Forum
Za pisanje te zgodbe sem se odločila ker obožujem one direction še posebej pa Harryja Stylesa. Ker je to moja prva zgodbica prosim da nesramne komentarje obdržite za sebe, dobre predloge bom tudi upoštevala v moji zgodbici. Pa zaradi šole tu pa tam ne bo nexta. Torej uživajte v moji zgodbici.

Sem Kim Star, stara sem 17 let in imam črne lase. Imam starejšo sestro Katarino in mlajšega brata Jureta, mamo Jasno in očeta Tadeja. Skupaj živimo v Sloveniji.

jaz:

Katarina:

Jure:

mama:

oče:

.
16. november 2013
u153281
u153281
Neext ;D
17. november 2013
neeext
18. november 2013
wma
next
20. november 2013
Hey baby tell me your name, I gotta fever for ya I just can't explain. But there's just one problem… me je zbudil telefon. ''Ja?'' sem sarkastično rekla v telefon. ''Drin drin, človek kje si ti? V šoli te že čakamo usi že kaki dve uri tebe pa od nikoder! Mrš u šolo!'' Annine besede so me presenetile, saj sem prepričana, da sem zvečer vklopila budilko. ''Kajjjjjjjjjjjj?'' Se mi je zadrla v slušalko z njenim visokim glasom. ''Kak je?'' sem vzkliknila, ker vedno ko tako vzklikne je nekaj narobe. ''Se res seliš?'' Ob njenih besedah mi je zastal dih. ''K-kaj si r-ravnokar r-rekla?'' sem komaj izjecljala iz sebe. ''Po zvočniku so glih kar povedal, da ne boš hodla na tto šolo več kr se seliš. Je to res? Prosim reč, da so se zmotl!'' je hlipala v slušalko. Lahko sem slišala njenega brata Vida, kako jo pomirja (Vid je starejši brat moje najboljše prijateljice Anne). ''N-nič o tem n-ne vem.'' Sem povedala in spustila solzi prosto pot po mojem licu. ''Kako nič ne veš!'' Se mi je zadrla nazaj. Seveda sem jo razumela. Ampak sebe in moje družine nisem in to je bil največji problem. ''M-možn je, da se s-selim, kr je ati napredoval v s-službi, a-ampak mi ni duben nč reku u selitvi k-kamor kol že.'' ''Ok, posluši me lej vesela sem za tebe kr se nwm kam seliš in tut zle nwm če se lažeš al ne ampak jst mislim, da maš pravico vedet ka se dogaja če ne lažeš seveda, če pa lahžeš pa vedi, da si mi vedno in cedno mi boš lahka zaupala. Tut če je še tko grozn.'' ''Vem in nimaš pojma kak sm ti za to hvaležna, ampak se ne delam, da ne vem kr res nwm ka se dogaja in za to jih grem kr zejle dol uprašat.'' Prekinila sem zvezo in odšla v kuhinjo. Tam pa sem zagledala zanimiv prizor. Mama je pekla palačinke in jih metala v zrak in si zraven prepevala, oči je bral knjigo z naslovom moje otročje življenje (izmišljena knjiga) in zraven pil kakav. Ko sem prebrala naslov sem se sama pri sebi zasmejala. Jure in Katarina pa sta se lovila po kuhinji in kričala na ves glak, da se selimo v London. Čakaj kaj? V London se selimo? Kako je to sploh možno? Aha točno. Očijevo napredovanje v službi. Moje razmišlanje je prekinil Juretov padec na tla in nato še Katarina, ki se je spotaknila ob Jureta in padla na tla. Videla sem, da nista mogla zadrževati smeha, zato sta se začela na ves glas smejati. Kmalu je tudi mene premagal smeh in sem se začela smejati. Ob mojem smehu so se vsi zdrznili in mama, ki je vrgla palačinko v zrak jo je vrgla preveč močno in se ji je nalepila na strop, oči se je polil z kakavom in kakav v ustih se mu je zaletel, Jure in Katarina, ki sta še pred minuto umirala od smeha sta me gledala z grozečim pogledom. Zaradi teh pogledov je še mene minil smeh. Spomnila sem se zakaj sem prišla dol. ''Pogovoriti se moramo.'' Je izjavil oči. Samo pokimala sem in se usedla na prazen stol zraven njega. Ko je odprl usta, da bi kaj izjavil sem mu skočila v besedo. ''Že vem, da se selimo samo razlog mi povej in kam in kje bomo živeli.'' Oči je bil rahlo presenečen nad mojo izjavo in očitno se je spomnil, kaj sta prej kričala Jure in Katarina, saj ju je pogledal z ubijalskim pogledom. ''Nista nič kriva. Anna mi je povedala, da ste me izpisali iz šole.'' Nastala je neprijetna tišina. ''No?'' Sem izjavila. ''Oh oprosti. Torej, jaz sem napredoval v službi in zdaj imam podpisano pogodbo z One Direction, tako da se bomo ti, jaz in Jure preselili v London. Mama je dobila odlično službo na drugi strani Velike Britanije in Katarina, bo tam nadaljevala šolanje, tako da bosta živeli drugje kot mi. Ampak mi ne bomo sami živeli, ker se selimo v hišo od One Direction.'' Ko je končal, sem ga gledala z odprtimi usti in z solzami v očeh. Kako je lahko možno, da bom ostala sama brez mame in sestre med sedmimi fanti. Ups šestimi fanti in enim moškim, če ne celo dvema moškima. ''Ljubica, saj se še bomo videli no! Prosim ne joči. In ne sama z šestimi fanti in očetom boš v hiši. Ne bo Simona zraven, ker je šel nekam, ker ima pomembne opravke, tako da so fantje sami z Paulom doma. In danes odpotujete v London, saj je ravno klical Paul in povedal, da morate pohiteti, saj bo dobil živčni zlom zraven njih.'' ''Ups sm to naglas rekla?'' Mama je pokimala in se zasmejala. ''Čakaj kaj? Kako to misliš ali so fantje res tako grozni?'' Sem se zgrozila in vprašujoče pogledala mamo in očeta. ''Ne , hahaha seveda ne, samo veselijo se, da te spoznajo in da Zayn spozna Jureta, ker imata zares veliko skupnega.'' ''Ja pa ja de. Kakor, da si Zayn vsakih pet minut popravi frizuro in se kuja, če ima kdo lepše lase kakor on.'' ''Pravzaprav je Zayn res tak.'' Ob njegovi izjavi sem prebledela. ''Kaj! Še enega človeka podobnega Juretu bom mogla prenašat?'' Oči se mi je zasmejal in prav tako mama in Katarina, Jure pa me je le grdo pogledal. Namenila sem mu tisti pogled >kaj se je pa z tvojo frizuro zgodl< in postal je bled kot zid. Čez sekundo ga že ni bilo več v kuhinji. Očitno si je šel popraviti frizuro v kopalnico. Sama pri sebi sem se nasmejala in se obrnila proti očetu. ''Kdaj pa gremo?'' ''Čez eno uro, zato prosim si vse hitro spakiraj, takoj ko boš končala gremo na letališče.'' Samo pokimala sem in odšla v svojo sobo. Zaprla sem vrata, se sesedla na tla in poklicala Anni. ''J-ja?'' ''Anni!'' ''Takoj mi use razloš!'' ''Ja veš prou si mela glede selitve. Res se selim v London.'' ''Kdaj pa jst nimam prou?'' Kajjjjjjjjjj? U London?'' ''Ja in mogla bom žvet z unimi kva so One way al kva. Neki tazga.'' Slišala sem kako je zajela sapo. ''Ž-živela boš z O-one D-direction?'' Pokimala sem. ''Ne morem te vidit če kimaš al ne buča!'' ''Ja! Z njimi bom živela in čez eno uro imam let. Nimaš pojma kako te bom pogrešala!'' ''Jaz bom tudi tebe. No se še slišma kej. Zej te bom pa pustila, da si prprauš use. Rada te mam in ne pozabt na mene.'' ''Ne bom. Pa puzdrau use prjatle. Čau bau'' In zveza je bila prekinjena. Kmalu sem tudi kovčke spakirala in bila namenjena proti vhodnim vratom, ko sem kar na lepem slišala pogovor očeta in mislim da Paula. ''Ja Paul. Prosim reci fantom, da naj ne norijo, da bomo kmalu prišli tja. A že vejo, da se bomo preselili k njim?In to za zelooooooo doglo časa?'' Za očeta je zelooooooo dolgo časa pomenilo zares zares zelo dolgo časa. Včasih tudi za vedno. Oh ou, upam da ne za vedno, oh prosim te, da ne za vedno, sem molila v glavi. ''Ja Paul smo že na poti, prosim da vzameš pomirjevala in jih daš tudi fantom, saj slišim kako norijo. Ok, se vidimo pozdravi jih. Adijo.'' ''A gremo?'' Očitno sem očeta kar precej prestrašila, saj je zacvilil kakor devet letno dekle. ''Kim joj kako si me ustrašila!'' ''Ja sem videla ja hahaha!'' ''Dobro upam, da si se poslovila od Katarine in mame. Juree!'' Se je zadrl oči po stopnicah. Mama in Katarina sta prišli po stopnicah v vežo in se poslovili od nas. Oči je odnesel kovčke v prtljažnik in vžgal avto. Sedli smo vanj in se odpeljali na letališče. Ko je parkiral avto je vsak z svojimi kovčki odšel do varnostnikov (pač tist proces pred tem ku greš na letalo) in se napodila na letalo. Čez 10 minut smo vzleteli. Malo sem se bala kako se bom razumela z fanti in kako se bojo odzvali name. Ampak si nisem belila glave s tem. V ušesa sem si vtaknila slušalke in začela poslušati pesni od little mix. Naravnost oboževala sem jih. Bila je moja najljubša skupina. Ravno se je končala pesem DNA, ko je letalo pristalo. ''Jutro zaspanka.'' ''Kakšna zaspanka. Saj nisem zaspala, ali?'' Zasmejal se je in mi s tem dal vedeti da sem zaspala. ''Jure, Kim zdaj pa dobro poslušajta. Ne se ustrašiti kakšna bo hiša velika, mala, urejena, neurejena, saj je vseeno. Čez dva dneva grem h Simonu na Kitajsko, ker imamo tam nekakšne sestanke, še sam ve vem kaj. Pričakujem od vaju, da se bosta obnašala dokaj primerno in zrelo za svoja leta, ker jih doma nikoli nista. Jasno?'' Oba sva prikimala in se odpravila z letala. Z limuzino smo se odpeljali do velike vile. Pred hišo je stal moški in nas očitno čakal. ''Tadej! Končno!'' Je rekel in se mu vrgel okoli vratu. Skoraj sta padla po tleh če nebi bilo limuzine za očetom, saj je bil moški desetkrat večji od očeta. ''Ja Paul, ali je bilo tako hude biti z fanti eno urico?'' Paul je pokimal in videlo se mu je, da je to urico z njimi res trpel. ''Paul, to je moj sin Jure in hčerka Kim.'' Naju je oči predstavil Paulu. Paul se je kar zapodil prosti nama in naju objel tako, da smo skoraj zdaj mi padli. ''Želim vama veliiiiiko sreče pri fantih. Verjemita zelo so mučni!'' ''Si bova zapolnila. Hvala.'' Paul je odšel domov, mi pa v hišo. Ko sem vstopila sem zajela sapo. Fantje so se tepli z blazinami, razen fanta, ki je sedel na sedežni in jih z obupanim izrazom na obrazu gledal. Očitno nas nihče opazil, ko smo vstopili v hišo saj se niso odzvali na nas in očetove klice, ker je bila glasba preveč naglas. Ravno se je začela predvajati pesem od little mix, ko je nekdo prestavil pesem. ''Ah daj no. Pusti to pesem!'' ''Oh oprosti.'' Je rekel fant z kodrčki in dal nazaj na little mix. Očitno se je šele zdaj zavedal, da je slišal ženski glas, saj se je v trenutku obrnil in z njim tudi ostali fantje. ''Končno. Hvala ti. Neizmerno sem ti hvaležen!'' Je rekel fant, ki je še pred minutko sedel na sedežni. Od veselja me je začel objemati. ''Oh oprosti. Sem Liam in ti moraš biti Kim, kajne?'' Presenetilo me je, da me pozna. ''Ja to sem jaz.'' ''Tadej!'' So zaklicali vsi fantje h krati in se mu vrgli v objem. Vsi skupaj so popadali po tleh. ''Fantje! Zadušili me boste.'' Midva z Juretom pa sva umirala od smeha ampak je mene minil, ko sem opazila, da se ne heca. ''Hej, hej, hej, dajte mu malo prostora.'' Sem v smehu rekla. Končno so se malo odmaknili. Nato so se predstavili še sami. Ugotovila sem, da je tisti ki je prestavil glasbo Harry, tisti obupanec je Liam seveda to že vem od prej, tisti z črnimi lasmi je Zayn in hej res je videti takšen kot Jure, fant z korenčkom v roki je Louis in blondinec Niall. Šli smo v dnevno sobo (slike hiše in avtov in vsega dam naslednič gor kr mi računalnik nagaja), se vsedli na kavč in pogovarjali. Kar naenkrat pa je Liam zakričal. Vsi smo ga prestrašeno pogledali. Izgledal je kakor, da bi zagledal duha. Fantje so začeli gledati po mizi in kmalu so popadali v smeh. Začela sem gledati po mizi kaj je tako smešnega ampak nisem ničesar smešnega opazila. Liam je še kar prestrašeno sedel na kavču kakor majhen dojenček in gledal na mizo. Temu prizoru sem se morala nasmehniti. ''Liam se boji žlic, kakor vidim, da ne veš ti zdaj povem.'' Je rekel Louis še kar v smehu. Pogledala sem na mizo in opazila na mizi žlico nasproti mesta kjer je sedel Liam. Začela sem se smejati ampak me je smeh minil, ko me je grdo pogledal. Zasmilil se mi je in dala sem žlico na stran. ''Hvala, ti stokrat hvala.'' Je začel govoriti in me objemati. ''Dobro fantje to pa ni bilo preveč smešno. Zdaj danes sploh ni se bo upal spet spati sam in spet bo moral zraven mene spati.'' Je potarnal oči. Potem smo šli gledati Toy story, saj so se morali fantje odkupiti Liamu za prizor z žlico. Po končanem filmu smo se odpravili spati. Naslednje jutro me je zbudila blazina, ki je priletela naravnost v mojo glavo. Počasi sem odprla oči in zagledala fante vključno z Juretom, ki so name metali povštre razen Niall je snemal z kamero. ''Ali res ne morem vsaj malo še spati dlje?'' sem potarnala. ''Ne!'' Je rekel Harry in mi vrgel povšter v glavo. Imela sem dosti, zato sem se samo obrnila na drugo stran postelje in probala zaspati nazaj, ko me je kar naenkrat moja preljuba posteljica zapustila. Nekdo me je nesel v naročju. Odprla sem oči in videla Harryja kako me nese proti bazenu. Čakaj zakaj pa proti bazenu? ''Harry, da ne bi naredil tega kar mislim da bo!'' sem ga opozorila a prepozno. Že je bil na robu bazen in me hotel vreči v bazen ampak ker sem bila v njegovem naročju sem ga potegnila z seboj, tako da sva skupaj pristala v vodi. V njej sva bila še kar tesno skupaj in kar naenkrat sem se butnila ob rob bazena. Odprla sem oči in pod vodo zagledala Harryja kako se mi nevarno približuje. Vedel je, da mu ne morem pobegniti zato se je zmagovalno nasmehnil. Hotel sem mu pobegniti, ampak nisem mogla, ker me je z eno roko prijel za mojo roko, z drugo pa za bok. Zdaj sem pa še jaz vedela, da mu ne morem zbežati. Pogledal sem ga z puppy eye look ampak ni delovalo, saj se mi je še bolj približal. Moje srce je poskočilo, ko sem začutila njegovo sapo na mojih ustnicah. Zaslišala sem glasove, ki so prihajali iz zunanjega dela bazena. ''Ah pustili vas bomo, da nadaljujeta!'' sem razločno slišala kričati Louisa. Pogledala sem proti Harryju, ki me je gledal z tistim >prosim< pogledom. Tudi sama sem si želela ta poljub. Zdaj si sigurno mislite, kakšna sem, da se že želim poljubljati z tujcem ampak nekaj je bilo na njem, da me je le še bol vleklo k njemu. Zavila sem oči in odkimala. Harry se je zasmejal in odkimal. Nisem vedela kaj to pomeni, ampak sem že v naslednji sekundi dobila odgovor. Namreč prisesal se mi je na ustnice in me poljubil. Rahlo je obliznil mojo spodnjo ustnico ampak je nisem želela odpreti. Tedaj me je prijel za zadnjico in mi jo stisnil. Od presenečenja in rahlega užitka sem odprla usta. Harry je izkoristil priložnost in vtknil njegov jezik v moja usta. Stkala sem od užitka in hvala bogu, da sva bila pod vodo. Ko bi vsaj ta trenutek trajal večno. Kaj pa govorim! Saj nisem zaljubljena vanj. Še bolj me je stisnil za zadnjico in takrat sem se izmuznila iz njegovega prijema. Harry je začel kolovratiti z njegovimi rokami, da bi ujel moje roke ampak ni mu ravno dobro uspevalo. Svoje roke sem dala okoli njegovega vratu in takrat je prenehal z kriljenjem njegovih rok in položil svoje na moje boke. Svoje noge sem dala okoli njegovih bokov in se prepustila užitku, ki je preplavil moje telo. Upam samo, da ni to ljubezen na prvi pogled. Ampak nekaj je bilo na njem , kar me je privlačilo in ne vem kaj. Mislila sem, da mi bo srce ušlo iz prstnega koša, tako močno mi je razbijalo. Ko mi je začelo primanjkovati zraka, sem Harryju namignila, da potrebujem zrak. Takoj je razumel in me povlekel na površje. Končno sem lahko zadihala. ''Kim, Harry kaj sta počela skupaj pod vodo!'' se je drl oči.

Kako bo odreagiral oče, ko bo izvedel, kaj sta počela? Če sploh bo?
Kaj čuti Harry do Kim?
Zakaj je Harry poljubil Kim?
Komentarji
21. november 2013
hm ja tak kukr usak oči se mi zdi...
He fell in love
pač ljubezen na prvi pogled

zgodbica je supermegafantastična!!!!!!!!!!!
21. november 2013
naša hiša v Londonu:

one direction:

moja soba:

naš avto:

dnevna soba:

kuhinja:

jedilnica:

se opravičujem kr prej nism poslala
21. november 2013
to je prava kuhinja:

23. november 2013
next
24. november 2013
neeeext!!!
26. november 2013
next
26. november 2013
evo nou next. Se opravičujem, kr ste mogl tak douk čakat. sej vete šola pa to
evo. uživite
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko mi je začelo primanjkovati zraka, sem Harryju namignila, da potrebujem zrak. Takoj je razumel in me povlekel na površje. Končno sem lahko zadihala. ''Kim, Harry kaj sta počela skupaj pod vodo!'' se je drl oči. Z Harryjem sva se spogledala in zardela. ''Nič nisva delala, samo Harry me je rešil, ker sem padla v bazen in nisem mogla plavati v pižami. Koliko dolgo pa si gledal?'' ''Ne prav dolgo, samo par sekund. Malo preden sta vidva prišla na površje. No v tem primeru pa hvala Harry.'' Harry se je zmagoslavno zasmejal in mi pomežiknil, jaz pa sem ga izzivalno boksnila v ramo. ''Še bi rada?'' Me je vprašal in mi nagajivo pomežiknil. Takoj se je pognal v mene in že v naslednji sekundi sem začutila njegove ustnice na mojih. Strastno me je poljubil. Zaslišala sva žvižganje fantov in takoj sva se odmaknila drug od drugega. Ampak me je Harry še vedno držal v naročju, saj ko sem prej rekla očetu, da ne morem plavati v vodi v pižami se nisem hecala. Opazila sem fante, Jureta in očeta kako žvižgajo in nas gledajo. Čakaj očeta? Kaj za vraga...? Videla sem kako je oče moral dati Zaynu denar. Očitno sta se stavila, ali imava z Harryjem nekaj ali ne. In seveda je Zayn zmagal, saj sva se še pred minuto poljubljala in očitno jim je to dalo vedeti, da imava nekaj. Zmagoslavno sem se zasmejala in pokazala očetu jezik. Ta se je samo zasmejal in mi pomežiknil. Samo zasmejala sem se in zmajala z glavo. Potem pa še poljubila Harryja na lička, da je zardel. Tako prikupen se mi zdi ko zardi. ''Oh Kim zdaj pa že pretiravaš'' Sem si govorila v glavi. ''Kaj pretiravaš?'' Me je Harry vprašal. ''Ali sem to rekla naglas?'' Pokimal je in mi pomežiknil. Jaz pa sem zardela še bolj kakor Harry malo prej. ''Samo rešil, kaj?'' Je zaklical oči in se na veliko zasmejal. Z Harryjem sva vidno zardela in se pogledala. Kmalu sva padla v smeh in se skoraj potopila od smeha, če naju nebi Harry še pravočasno potegnil na površino. ''Pojdiva ven iz bazena, preden se utopiva.'' Sem rekla Harryju in se zasmejala. Samo pokimal je in naju spravil iz bazena na ploščice. Odložil me je na tla, da sem shodila, do vrat, ampak še preden sem prišla tja, sem zaslišala vriskanje in žvižganje za nama z Harryjem. Kar naenkrat pa mi je spodrsnilo in padla bi na rit, če me nebi Harry ujel. Dvignil me je v naročje. ''Zakaj pa je to dobro?'' ''Saj se nočeš ubiti, ali?'' Odkimala sem in se zasmejala. Odnesel me je po stopnicah v mojo sobo in izginil. Hitro sem se preoblekla in odšla v dnevno sobo. Tam so že bili vsi razen Harryja. ''Ooooo Harryjeva princeska je prišla v kraljevo dnevno sobo!'' Se je zadrl Louis, da je še Liama od strahu vrglo iz sosednjega mesta na kavču. Zasmejala sem se in Louisu pokazala jezik. ''Kaj a si fouš?'' ''Jst? Ha nikol na Harryja! No mogoč kdaj pa kdaj.'' Zaslišala sem Harryja kako prihaja po stopnicah v dnevno sobo. ''In tu prihaja Kimin princ!'' Se je zadrl Zayn tako naglas, da je še Harry obstal ob njegovih besedah. ''Kakšen princ spet? Ti spet govorijo, da si moja princesa?'' Z začudenjem sem mu pokimala. ''Ne poslušaj jih, razen če bi rada bila moja princesa?'' Je rekel z nagajivim glasom. Boksnila sem ga v ramo in mu pomežiknila ter se približala h njegovem ušesu in mu zašepetala ''Mogoče pa kdaj.'' In s temi besedami sem odšla iz ''kraljeve dnevne sobe'' in odšla do kuhinje. Nazadnje, kar sem videla, je bil Harryjev presenečeni izraz na obrazu in kako je bil pribit na tla. Sama pri sebi sem se nasmejala in nadaljevala svojo pot do kuhinje. Nisem bila ravno lačna, zato sem si naredila samo kakav. Hitro sem ga spila in odšla nazaj v dnevno sobo. Tam sem še vedno videla kako Harry stoji kakor pribit na tla in njegov izraz na obrazu. Fantje so mu mahali pred očmi in ga tresli za ramena in hoteli izvedeti kaj sem mu rekla, ampak jim ni ravno dobro uspevalo. Usedla sem se na kavč in pomežiknila Harryju. Tedaj se je predramil in končno pomežiknil z očmi. Fantje so si vidno oddahnili. Harry se mi je samo nasmejal in mi pomežiknil nazaj. ''Pa kaj imata vidva z tem mežikanjem?'' Naju je zmotil Niall. S Harryjem sva se spogledala in nasmejala drug drugem in si pomežiknila. ''Kdo se gre flašo renice?'' Se je kar naenkrat zadrl Louis. Vsi smo pokimali in se usedli v krog. Prvi je vrtel Louis in že kar na začetku je pokazala name. Kakšno srečo imam jaz. ''Resnica.''
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kaj se bo zgodilo?
komentarji
27. november 2013
neeeeeeeeeeeext
ka se bo zgodil??? hmmm... nwm, res ne... no neki bedastega jo bo lou uprašu vrjetn
27. november 2013
Prvi je vrtel Louis in že kar na začetku je pokazala name. Kakšno srečo imam jaz. ''Resnica.''
Malo se je zamislil, nato pa postavil vprašanje, ki sem se ga najbolj bala. ''Kateri izmed nas ti je najbolj všeč?'' Omahovala sem a kasneje končno odgovorila. ''Harry.'' Zardela sem, ko sem videla, da me Harry gleda z njegovim nagajivim in prečudovitim nasmeškom, fantje pa so naju gledali z odprtimi usti. ''Vedel sem!'' Je zaklical Niall sem nas vse spravil v smeh. Opazila sem, da je Louis nekaj zašepetal Harryju. Harry je samo prikimal in se vstal. Opazovala sem kaj bo naredil, vendar se je samo usedel zraven mene in položil svoje roke okoli mojega pasu in me poljubil na lica. ''Oooooo!'' Nazadnje sem zaslišala kako so Zayn, Liam in oče zažvižgali. Nato se je Harry odlepil od mene in se približal mojemu ušesu in mi zašepetal ''tudi meni si všeč. Zelo.'' Ob njegovem stavku sem zardela in se nasmejala. ''Le kaj ji je rekel?'' ''Mogoče jo je vprašal, če gresta v njegovo sobo.'' Vsi so se pričakujoče zazrli v naju in naju opazovali. ''Lahko nehate tako zijati v naju!'' Jih je nadrl Harry. Louis ga je pričakovano gledal. Ozrla sem se v Harryja in opazila, da mu je pokimal in se mu nasmehnil. Pogledal me je in se mi nasmejal. Fantje so se začeli smejati. Počasi so se začeli fantje vstajati in odhajati proti bazenu. Sama sem se tudi vstala in želela oditi k bazenu a me je nekaj vstavila. Hja le kdo drug kod Harry. Prijel me je za zapestje in me potegnil nazaj tako, da sem se zaletela v njegov prstni koš. Zasmejal se mi je in me pogledal z njegovimi smaragdno zelenimi očmi. Cel dan bi ga lahko samo opazovala in se še nebi načudila njegove lepote. Počasi se mi je začel približevati. Začutila sem njegove ustnice na mojih, ki so se združevale v poljubu poln nežnosti in ljubezni. Malo sva se odmaknila drug od drugega, vendar sem bila še vedno v njegovem objemu.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------komentaji.
02. december 2013
next
03. december 2013
zaka mam tak mal brauceu? :'(
21. januar 2014
next,ful dobr je
04. februar 2014
hvala sej bo kmal next sam zle res nism mela cajta da bi ga napisala
05. februar 2014
se opravičujem kr douk ni blo nexta
no zj ga mate
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Začutila sem njegove ustnice na mojih, ki so se združevale v poljubu poln nežnosti in ljubezni. Malo sva se odmaknila drug od drugega, vendar sem bila še vedno v njegovem objemu. Vdihovala sem ta njegov božanski vonj. Naravnost oboževala sem ga. Močneje me je objel in me poljubil na lice. ''Kim?'' popustil je objem in me pogledal v oči. ''Ja Harry?'' sem ga vprašala. ''Pridi čez 10 min v mojo sobo. Imam presenečenje zate.'' Nad njegovo izjavo sem osupnila. ''Ampak Harry, še nihče ni stopil v tvojo sobo. Dobesedn si ga brcnu u rit če je kir stopu čez prag tvoje sobe. Sej sm te vidla zadnič kak si Louisa našešku po riti.'' sem rekla in se prikupno nasmejala. ''Zasledovala si me?'' vpraša z zaigrano šokantnim izrazom na obrazu. Odkimam in zraven pokam od smeha. ''Ne samo ravno takrat sem šla mimo, da sem te videla ampak vaju nisem želela motiti, zato sem samo šla naprej.'' in takrat je Harry začel pokat od smeha. ''In kaj je tu tak smešnga?'' sem ga uprašala. Namesto, da bi mi odgovoril, se je vrgel na tla in se naprej smejal. Ko se je dvignil iz tal, me je pogledal in videla sem, da ima čisto solzne oči od smeha. Samo začudeno sem ga gledala in mu namignila čemu toliko smeh. ''Kim, tebe je dobesedno strah da te bom po riti našeškau? Tebe nikoli. Razen če bi ti tako želela.'' reče in mi pomežikne. Rahlo ga boksnem v ramo in se zasmejim. ''No pejt zej ti tudi na bazen. Jaz grem pa v svojo sobo. Ti pa čez 10 min pridi sama k meni v sobo in nikomur ničesar ne omenjaj. Prav?'' ''Prav.'' še sama ne vem zakaj sem to rekla ampak si es ata es atal (kar bo, bo; če kdo ne zna francosko). Ja tudi francosko znam. Bolj malo ampak znam pa. Tako sem torej odšla k bazenu k ostalim. Ko sem se obrnala po treh korakih, Harryja že ni bilo več za mano. ''Koga pa iščeš princeska? Harryja?'' me je vprašal Zayn. Zavila sem z očmi in to je za njih očitno znak za da. Vsi so se zapodili vame in me skoraj podrli in me začeli spraševati kaj sva se z Harryjem pogovarjala. Samo odkimala sem in rekla da sva se samo o njihovih pesmih in če bi šla naslednjič z njimi na koncert. Očitno zadovoljni z odgovorem so se zleknili nazaj na svoje ležalnike, pripravljeni na sončenje. Še sama sem se jim pridružila in se malo spočila. Čez nekaj časa sem pogledala na uro in videla da moram iti k Harryju v sobo. Lepo počasi, da fantje nebi kaj posumili, sem se vstala in odšla v hišo z izgovorom, da grem gledati televizijo. Stekla sem v njegovo sobo in pred vrati obstala. Nisem vedela ali naj potrkam ali naj kar vstopim. Nato sem se odločila, da bom kar vstopila brez trkanja. Ko sem odprla vrata, sem ga videla kako leži na postelji samo v trenirki brez majice. Kar sline so se mi pocedile dobesedno. Po prstih sem odšla do njegove postelje in zslišala kako narahlo smrči. Zahihitala sem se sama pri sebi in šla na njega. Poljubila sem ga na ustnice in ga z tem tudi zbudila. Narahlo me je objel in me poljubil. ''Jutro zaspanec.'' sem rekla. ''Jutro lepotička.'' mi je rekel in mi pomežiknil. Skobacala sem se dol z njega. Vsedla sem se na posteljo in si ogledovala sobo. In nato je nastala tem. Ničesar nisem videla. Potipala sem po očeh ampak namesto njih sem zatipala njegove roke. ''Si pripravljena na presenečenje?'' me je vprašal. Kakšno presenečenje? Samo pokimala sem in čakala kdaj bom to presenečenje videla. Počasi je odmaknil roke in takrat sem zagledala....
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaj mislite?
mnenje?
30. april 2014
neeeext
30. april 2014
Zelo dobro pišeš
Next+nova bralka
01. maj 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeext
01. maj 2014
evo novi next
Samo pokimala sem in čakala kdaj bom to presenečenje videla. Počasi je odmaknil roke in takrat sem zagledala... nič. Čisto nič. Prazna postelja, kakor je bila do sedaj. Začudeno sem gledala okoli sebe in nato sem zaslišala kako nekaj hitro diha oziroma nekaj podobnega. Počasi sem obrnila glavo, da sem lahko videla Harryja v obraz. ''To nisem jaz. Morala boš pogledati za mano, da boš videla presenečenje, ker je ušel iz postelje.'' Ušel? ''Kako to misliš?'' sem vprašala. Z glavo mi je namignil, naj pogledam za njim. In tam sem ga zagledala. Malega zlatega prinašalca.
''Aaaaaaaaaaaa psa si mi kupil?!'' sem se zadrla in zdirjala do njega. Harry me je smeje želel utišati ampak me ni mogel. Preveč sem bila srečna. Crkljala sem psa in se zahvaljevala Harryju. In nato sem se spomnila vprašanja, ki me je tako zanimal. ''Ampak zakaj Harry? Zakaj si mi ga kupil?'' sem ga vprašala. ''Boš videla, ko boš prišla dol.'' je rekel in pokleknil k meni. Zaslišala sva hitre korake, ki so se nama približevali. Kar naenkrat so se odprla vrata in noter je pokukalo 6 glav. Seveda fantje, kdo drug. ''Kaj pa se tu dogaja Harry? Ali jo daviš?!''. Je vprašal Louis čisto prestrašen. Ali sem tako naglas zakričala? Amm ups? Se zgodi. Videla sem kako se je Harry želel vstati in jih zbrcati drug za drugim ven iz sobe, ampak sem ga prijela za roko in ga zadržala na tleh, fantom pa namignila naj gredo ven. Že sem mislila, da odhajajo, ko se je Liam oglasil: ''Oooooooh Harry! Kupil si ji psa? Kako romantično!'' se je raznežil Liam, zdirjal v sobo in začel Harryja objemati okoli vratu. Oh to že ne bo dobro. Ampak namesto, da bi Harry Liama nagnal ven, mu je nekaj zašepetal na uho. Ta mu je samo pokimal in odšel iz sobe. Ostali fantje pa za njim. ''Kaj se je ravnokar zgodilo?'' sem ga vprašala. Harry se mi je samo nasmejal in odšel za njimi. Za njim je zaprl vrata in ko sem že mislila, da ga ne bo več nazaj, so se vrata odpla in notri je nazaj prišel Harry. ''Amm ali si kaj pozabil?'' ''Ja tri stvari. Prvo, čez 10min pridi v dnevno sobo. Drugo izmisli si ime za psa in to za samčka, ker je fantek.'' ko je to rekel, sem psa dvignila in pogledala kaj je pod njim. Mogoče je malo čudno zgledalo, saj je Harry spet pokal od smeha, ko sem ga pogledala. ''In tretje.'' je prišel k meni in mi podaril najdaljši poljub. ''To je bilo tretje?'' sem ga speje vprašala. Pokimal je in odšel. ''Dobro, kako naj ti dam ime?'' sem ga vprašala. Kuža mi je zalajal in me polizal po roki. ''Amm ime ti pa bo... Lumpi? Eh ne. To ni ravno zate.'' Še kakšnih 5min sem razmišljala dokler nisem našla popolnega imena. ''Že vem! Ime ti bo Hatchi.'' Dvignila sem Hatcha in odšla v dnevno sobo, kot mi je naročil Harry. Vse je bilo tiho, v hiši je vladala tema in nikjer žive duše. ''Fantje?'' sem se zadrla. Nič. Niti enega glasu. In nato: ''PRESENEČENJEEEEEE! VSE NAJBOLJŠE KIIIM!'' so se vsi zadrli, prišli iz skrivališč in prižgali luči. Presenečenje? Točno! Danes imam rojstni dan! Danes sem stara 18 let! ''Oh hvala fantje.'' sem se jim zahvaljevala. Pa kaj je z mano, da se toliko zahvaljujem? ''Vse najboljše ljubica.'' mi je rekel oče in me objel. ''Vse najboljše Kim!'' so mi čestitali še ostali fantje vključno z Juretom. Ampak vmes ni bilo Harryja. ''Amm kje je Harry?'' sem jih vprašala. ''Čaka te pri bazenu.'' Je rekel oče, me odpeljal do vrat, me porinil ven, zaprl vrata in zagrnil zavese. Sama pri sebi sem se nasmejala in se obrnila, da sem se zaletela v njegov prstni koš. Že spet. Pogledala sem ga, tako kot on mene. ''Vidiš zdaj zakaj sem ti kupil psa?'' me je vprašal. ''Ja, ampak Harry ni ti bilo treba.'' ''Seveda je bilo. Ampak to še ni vse.'' ''Harry ne...'' sem začela a me je prekinil z poljubom. ''Imam samo vprašanje.'' je rekel. Namignila sem mu naj nadaljuje. ''Bi lahko imel to čast, da bi ti, Kim Star bila moja punca?''
03. maj 2014
neeeeeext
pa sm ti rekla da je prijela sem Hatchija.
drgač pa še enkrat neeext
03. maj 2014
aja uuuup hahahah pozabla sm popraut
se zgodi
03. maj 2014
kaka se ti pa drgač zdi?
03. maj 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. maj 2014
Kk lep next,prfektna zgodbica je
Next
03. maj 2014
hvala
03. maj 2014
Zdravo! Se opravicujem kr že douk ni blo nexta ampak sem bla zasedena z šolo in nism mela velik casa. Oblubim, da bom med pocitncami pogosto pisala next. No tale next pa posvecam mojem love zaynu, ki ga tako zelo pricakuje
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Bi lahko imel to cast, da bi ti, Kim Star bila moja punca?" in takrat sem se zbudila. Se kar sem sedela na letalu...vendar sama. Na sosednjem sedežu kjer bi moral oce sedeti, je bil prazen. Mogoce je samo šel opravit svojo potrebo. Iz zvocnikov sem slišala da pristajamo. Telefon in slušalke sem pospravila v torbico in se udobno namestila. Tik preden smo pristali je prišel oce ves skuštran. Opazila sem, da ima na srajci madež rdece šminke. Zanimalo me je kje je bil. Še tisti trenutek sem se odlocila, da bom raziskala. Ko smo pristali smo odšli z letala po prtlago. Vsak je vzel svojo in odpravili smo se proti taksiju. Oce se je na vse pretege trudil poklicati taxi a mu ni uspelo. Postajalo mi je dolgcas, zato sem zažvižgala. Pred nami se je ustavil taxi in nam pospravil prtlago v prtljažnik. Oce je samo gledal z odprtimi usti dogajanje pred njim. "Greš ali ne?" sem ga uprašala in se zasmejala. Vsedli smo se v avto in se odpeljali. Vožnja ni bila dolga. Kmalu sem pred seboj zagledala precudovito hišo. Zdaj pa sem jaz gledala z odprtimi ustim. "Pridi Kim nekoga ti želim predstaviti." je rekel oce. Sledila sem mu v hišo. Jure je kot strela zdirjal naprej. "Kdo bo prvi Kim!" se je zadrl. Z juretom vedn tekmujeva v necem. Tudi v najbol bednih stvareh. Hitel je in gledal nazaj. "Ti že ne!¨" sem se zadrla za njim. "Kako to misliš? Saj sem že pred tabo!" se mi je nazaj drl in se zlohotno smejal. Jaz pa sem pred njim videla steno in ni bilo vec možnosti, da bi se rešil. In res. Slišalo se je samo še PUUUF!. "Kaj je bilo pa to?" se je nekdo zadrl. Nisem mogla vec zadržati smeha. Dobila sem napad smeha, medtem ko se je Jure pobiral iz tal. "Tadej!" se je nekdo zadrl. Na hodnik je pridrvelo 5 fantov in en moški. "Živjo fantje." jih je pozdravil oce in vsakega posebej objel. "Paul! Si preživel ta cas z fanti?" je v smehu uprašal paula. "Saj jih ne pazim prvic, ampak tako naporni pa še niso bili." se je pritoževal paul. "Skakali so po kavcu, posteljah, po mizah, v bazen... ce bi lahko mislim, da bi skakali tudi po stropu. Ko boš prišel v njihove sobe, boš videl." je rekel. "Kaj pa naše sobe? So vredu?" je panicno spraševal oce. "Ne skrbi. Notri jim nisem pustil." je miril oceta. Vseh 6 fantov se je valalo po tleh od smeha. Jaz pa sem odšla malo raziskovat po hiši. Najprej sem prišla v dnevno sobo. Bila je čudovita. Zavila sem levo, kjer je bila kuhinja. Nalila sem si kozarec soka, ki sem ga našla na mizi. Spila sem požirek. Naslednjo sekundo sem to obžalovala. Skoraj sem se zadušila od gnusa tega soka. "Kakšen sok pa je to?" sem vprašala. "To je Louisov sok. Ubistvu korenčkov sok." je nekdo odgovoriu za mojim hrbtom. Obrnila sem se in ko sem ga zagledala skoraj padla skupaj. Zagledala sem Harryja. "Oprosti nisem se še ti predstavil. Sem Harry. Ti si najbrš Kim, imam prav?" me je vprašal. Joj kakšen cukerček. "Ja." je bilo vse kar sem zmogla spraviti iz sebe. Ampak ne zaradi šoka ampak zaradi nagnusnega okusa. Sok me je uničil. "Ni te. Samo ima pa res nagnusen okus." je rekel v smehu. "Sem to naglas rekla?" sem vprašala. Mislim, da sem bila rdeča v obraz kakor kuhan rak. Pokimal je in odšel do umivalnika. Iz zgornje police je vzel rdečo tekočino v steklenici in jo natočil v kozarec. "Izvoli. Ta sok je veliko bolšji. Moj najljubši je." je rekel in mi podal kozarec. Najprej sem ga spila en požirek, nato pa spila kar cel kozarec na enkrat. "Dober je." sem rekla in se nasmejala. "Me veseli, da ti je všeč." je rekel in zardel. "Ti razkažem naokoli?" me je vprašal. Pokimala sem in odpravila sva se. Čez približno pol ure sva končala ogled. Hiše je gromozanska in prečudovita. Na koncu sva odšla še na največji balkon v hiši. Tam sva skupaj gledala sončni zahod. "Harry. Harry!" se je drl oče. "Nekdo te kliče." sem mu prišepnila. "Hm, kaj?" je bil zmeden. "Harry!" se je zadrl oče. "Povej!" Super zdaj se bomo pa še drli po hiši, kot da nimamo telefonov. "Bi že končno pripeljav Kim malo dol, da jo še drugi spoznajo?" je rekel oče. "Prihajava!" sva se z Hrryjem zadrla naenkrat."Pa hitro. Fantje že cel dan čakajo da jo spoznajo. Louis pa že cel dan čaka na Kim, da jo zasliši." je rekel oče v smehu. "Resno Lou? Zaradi soka? Resno!" se je jezil Harry. Skupaj sva odšla proti dnevni sobi a še preden sva lahko vstiopila, se je spravil Louis name kako si drznem popiti njegov sok. Še kakšnih 5 minut se je jezil name, Harry pa me je branil a nikogar nisem več poslušala zaradi glasbe, ki je prihajala iz ene izmed sob. Potihoma sem odšla pogledat. Bila je Zaynova soba. Potrkala sem na vrata ampak mi ni nihče odpr zato sem kar vstopila. Videla sem ga sedeti na postelji in prepevati ob glasbi, ki je prihajala iz radia. Poslušal je mojo najljubšo skupino. Little mix. Ravno se je predvajala Salute. Vsedla sem se v kot sobe in začela prepevati ob glasbi. Ko jo je bilo konec je vse utihnilo. Odprla sem oči in zagledala Zayna kako z presenečenjem strmi vame. "Kaj?" sem ga vprašala. "Ali veš kako čudovit glas imaš?" me je vprašal z nasmehom na obrazu. "No ubistvu ne, saj ne pojem pred ljudmi." sem rekla. "No morala bi saj poješ kot profesionalka." je rekel in mi pomagal vstati. Skupaj sva odšla v dnevno sobo, kjer so ostali gledali televizijo, kjer sva se jim tudi pridružila. Po koncu filma je bila ura čez polnoč.
22. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg