Forum
HeiiiiŁaaaa ! No tkoo : jstt bom začelaa pisatt mojo 3. zgodbico in prosmm , če jo preberte ...
Zgodba ne bo bla čist po moji domišljiji , ampak bo v zvezi z knjigo : To sem jaz , Anna , ki jo je napisala Elbie Lotter ... Brezz skrbi : ne bom prepisovala čisto use , neki bom spustila , neki dodala , pa take stvari ! Uglavnem , knjiga mi je bila zelo všečč in vam jo fuŁ priporočam ...
Pa še to : govorila bo o deklici Anni ( ne o meni ) od takrat , ko je bila stara 6 let , do 30 ...
O čem govori , pa boste izvedeli , v naslednjih delih , sam je fuŁ zanimiva ...

Okeii pa začnimoo :

Heii ... Sem Anna in ( zaenkrat ) sem stara 6 let ... Takrat sem spoznala , da med mojimi starši nekaj ni uredu ! Oče je bil narednik , mama pa je delala na bantujskem upravništvu !
Mami so bili ušeč moški , ki niso kadili , popivali in take stvari , oče pa je rad popival , samo ni bil pijanec ... Ubistvu sem se z njim bolj razumela kot pa z mamo , saj je bila ona zelo stroga ...
Kot sem že rekla , med mojima staršoma , ni bilo vredu , sledili so spori ...
Pa očka je imel tudi ljubljenko ...
En dan pa je mama prišla z revolverjem v roki ; hotela je ustreliti mojega očeta !
" To si moški zasluži , če se svoji ženi in otroku odpove zaradi druge ženske ! " je kričala ...
Na srečo ga ni ustrelila ... Kot sem že rekla , z očetom sem bolj uživala kot pa z mamo , z njim sem šla na tekme ragbija in kriketa ... Trenirala sem tudi balet . Moja starša sta se ločila , jaz pa sem začela hoditi v šolo . En dan , me je en fantek vprašal : če si želim videti njegovega " tička "
Odšla sva stran od drugih , nato je on hlačke dol potegnil . " Majhen črv ! " sem si mislila .
On pa : Zdaj mi pa še ti pokaži !
In res sem to storila , toda v napačnem trenutku . Za mano je stal RAVNATELJ ...
Ravnatelj je poklical mojo mamo ona pa niti malo ni bila " vesela " !
Ni govorila z mano , zato me je moral očka peljati v šolo , ker je bilo njo sram ...
-----------------------------------
NeexT ? Vem , da je malo bedno sam tak je začetk ... Pa še bolj zanimiva bo , ne skrbite ...
Pa to anketo jstt ubistvuu skor ne štejem , ker bom itak naprej pisala .

Naj nadaljujem '?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. maj 2011
u49221
u49221
Nextii =)
21. maj 2011
Okeii , mogoče zdejj nextamm ...
22. maj 2011
Nadaljevanje :
----------------------------
Čez nekaj časa mi je mama to oprostila ...Od tistega dne naprej sem se odločila , da se bom potrudila in tako bo mama ponosna name . In res je bilo tako ! Na koncu šolskega leta so slikali 10 najboljših učencev na naši šoli in jaz sem bila med njimi . Mama je kar žarela od ponosa ... Nekega dne mi je mama rekla , da si bo našla novo službo . In res si je . Domov je pripeljala svojega šefa , strica Dania , ki pa je imel sina moje starosti , po imenu Danie ( klicali so ga Danie mlajši ) . Takoj mi je stric Danie postal všeč .
Ker sta se starša ločila , sem očeta videla le ob vikendih . En dan je oče prosil mamo , za drugo priložnost , a mama je očetu rekla , da ljubi strica Dania ... In tako sta stric Danie in Danie mlajši ob vikendih prespala pri nas ... Za moj rojstni dan , smo mama , jaz , stric Danie in Danie mlajši šli na plažo ... Tam smo se zelo zabavali ...
Ko smo prišli domov , smo se odločili , da si bomo ogledali film . Mama in stric Danie sta ležala na postelji , midva z Daniem mlajšim pa na tleh .
" Anna , pridi in se ulezi k nama . Slavljenka pa res ne sme ležati na tleh ! " mi je rekel stric Danie .
Šla sem k njima . Malo se je prestavil , tako da je ležal na sredini , z mojo mamo na eni strani in z mano na drugi .
Ne vem kaj se je zgodilo . Najprej sem mislila , da sanjam, ampak vse je bilo preveč resnično . Šele po nekaj trenutkih mi je postalo jasno , da je stric Danie s svojo levo roko - tisto , ki je bila bližje meni - segel v moje hlačke . Drgnil me je - tam , med mojimi nogami . Od osuplosti sem odrevenela . Ali mama tega ni opazila ? Ali je to nekaj , kar naj bi očetje ali pa skoraj očimi počeli z otroki ? Ne ...!!!
" To je najina skrivnost , ker si tako lepa ! " mi je rekel .
" Utrujena sem , v posteljo grem ... " sem se zlagala .
Od tistega dne naprej so se meni začeli prave težave ...
--------------------------------------------------------------------------------
NeeexT ?? Vsaj 2 , pleaseee ??
22. maj 2011
u37271
u37271
neeeeeeext. nujno anna. kera knjiga je to???
22. maj 2011
u37271
u37271
aja a bi mi za ttoo tut poslala ko bo nou del.
22. maj 2011
Okeiii ...

Pa to je ta knjiga : To sem jaz , Anna
Napisala jo je : Elbie Lotter

Sam jstt jo ne prepisujem , sam neki pa ja ...
Pa nepotrebne stvari , spuščam
22. maj 2011
u49553
u49553
Next!
22. maj 2011
u47938
u47938
neextt !!
22. maj 2011
Nadaljevanje :
---------------------------
Naslednjega dne sem na svoji postelji našla prelepo punčko . " Punčka iz porcelana . Ali ni čudovita ? " je rekla mama .
" Ja , čudovita je ! Hvala mami ! " sem rekla .
" Nisem ti je sama prinesla , Anna . Stric Danie jo je . Grozno te razvaja . " je rekla .
Punčka je bila krasna , a če sem jo dovolj pozorno pogledala , sem v njenih očeh lahko videla posmeh .
Oče mi je kupil psa . Imenovala sem ga Kapetan .
------------
" Anna , pojdi z menoj v trgovino ! " je rekel stric Danie .
" Zdaj ne morem , pospraviti moram omaro ! "
" Anna , pojdi z njim . Omaro lahko pospraviš , ko se vrneš . "
" Toda mami ! "
" Za božjo voljo , Anna ! Pojdi ! "
----------
Ko sva odšla iz trgovine , sva šla še malo v slaščičarno .
" Vidim , da so te začele pikati čebelice ! " se je nasmehnil .
" Kaj ? " pojma nisem imela , kaj govori .
" Tukaj , " je rekel in z roko oplazil moje male prsi . " Boli ! " sem rekla .
" Najlepša deklica si , kar sem jih kdaj videl . Celo lepša si od svoje mame . " je rekel .
" Anna , poglej me , " je rekel .
" Nikar ne povej mami ali očetu . To je najina skrivnost . ! " je rekel .
" Ne boš povedala ? "
Stresla sem z glavo . Ne bi povedala . Preveč me je bilo sram , preveč strah .
------------------
NexT ? Usajjj 3 , prosimm ?!!?
22. maj 2011
u49553
u49553
next
22. maj 2011
u47938
u47938
ojej, next
22. maj 2011
u49221
u49221
Nextii ...
22. maj 2011
Okeii , zdejj nextamm , mogočee
22. maj 2011
Nadaljevanje :
------------------------
Drug dan sem spoznala očetovo ljubljenko Cecilijo ... Zelo mi je bila všeč ...
Očka mi je velikokrat rekel , da me ima rad , mama pa samo kdaj pa kdaj .
Oče mi je obljubil , da bo prišel na baletno predstavo , a na koncu ga ni bilo ...
-------
" Anna , prinesi svoje umazano perilo ! " je zaklicala mama .
" Knjigo berem ! " sem ji zaklicala nazaj .
" Takoj prinesi !! " povzdignila je glas .
Lenobno sem vstala iz postelje . Še vedno sem bila prijetno omotična od slave , ki mi jo je dan prej prinesel moj nastop .
Ko sem se sklonila , da bi dvignila košaro z umazano obleko , sem začutila udarce , ki so začeli deževati po meni !
" Poslušaj - mamo - ko - govori - s - tabo ! " vsaki besedi je sledila klofuta .
" Nisi - še - prestara - za - šeškanje ! " divje je začel udrihati po mojih nogah in hrbtu .
Začela sem cviliti , kot zaboden pujs . Navajena sem bila na oštevanje , kričanje , tišino , a tepež je bil zame nekaj novega .
Kasneje me je mama prišla potolažit : " Nehaj jokati , saj ni bilo tako hudo . Navaditi se boš morala na to . Stric Danie bo postal tvoj oče in on verjame , da so taki prijemi vzgojni . " " Nikoli ne bo moj oče ! Jaz svojega očeta že imam ! " sem zaihtela .
" Tvoj oče se niti na tvoj baletni nastop ne prikaže ! Ni vreden , da mu rečeš oče ! Nehaj jokati , Anna ! Zdaj moram iti . Ena od mojih sodelavk se bo poročila . Ne bom dolgo obljubim . Stric Danie bo tukaj ob tebi . " je rekla .
Še močneje sem zajokala ! " Ah , daj no , dovolj je bilo , Anna ! " odkorakala je , ne da bi še karkoli rekla . Moje solze so se počasi posušile . Pomislila sem , da v sebi nimam več dovolj vode , da bi lahko še naprej jokala .
Pozneje sem poiskala pižamo in se odpravila pod prho . Pustila sem , da je voda tekla name .
Nisem ga slišala , ko je vstopil . Ko sem se ozrla , je stal tam in me gledal s čudnim izrazom v očeh .
Začel me je ...
-------------
NexT ? Usajjj 3 , prosimm ?!!?
22. maj 2011
u49221
u49221
Nextii... Fajna zgodba =)
22. maj 2011
u49553
u49553
next
22. maj 2011
Next! Jes sam da! Js sm mal začela brat to zgodbo pol je pa nism.. No jo bom pa zdej ne??
22. maj 2011
u47938
u47938
nextt!! hitr!
22. maj 2011
u49221
u49221
štirje nextii so že.. tko da-----> NEXTII
22. maj 2011
u37271
u37271
neext nujno.
22. maj 2011
u37271
u37271
in huala ker si povedla.
22. maj 2011
nexttt
22. maj 2011
u48471
u48471
ŁP
BI LAHKO PREBRALE MOJO ZGODBICO
ZLOOOO BI VAM BLA HVALEŽNA!!!
LINK http://www.igre123.com/forum/tema/moje-vampirko-zivvljenje-nadaljevalje-jaz-vampir/18228/1
HVALA
P.S BREZ ZAMERE
P.P.S ŠE ENKRAT PLISSS
22. maj 2011
Tnxx za nexte ...

little vampire ----> Okeii bom mogoče prebrala , pa drugič PROSIM ne delat reklam ...
22. maj 2011
Mogoče zdejj nextam ...
22. maj 2011
u37271
u37271
deeeeeeeej pliiiis
22. maj 2011
u37271
u37271
aja anna nadeljavala sm mojo zgodbico.
22. maj 2011
N€XTTT !
22. maj 2011
Okeii ... nisemm nextalaa , ker smm moglaa komp ugasntt ...

Jutrr nextamm , obljubim ... Ker jutrr pišemmoo testt pa se mormmm učitt
22. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg