Forum
to je moja prva zgodba pliss ne je zaničvt.
osebe:
pandora(jz)-14 let
lana-14 let moja bff
oči-blaž
mami-olga

nj napišem zgodbico

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. april 2011
leta 2008 sm se zbudila. do zdej sm živela srečn lajf. pustal me je full strah ker se ponavad jz zadna zbujam. najprej sm šla u kuhno in sm si nardila zajtrk. vedla sm da če moji starši (pa še moja sestra kt sm jo pozabla napisat) še spijo jih rajš nebom budila. in šla sm gledat TV. in končno so ob 12.00 ustal. blo je 2 uri od tega kt sm jz ustala. fulll sm si udahnla. ampak pol umes kusila je moja sekica po nesreč rekla : mami sj nebo pršu sm in ns ubiv. jz sm se resss ustrašla vedla sm da zato niso tok dovg ustal. zdel se mi je da un kt ns bi kao pobiv bo pršu zvečer. zato sm stekla u sobo in se prplavla da se bom skrila. mami je za mano klicala: PANDORA PRID SM! ampak jz nism pršla sovze kt so se mi nabirale u učeh sm zadaržala. šla sm u sobo uzela use stvari in se skrila u skrivno lukno u steni. bla je že od začetka kr smo hišo gradil. kt da bi mami pa oči vedla da se bo to zgodil. in ravn kt sm se tja zaprla so uhodna vrata s treskom udarla na tla. slišala sm kričat sestro, na konc pa še morivca kt je reku očiju : če je še kdo u hiši ga bom ubiv. dobr da sm uzela telefon da sm use posnela ker se je skost steno full slišal. zdej sovz nism mogla več zadržvt. in stekle so mi po licih.in od razburjenja sm stopla na listk na kermu je pisal: DRAGA PANDORA. OPROSTI DA TI Z MAMO NISVA POVEDALA ZA MORIVCA. TVOJA SESTRA SE JE ŽRTVOVALA ZATE. ČE SE TI ZDI DA JE TA LUKNA NAKLJUČNA MAŠ ČIST PROV. ŽELEL SMO POBEGNT IN REŠT USO DRUŽINO ,AMPAK NS JE ON NAŠU. POLICIJI POVEJ DA MU JE IME MIKI PUŠNIK. tko se je pism kunčov. vedala da je biv zravn mikija še eden. vedla sm pa tut da sta že šla. šla sm u kuhno, in tm sm celo noč jukala. po premisleku sm uen ob polnoči poklicala policijo in jim use povedala. kmal je pršla moja babi in šla sm živet k njej...
21. april 2011
Napšte NEXT če hočeš da nadaljujem
25. april 2011
nexti
26. april 2011
Moja sekica bo nekstala kt pride dam
26. april 2011
Ej tm kt piše da sm jz napisala uno: če hočeš da nekstam napiš next se je moja sekica na moj profil prjavla.
28. april 2011
next
30. april 2011
kt sm pobirala svoje stvari sm u umari našla pištolo. gor je pisal: TO BOŠ MOGOČE POTREBOVALA. vedla sm da je tm še nikol ni blo. usen sm jo uzela in jo skrila čist na dno torbe. mogla sm it u šolo in pršla sm prepozn. dons sm bla zmenjena s fantom pred šolo kt sm pršla sm na klopci najdla sporočiv. pisal je :

ZA PANDORO
RES NEVEM KAKO NJ TI TO POVEM. NIKOL SI NISM MISLU DA BOŠ GDAJ RES NARDILA KEJ TAZGA. RES MI JE ŽOV AMPAK TKO NEGRE VEČ.

sploh nism vedla kaj sm nardila. sedela sm tm na klopci in sm se skor zjokala. kt je mim pršla moja bff me ni ubjela niti rekla ni nč. sam jezn me je pogledala.vedla sm da je zihr kej glede tizga. in cev pouk sm sedela tm na klopci in jokala. ostala sm brez družine,brez fanta, skratka brez usega. babi me sploh ni pršla izkt. in sedela sm na klopci še pozn u noč. in ob pol povnoči je babi pršla in mi začela najdat...
01. maj 2011
nj nadljujem. men se zdi zanč
01. maj 2011
ni za nč,nadaljuj next
04. maj 2011
aja pa tm nakonc bi mogl pisat: in ob povnoči je babi pršla in mi začela NAJEDAT
04. maj 2011

04. maj 2011
to sm jz
04. maj 2011
hotla sm ji kr pobegnt ker našo hišo so preizkval... sploh se mi pa ni zdel fer kt je rekla "pandora zmenili sva se da prideš sama domov." "tega se sploh nisva zmenili" sm ji zabrusla. ona pa je iz torbe potegnla nož in rekla " predrznca (predrznica) mala kaj use si upaš. sam še enkrat to reč pa se ti nebo več tko dobr gudil" full sm se ustrašla zato sm ostala tih. kt sm šla zvečer spat sm pr oknu vidla mojo sestro. neki je govorila ampak je nism slišala. nism se je glih ustrašla. ampak je kmal zginla. zato sm zaspala
" ZBUD SE ZASPANKA" sm zjutri slišala znan glas. rekla sm " nehi sestra" kmal pa sm zakričala " PIA!!!" sam pogledala me je in rekla "a si mi učer res nasedla" sam čudn sm jo poledala sm jo ampak je rekla " JOJ no a si res missla da ne morm guvort??" začela se je smejat. " ampak kko to da te lahko vidm?? a te lohka tut babi??? " pia se je nehala smejat in rekla " nevem sicr zakaj me TI lohka vidš, ampak morš stran od babi" sploh nism vedla o čem govori?? " lej že uno učer ni blo normaln. in zasledvala sm jo in vidla" ni mogla nadaljevt " kaj si vidla" sm bla firbčna. " no vidla sm...
04. maj 2011

moja sestra (duh)
04. maj 2011
next
04. maj 2011
nexttttttttttttttttttt
04. maj 2011
u tem trenutku je u sobo prtekla babi. u roki je mela nož in govorila je " ZDEJ BOŠ PA UMRLA. HAHAHAH" pia je zginla. sobo sm mela kkšn metr od tal zlahka bi skočila skos okn. puško sm mela skrito pod povštrom. namerla sm jo u babi ampak je vedla da je nebi mogla ustrelt. hitr sm hotla skočt skos okn. ampak kt sm okn odprla je bla babi od mene stran prbližn 1 metr. skočila sm skoz okn. tekla sm čez visoko travo. bliz je biv gozd. nism si upala it nazaj. niti u gozd nism hotla it. stekla sm u mest u strahu da bo babi pršla za mano. kt sm pršla u mest se je prkazala moja sestra. nism hotla guvurit da se ljudem nebi zdela čudna. itak mi je sastra brala misli. tko da ni blo problema. sestra me je pelala u samotno ulco. tla so bla rdeča. čudla sm se zakaj?? ampak sm se kmal spomnla...
05. maj 2011
od dulll " UPSALA SPET SM SE UPISALA NA SESTRIN PROFIL" SORIII
05. maj 2011
rabm 3 nekste da nextam
16. maj 2011
NeeexT
28. maj 2011
ful zanimiva zgodba
26. oktober 2011
next
27. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani