Forum
SREČA
Kaj je sreča?
Ko smrt potrka na tvoja vrata pa te ni doma.

Ali naj dodajam šale?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. februar 2013
TRGOVEC

Užaljena stranka je od prodajalca zahtevala, naj vzame nazaj grdo psovko, ta pa ji je zabrusil:
-Pri nas ne jemljemo ničesar nazaj.Lahko pa vam jo zamenjam za drugo.

21. februar 2013
BLJIŽNJA SMRT
Žena je moža odpeljala k zdravniku, po pregledu pa se je zdravnik krajši čas zadržal v pomenku z ženo, medtem, ko je mož čakal v čakalnici.
"Vaš mož je zelo bolan. Že od najmanjšega razburjenja lahko umre. Vedno vstajajte pred njim, napravite mu zajtrk po njegovem okusu, prav tako kosilo in večerjo. Ne dovolite mu, da bi on opravljal gospodinjska dela, vedno bodite pripravljeni, da ustrežete njegovi želji po seksu. Če ne boste postopali tako, kot sem vam rekel, bo v enem letu umrl."
Žena je odšla iz ordinacije v čakalnico, kjer jo je že nestrpno čakal mož in jo vprašal:
"Kaj je rekel doktor?"
"Da boš čez eno leto že umrl!"

24. februar 2013
OBRAZEC
Blondunka izpoljuje obrazec:
IME:imam
PRIIMEK:imam
EMŠO:kaj je to?
OSEBNA IZKAZNICA:v denarnici
DAVČNA ŠTEVILKA:zraven
24. marec 2013
Janezek in babica gresta v trgovino Janezek vidi na tleh 10centov in vpraša babico če lahko pobere babica je rekla:kar je na tleh se ne pobira potem gresta naprej Janezek vidi na tleh 50 centov in vpraša babico če lahko pobere babica reče: kar je na tleh se ne pobira potem gesta naprej in na tleh v trgovini je bananin olupek babica stopi na bananin olupek in babica pade na tla babica reče: Janezek pomagaj mi vstati Janezek reče: kar je na tleh se ne pobira in je Janezek odšel iz trgovine.
28. marec 2013
kk utopiš blondinko?
OGLEDALO VRŽEŠ NA DNO BAZENA!!!
28. marec 2013
Prosim če mi lahko lajkas tole stran http://www.facebook.com/pages/Harlem-SHAKE-FORE/584506724893957?notif_t=fbpage_presence

in jo deliš s prijatelji....

Lp..EVA
30. marec 2013
zakaj blondinka odpira sladoled?
ker na njem piše odpri me
30. marec 2013
no mislim jogurt
30. marec 2013
Prosim če mi lahko lajkas tole stran http://www.facebook.com/pages/Harlem-SHAKE-FORE/584506724893957?notif_t=fbpage_presence

in jo deliš s prijatelji....

Lp..EVA
30. marec 2013
jaz nimam facebooka
30. marec 2013
skoda
30. marec 2013
ja
30. marec 2013
lahk se komu poves da lajka ce ces
30. marec 2013
ok
30. marec 2013
tnx
30. marec 2013
Evii<3 Lajkala sem ti stran!
30. marec 2013
Na kvizu so sodelovale črnolaska, rjavolaska in blondinka. Voditelj kviza jih je vprašal, koliko črk "l" vsebuje pesem: "Happy birthday to you...?"
"Nič!" je odgovorila črnolasa.
"Nič!" je ponovila odgovor tudi rjavolaska.
"54!" je rekla blondinka.
"Kako pa ste prišli do te številke?"
"Enostavno! Naj vam zapojem to pesem: "La-la-la-la-la-la, la-la-la-la-la-la, la-la-la-la......."

30. marec 2013
Janezek za domačo nalogo napiše spis:
Bil sem tako bolan, bled in Bohinj, da nisem mogel ne brat ne sestra. Šel sem v posteljo, zaspal in začel sanjati, da sem se povzpel na Šmarno goro. Dol sem se spustil z zmajem, junijem in julijem. Na vso srečo pristanem v puščavi. Takrat pa me obkrožijo levi in nato še desni. Hvala Bogu, vidim TAM en terenec Nivo, vrt in travnik. Sedem noter, osem ven in se odpeljem v gostilno. TAM naročim kos torte in škorec vina. Natakarju naročim, naj tudi sebi natoči kaj za popit, Dolanc in Kardelj. Družba se je razživela in začeli smo peti in šesti: Marko skače, Jože s koze, Franci pa z delfina. V tistem trenutku vstopi moj boss West in Mild in zavpije name: Izgubili ste delo, Jano in Anteno. Ni mi preostalo drugega, kot, da spakiram kufre in se spokam na morje. Upal sem, da mi bodo pomagale pravljične vile, kosa in grablje. Šel sem v Lucijo, Andrejo in Matejo in nabiral školjke, lijake in bideje. Zaradi svoje višine (151 cm) sem pri košarki dobil veliko banan, limon in pomaranč. Še zdaj nevem, zakaj se pod vsem tem moja mama Jelka,Smreka in Bor tako sekira, žaga in lopata.
31. marec 2013
Lahko gdo mogoče kako sliko doda! Prosim1 drugač mi je pa vse eno če so todi vici smešni al pa ne
31. marec 2013
Hvala sem ki ste napisali vice še tako naprej!!!!

05. april 2013
haj
06. april 2013
KATASTROFA
Monika dela slovnično domačo nalogo in vpraša očeta:
"Oče, kakšen stavek je to: "V hladilniku ni več piva!"
"To ni stavek, ampak katastrofa!" je rekel oče.
08. april 2013
Janezek se peLje po hribu navzdoL.Spodaj sToji poLicaj in zavpije:>>UsTav k nimaš Luči!!!!<>mrš,zavor TuT nimam!!!!<<
08. april 2013
Ježevka se je ponoči zaletela v kaktus, zastokala, nato pa vprašala:
“Si ti, dragi?
08. april 2013
Anna kitty Hvala tji za te dobre šale!!!!
09. april 2013
MOLIMO

Računalnik naš,
Ki si v mreži,
Posvečen bodi tvoj zaslon,
naj pridejo k nam tvoji Podatki.
Zgodi se tvoja volja
kakor na trdem disku
tako tudi na tiskalniku.
Daj nam danes naše liste
In odpusti nam naše napake,
kakor tudi mi odpuščamo tvoje
zaradi slabih programov.
Ne pusti nas dolgo čakati
In obvaruj nas vsakega virusa,
kajti tvoja je moč,
tvoja je firma
in tvoj procesor
na vekomaj!

ENTER

09. april 2013
Kakšna je razlika med facebookom in zaporom?

Ni razlike. Sediš, zapravljaš čas in pišeš po zidu.
09. april 2013
Zakaj blondinka ne doji več svojega otroka?
"Ker si je prvič zažgala bradavičko, ko je hotela pogreti mleko."
09. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg