Forum
Evoo Osebee

Ines

Kaja (Inesina Najboljša prijateljica)

Žan (Inesina simpatia)

Klara (SOVRAŽNICA od Kaje In Ines)

A Vam Je Všeč ? Naj Nadaljujem ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. maj 2010
u13810
u13810
ZAČNII
29. maj 2010

Jan (Tinin sošolc)
29. maj 2010
JEEJ ! Konec šole " Je vzklikala Ines ko je ravno zazvonil šolski zvonec . Ines je odprla vrata , ko je videla Žana kako je stal ob zidu . V njenem trebuhu so začeli metuljčki . Žan je prišel do nje in jo vprašal " Ooo , Ines dons si se pa lepo uredila ... Mi daš svoj fejsbuk ? " Postala sem čisto rdeča in metuljčki so še bolj udarjali , ko sem odgovorila " Živjo Žan !Hvala lepa ..Zapiši si na listek " Vzel je listek in napisal moj fejsbuk. Ker je deževalo , sem poklicala fotra da pride pome . Ko je prišel je zraven stal Jan , vprašal me je če bi ga lahko zapeljali domov . Jaz sem privolila in oče je rekel da tudi njega lahko . Zapeljali smo Jana domov . Potem smo še šli domov . Jaz ko sem odprla vrata sem hitro z nogami svoje sneakerse potegnila dol , šla na računalnik in pogledala na fejsbuk . Tam sem kliknila med sporočili in dobila sem sporočilo od Žana . Začela sem brati PISALO JE NEKAKO TAKOLE :

Žanko Žan Raawr ~ :

Ej žiwjo Inii ..!

Kako sii ?

Ful si mi ušeč sam mi Klara teži da si ti piflarka...

Bi se lahko jutr po šoli dobila na igrišču ?

Odgovorila sem :

Inees Kaj Bošš ~ :

Oiila *-

Uredu sm ..

Kaj češ ..-_-
Ja seveda imam konec pouka ob 13.oo

Takrat me je Jan kliknil na CHATU :

J = Jan

N = Nina

J ~ Oii Nina
N ~ Oj
J ~ Maš jutr kej časa ?
N ~ Ne sem že zmenjena
J ~ Aha,..s kom pa ?
N ~ Z Žanom .
J ~ No potem pa nič Adijo !
N~ Prav Čao ! fsm

Ker je bila ura že 21.oo sem se stuširala umila in odšla spat.
29. maj 2010
u13810
u13810
napreeej fuul faiin
29. maj 2010
Spremenila bom naslov ..NASLOV JE : Najsrečnejši Emo par.*:
29. maj 2010
u13810
u13810
okeej sam nadaljuuj
29. maj 2010
eii Jutr nadaljujmm..
29. maj 2010
u13810
u13810
okrrj čim hitrej
29. maj 2010
u21780
u21780
Full kull.. nadaljuj..
29. maj 2010
u18243
u18243
všeeeeeč zgodba *-*
nadaljuj :3
29. maj 2010
Zjutraj sem vstala ura je bila 7.oo.. Začela sem kričati ! Saj že zamujam pouk . Hitro sem se umila preoblekla in mejkupala . Moj idol je TeixBrootal . šla sem v šolo s svojimi dolgimi lasmi ki so bili razvrščeni vsepovsod . Pri poti sem srečala Žana . Prijel me je za roko in me pozdravil . V mojem trebuhu so se pojavili metuljčki . Jaz sem že hotela odzdraviti , ko me je poljubil . dvignil me je in nesel do učilnice . Pri vratih me je še enkrat poljubil in odšel v svoj razred. srečo sem imela saj je ućiteljica zamudila pouk . Kaja me je začela spraševati kje sem bila , vse sem ji povedala , ko je začela govoriti " Opaa , Opaa !" Šepetala sem ji naj bo tiho vednar ni utihnila . Ko je končno zaprla gobec , sem se usedla na mesto . Takrat je Žan prišel v naš razred in rekel vse učiteljice imajo nujen sestanek za cel dan . Danes ni pouka . Ohhh ! " sem si rekla . Šla sem hitro na igrišče tam me je že čakal Žan . V rokah je imel rdečo vrtnico ki je zeloo dišala . Pritekel je do mene in me objel . Začeli so metuljčki . Žan je opazil da naju Klara opazuje . Hitro sva stekla do drevesa ki je bil blizu moje hiše . Sreča saj Tina je imela 3 ure več pouka . Njena učiteljica je bila zelo skrbna in je prišla . Midva z Žanom sva se pa ob drevesu poljubljala in smejala . Ko je bil že čas sem šla domov .ura je bila 19.30. Hitro sem se umila in stuširala in šla spatt.
29. maj 2010
Zdej pa ress. JUTR NADALJUJEM !
29. maj 2010
Kako Se Vam Zdi ?
29. maj 2010
coool..........
29. maj 2010
tnx.
29. maj 2010
Nova Oseba :

Jaka

29. maj 2010
Inesina Hiša

29. maj 2010
Drevo Kjer Sta Bila Žan In Ines

29. maj 2010
Šola

29. maj 2010

Njihova Učilnica
29. maj 2010
Šolski hodnik
[img]http://www.4acleanoffice.com/images/janitor_images/school_hall_clean_1A.jpg[img]
29. maj 2010

29. maj 2010
ne vem zakaj dajate sam še te zgodbe.. to je kr neki...vsaj za mene.vem da je to nekaterim všeč ampak men ni
30. maj 2010
Sei razumem... Sam men je to bobr pisat v prostem času ko ti je dougcajtt.
30. maj 2010
u21948
u21948
iaaa....
nadaljuj MimY *
zAKON JEEEEEE.plsssss♥
love it♥♥
:33
30. maj 2010
Zjutraj sem vstala ,se umila mejkupala in preoblekla . Ko sem se začela obuvati čevlje je nekaj zaškripalo kot da bi nekdo hotel notri . Šla sem na teraso in tam sem videla Žana. Trkal je z šopkom rož . Hitro sem stekla dol po stopnicah in mu odprla vrata . Takrat mi je v roke potisnil šopek rož , postala sem čisto rdeča . Rekel mi je " Hej to sem nabral zate , kar vzemi !" In je že odšel . Žalostno in spotoma veselo , sem zaprla vrata . Spomnila sem se da je danes konec šole . Zavriskala sem in poskokajoče skakljala do šole . Med polovico poti sem opazila Jakata . Vprašal je zakaj sem danes tako vesela , odgovorila sem » Danes je KONEC ŠOLE !!!« Jaka je veselo pogledal in stekel v šolo , jaz pa za njim . Ko sva bila pri vhodnimi šolskimi vrati , me je Jaka poljubil na roko in šepetajoče rekel » Hvala !« . V šoli so vse učiteljice čakale z končanimi ocenami . Vse so rekle da ni bilo nobene dvojke niti enke . Veselo sem namerila pogled in se nasmehnila . Slišala sem le » Klara 3 , Ines 5 , Kaja 4 , Žan 4 in Jaka 3.«Ko je bilo vsega konec sem končno obula čevlje in veselo gledala okoli , tudi če so vsi buljili vame . Ko sem prišla domov sem dala zvočnike na »FULL« in dala pesem School is over (IZMIŠLJENA PESEM). 2 uri sem plesala in norela . Potem ko sem že pošteno švicala sem poklicala mami če lahko naročim maserko .Mami je dovolila . Poklicala sem maserko Anjo , ki sem jo poznala že od malih nog . Prišla je malo žalostna vendar sem jo naredila bolj veselo . Medtem ko me je masirala je zazvonil zvonec . Ura je bila 19.oo , in se mi je malo čudno zdelo kdo ob tej uri zvoni . Z upanjem da je pred vrati Žan sem odprla vrata , vendar je bila mami . Povedala sem ji da sem končala oceno pet , ona se je pa samo nasmehnila in me poljubila na lice . Bil je večer , odločila sem se za spanje . Šla sem v posteljo spat.
30. maj 2010
u6808
u6808
cool všeč mi je da daješ slike
30. maj 2010
hh.. To kr tko dajem da si predstaulate.
30. maj 2010
AnJa

Mami

Očii*xD

30. maj 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg