Forum
Odločila sem se da napišem zgodbo,ki govori o punci ki meni da se ji to ne more dogajati!Je zelo premožna in lepa...!
Helloo,sem Bexi-Rebeka in sem stara 15let,sem preprosto dekle...
Zvečer ob 7ih sem se odpravljala z družino na večerjo,ko smo dobili hrano in pijačo,se pa zgodi po moji novi najlepši obleki se mi polije cel kozarec soka...Saj ne gre za denar bom že novo dobila samo pred vsemi sem se polila sramota...Ko smo prišli domol je bila doma huda šola se dere mamio,se dere oči...in me nadirata kaj dem naredila z obleko o joj saj sta videla...končno smo vse rešili,sem šla spat.Zjutraj mi ni treba iti v šolo saj so bile poletne počitnice,šla sem v kopalnico se stuširala,nanesla nekaj ličil in si umila zobe!Potem sem šla za fb spet 20perošen za prijateljstvo in 100sporočil o joj am...pa poglejmo kdo me je dodal...OJoj dodal me je Alenn,vanga sem...Ga sprejmem za frenda in preberem še sporočil in eden od Alenaa...
Glasi se takole:
Živjo vabim te na praznovanje mojega 16.rojstnega dne!Praznovanje bo v petek ob 17ih le pridi!!
Alenn!
Dijoo!

No pa me je povabila moja simpatija na heppy,sem si mislila in kričala v sebi...

Nadaljujem???Comentt= )

Naj nadaljujem???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. julij 2010
ne
ne
ne
ne
ne
ni
ne
08. julij 2010