Forum
Ta zgodba bo govorila o 13-letni najstnici Lexy.

Živjo!
Moje ime je Lexy in sem stara 13 let.To sem jaz:
Živim v Ljubljani.To je moja hiša:
Hodim na eno izmed ljubljanskih šol.V šoli imam same petice vendar kljub temu ne maram hoditi v šolo.Nimam svoje bff, niti enega samega priatelja.Zato komaj čakam počitnice vendar se te končajo prekmalu.Trenutno je zadnji dan počitnic.Spet se bom vrnila v tisti pekel.
Večer pred začetkom šole sem se v sobi smilila sama sebi.Ko bi le prišel kakšen nov...

****************************************************************************************************************** Če želite izvedeti kaj se bo zgodilo u šoli nextajte.Za začetek bom zahtevala 3 nexte.Le nextajte
Sorry k ni slik ma me tle neki zafrkava comp
24. januar 2013
To je Lexy
24. januar 2013
u120590
u120590
next
25. januar 2013
next
29. januar 2013
vama nextam ju3 po šoli&tenks za branje
29. januar 2013
nnnnnnnnnnexty že!!
20. maj 2013
danes zjutraj sem se zbudila vsa v solzah.zavedala sem se da bom mogla spet iti u šolo.spravila sem se v kuhinjo ter pojedla zajtrk.

nato sem šla v kopalnico ter si uredila mejkap in frizuro

lase sem si uredila s kodralnikom

nato sem šla v sobo kjer sem se oblekla v poletnem stilu ker je bilo še toplo .

ob 7.40 sem se s kolesom odpravila v šolo.
♠ ♣♠ ♣♠ ♣♠ ♣♠ ♣♠ ♣♠ ♣♠ ♣♠ ♣♠ ♣♠ ♣♠ ♣♠ ♣♠ ♣♠ ♣♠ ♣♠ ♣♠ ♣♠ ♣♠
čᴇ žᴇʟɪš ɪᴢᴠᴇᴅᴇᴛ ᴋᴀᴊ sᴇ ᴊᴇ ᴢɢᴏᴅɪʟᴏ ᴜ šᴏʟɪ ɴᴇxᴛɪ...
30. maj 2013
neeeeext
30. maj 2013
čez približno 10 minut sem bila v šoli.

kolo sem pustila v kolesarnici.nato je k meni prišla moja sovražnica hana z družbo.

vedno se je oblačila v oprijeta in seksi oblačila da bi bila všeč fantom.hodila je z janom,edinim ki se je še kar pogovarjal z mano

potem je nuša,ena izmed haninih prijateljic rekla:eeeej krava odmukaj na pašo tukaj je šola!pa če se ne zavedaš si ena debela,neumna in važna krava!" to me je tako užalilo,da sem stekla na wc si obrisat solze.
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
čᴇ žᴇʟɪš ɪᴢᴠᴇᴅᴇᴛɪ ᴋᴀᴊ sᴇ ᴊᴇ ᴢɢᴏᴅɪʟᴏ ᴘᴏᴛᴇᴍ ɴᴇxᴛɪ
30. maj 2013
neeeeeeeeeeext
30. maj 2013
nato je prišla ravnateljica .

tako kot vsako leto je začela s svojim govorom.bla bla bla le gdo jo bo poslušal? nato pa je začela z bolj zanimivimi stvarmi.povedala je da v naš razred(8.a) prideta 2 nova učenca.bila naj bi brat in sestra dvojčka in španije.ime jima je bilo manuela rafaella garcia in manul david garcia.

in

oh kako so se mi kolela začela tresti ko sem ga videla.bil je tako lep,tako popolen.takoj sem si zaželela da bi bil moj fant.nato smo šli v razred.celo pot sem ga opazovala.nato smo prišli v razred...
♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛♛
čᴇ žᴇʟɪš ɪᴢᴠᴇᴅᴇᴛɪ ᴋᴀᴊ sᴇ ᴊᴇ ᴢɢᴏᴅɪʟᴏ ᴜ ʀᴀᴢʀᴇᴅ ᴅᴇᴊ ɴᴇxᴛ
08. junij 2013
u140088
u140088
neeeeeeeext
08. junij 2013
neeeeeeext hitr<3
08. junij 2013
okrog 8.30 smo prispeli v razred.učiteljica nam je rekla da se lahko usedemo kot hočemo.tako kot vdako leto sem se usedla v 1. vrsto.potem je k meni prišla rafaella in vprašala če lahko prisede.seveda sem ji rekla ja.vprašala je tudi če greva popoldne v šoping.bila sem presrečna in ji rekla da lahko.po pouku sva šli v btc.v h&m sva se ustavili za kar nekaj časa ker sva nakupili kar nekaj stvari

[img]https://www.story.rs/thumbnail.php?file=New_Yorker_AUTUMN_LOOKS_2012_women_46_473_99000_RSD_194859558.jpg&size=original[/img]
zmenile sva se da bova ta oblačila imele ju3 v šoli.po končanih nakupih sva šli še na sladoled,kjer pa sva srečali mojo sovražnico in njeno bando.
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
čᴇ žᴇʟɪš ɪᴢᴠᴇᴅᴇᴛɪ ᴋᴀᴊ sᴇ ᴊᴇ ᴢɢᴏᴅɪʟᴏ ᴘᴏᴛᴇᴍ ɴᴇxᴛɪ
11. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<3ful dobro
11. junij 2013
neeext
11. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg