Forum
Pisala bom zgodbico,upam da vm bo ušeč
''Dobro jutro gospodična Ashley'' me je zbudila naša služkinja Paulina,ko sem vstopila v jedilnico.''Jutro'' sem ji odgovorila in se ji nashmenila.''Kje so Sarah,mami in očka?'' sem jo vprašala po 5 minutah.''Šli so na jutranji tek,saj veš'' je odgovorila in se zasmehajala.Moje ime je Ashley,stara sem 14 let in živim v Londonu v zelo veliki hiši.Imam sestro Sarah,ki ima 18 let.Hodim v 9.razred OŠ,Sarah pa obiskuje 3 letnik gimnazije.''Ashley,pripravi se za v šolo'' je rekla Paulina.Prikimala sem in odšla v sobo.''As long as you love me'' mi je zazvonil telefon in izpisala se je telefonska moje najboljše prijateljice,Chloe.''Ja?'' sem se oglasila.''Čez 15 minut pred tvoji hišo'' mi je rekla.''Okej,se vidive'' sem ji še odgovorila in prekinila.Iz omare sem >>privlekla<< hlače,majico ter plašč.Stekla sem vn saj me je že 5 minut tam čakala Sarah.''Kje si bila tok časa,Ash.''Oprosti no'' sem ji rekla in se prisiljeno nasmehnila.''Veš,kmalu mam rojstni dan,bi mi pomagala pri zabavi?'' me je vprašala.Prikimala sem in odšli sva proti postaji.
Next?
Ashley:

Sarah:

obleke ki jih je oblekla Ash:

21. november 2012
next!!!
21. november 2012
u208825
u208825
neext!
30. april 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani