vsi so mi čestitali da zelo dobro vozim. Pravzaprav je zelo lahko! A veš čas razmišljam to: Je možno da sem se prvič v življenju zaljubila? OMG! Nato pa prisede on.

O(on): Zdravo, ime mi je Oliver. Kdo si pa ti?
J: O, zdravo Oliver! Jaz sem Elizabeta, lahko me kličeš Ella ali Ell, če želiš.
O: Te bom klical Ella.
J: Supr!
O: Sem lahko tvoj sopilot?

OMG! To je rekel? OMG! EN VELIK OMG!!!!!!!OMG!!!

J: Resno?
O: Zakaj ne? (vesel je)
J: Aha... ker...
O: Ker...? (vesel je)
J: Ker je to čudno ker ni še nihče tega rekel.
O: Aja, potem pa...(bolj žalosten je)
J: Itak da lahko!
O: Supr! (Zelo je srečen!!!)

Celo pot je govoril tako smešne vice da se še trenutek nisem smejala! Povedal mi je tudi o svoji družini. In zdaj kako so se menjali očimi in mačehe:

Najprej je imel mačeho, nato pravo mamo. Tako je bilo en tede. Nato sta se rašla in je dubil očima. Tarjallo je 3 leta. Kmalu sta se rašla in spet je bil pri očetu in mami. Tako je bilo štiri leta. Tako da ima zdej očima in mami.

Bogi!

Je edinec! Blagič! Spoh neve kako srečo ima. No, naprej me še zmeraj zabava, a ne z vici...
To je Oliver:
http://static.igre123.com/images/forum/posts/3/c7172ef779e7b9aa3cdea347e6927d23.jpg
Next? Ti je všeč? Kaj ti ni? Rabim 4 Next-e za nadeljevanje
30. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg