Forum
Js sm Maja stara sm 13 let in bom napisala zgodbico o mojem življenju polnem zapletov z vampirji in drugimi bitji teme.

Ali naj napišem sago o vamirjih?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. september 2011
Next
02. oktober 2011
No sm maja in sm vampirka. V vampirko me je spremenu star vampir le tako me je lahko rešu iz prometne nesreče. Še zdaj se ne morem sprijaznit da sem jas preživela drugi pa ne in da ne jem hrane ampak samo kri, in da se zame zanima toliko fantov meni pa ni nihče ušeč skratka sama polomija.Odkar sem vampirka lahko drugim vidim avre iz kateriih razberem kako se počutijo.Na žalost so moji starši že zelo kmalu po mojem rosjtvu umrli in živim pri nič kaj prijazni teti. no danes je moj prvi šolski dan v tej novi šoli saj sva se s teto preselili is avstralije v ameriko v New york. Zjutraj sm ustala se oblekla v svoja najljubša oblačila ter odšla v šolo. na avtobusu sem spoznala nekaj novih sošolcev. Vantje so bili zelo prijazni saj sem ko sem postala vampirka postala zelo lepa. punce pa so bile seveda ljubosumne saj sem bila nova konkurenca v razredu.pred šolo smo izstopili iz avtobusa in odšli v razred. vsopila sem in obstala saj sem zagledala.......... Next?
03. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg