Forum
Pogledala sem ga pogledal me je nazaj in se mi zasmejal zelo na siroko. Bila sem presenecena in sem skoraj skup padla. Videl me je in priletl k meni ter mi pomagal. Odnesel me je u njihovo garderobo ter me polozil na posteljo. Tedajj so se mi po glavi zacele plesti razne misli kaj bo naredil. In Louisbni storil nicasar zamizala sem in spala naprej. Ko sem se zbudila so usi stali v krogu poleg mene in me gledali zelo preseneceno. "Zivjo" rece Harry in me pprime za roko ter jo poljubi. Ostali si me se kar naprej gledajo a rekla nisem nicesar. Nato Niall izjavi jas sem lacen... se kdo pridruzi? Nato ustanem in grem za njim. Usi so mi sledili. Uprasal je kaj bom jedla a sem ostala tiho. Nato Zayn uprasa " kako ti je ime?" " kar Ula mi recite" sem rekl tiho. Nato u sobo vstopi simon in gleda naravnost vame.nato Louis ustane ter rece" to je Ula in...." pprekinil ga je simon. Doklar simon ni uzrekel fantje sem bila cela nora ker sem mislila da se to ne dogaja in sem bila tiho a dokler nisem videle simona nisem bila prepricana. Rekel jim je " pojdite caka ves nastom in Harry....pojdi si ubleci majco ali ne vidi da to moti mlado damo" namignila sem Harryu naj se usede a simin ga je samo grdo pogledal in Harry je odsel kot raketa v svojo sobo...

Povejte ce je uredu.... rabim usaj 5 nexu da nadaljujem in prisezem da nebo tako sfejlan naprej rada vas mam ♥
20. oktober 2014
next
24. oktober 2014
Next
28. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg