Forum
u171813
u171813
Jeee vikend je <33 kaj naj delam ...zuni je sonce js pa ne smem iz hiše kr sm prejšni teden neki u šoli uničla hahahhahhhhahhahhahhahhhahhhahhahahh še vedno ne vem kako so ugotovili nja pač s prijatelco ( klaro) sva neki ukradle in aja js sm tajaahh drugega ko bit na računalniku al ap kašen fejst filem gledat ne morem :/ mam tut fon sam sm geslo pozabla pa nemorm prit not ahahahhahhahahahahaahhaahh buča js najrajši bi zbežala spustila bi se skozi okno bo kakšni vrvi...počakaj malo to sploh ni slaba ideja muhahahahahhahah takoj pridem vru grem poiskat ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ zakaj ničesar nimamo kaj naj pa zdej nardim -.-ahh grem se s kom mal menit po fonu hah bom kr tomasa poklicala( on je moj ne ga tikat) ok že kliče .....pipp....pipp...pipp...pipp...
Pogovor: (t-tomas j-jst-taja)
t- reci taja
j- heyy se ti da pogovarjat
t-jaaa a bi šla z mano na plažo heheheh zdej ki bo hmali poletje
j- nwm mami morm uprašat kr me je u hišo zaklenla hahahhahahha 
t-ok pridem
j-ne tomas čaki čaki ki ne vem če lahko
t-pip.pip.pip.pip.pip.(je že prekinu) 
(konec pogovora)
Čes dobrih pet min prošenja mame je privolila jee pograbla sm kopalke kremo za sončenje brisačo in use zmetala u torbico in odhitela iz hiče poklicala sm tomasa...spet!
Pogovor( osebe tko ko prej)
J hej tomas sm priprauljena lahka prideš
t-sej sm že pred hišo
j- a gre lahko moja bestica z nama
t-ampak...prauu ej a si za to da pride še niko'
j-kdo je to?
t- ma uni veš ki si ga učiri na rd vidla no ni blo lih učiri prejšni teden
j-emmm ne spomnim se sej bom že ugotovila
t-ok pokliči klaro in pol pridi okš '
j- ja ja sej že kličem
t-se vidimo
j-ja pa se res

js:

klara:

tomas:

ok prvi deu next?
Mnenje?
31. maj 2014
Next
31. maj 2014
next
31. maj 2014
next
31. maj 2014
u172658
u172658
next
ni slabo
31. maj 2014
nexxxxxxxxxxxxxt super pises
31. maj 2014
u171813
u171813
hwala
31. maj 2014
u155047
u155047
next
05. junij 2014
u171813
u171813
klicala sm klaro in jo prašala če gre z nami valda je privolla uzeli sva usaka svoje najljubše kopalke to so moje:

te pa od klare:

no pograbla sm še brisačo japonke kremo za sončenje maskaro za pod vodo pa to sranje in stekla pred hišo kr me je tomas že čakau no va autu je biu še nek fant pozdraula sm ga in se usedla tomasu sm rekla da moremo po klaro pač ja ni je še blo pred hišo tekla sm jo iskat ko sva skupi prišle nazaj je biu auto prazen mislila sm da se fanta zajebavast in sm ju klicala potem sm ju poklicala še preko telefona javiu se mi je nek moški uprašala sem ga če pozna tomasa rekeu ni nič le prekiniu je zgrabla me je panika kaj naj zdej nardim un moški je poklicau nazaj in reku da je prijatu od tomasa pol sta pršla iz grmouja začela sm se smejat in mu stekla v objem skupi smo se usedli u auto in se odpeljali
next? mnenje?
05. junij 2014
u155047
u155047
next. zlo dobr pišeš
05. junij 2014
nexxxxxxxxxxxxxt odlično pišeš
05. junij 2014
u171813
u171813
hwala <3
05. junij 2014