Forum
Heii punce,

vodila sem in sodelovala sem že na veliko top modelih. Čedalje bolj ugotavljam, da so nekatera dekleta zelo neizkušena. Zato sem se odločila ustvariti šolo za manekenke. Tu se naučite teoretičnega dela tega poklica, odpišete testek oz. dva (to pa samo zato da preverim vaše znanje, nobena ne more past na katerem od testov) nato pa se posvetimo praktičnemu delu: slikanje in lepe fotografije (kot na ostalih top modelih), ena ki je pokazala res veliko voljo do tega bo zmagala. Zmaga ji prinese: 2 vstopnici za enega od mojih naslednjih top modelov ( pač v prvih 3 izzivih ne more izpast) ter še nagrado, ki je samo za tisto, ki bo zmagala. Vaša prijavnica mora izgledati takole:
Ime:
Umetniško ime:
Priimek:
Starost:
Zakaj si se prijavila & zakaj si želiš zmagati?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pa še nekaj pravil:
> Nobene ne bom obveščala o tem kaj se dogaja na top modelo oz. kaj mora narediti.
> Izzive boste naredile v najkrajšem času.
> Teste mi boste oddale na zasebca takoj ko jih končate!
> Se ne boste zbadale npr. če katera izpade!
> Če mislite, da si snovi ne boste zapomnile, si jo kot v šoli ZAPISUJTE!
> Redno obiskujte to stran!
> Ko ste prvič na tej strani si nekam kopirajte link, da lahko hitro pridete na stran!
> Pišete v slovenskem knjižnem jeziku!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Hja,

to je bolj kot ne to. Prijavite se, ne bom vam žal!
Pričakujem prijave in to že prav nestrpno!

Caww
22. junij 2011
Ime:Nina
Umetniško ime:Tofi :]
Priimekmolej
Starost:14
Zakaj si se prijavila & zakaj si želiš zmagati? Prjaula sm se pač kr top modele res obožujem & me ubistvu zanima kuko bo use potekal (:
Zmagat si pa želim,kr bi mi to res dost pomenil,in bi mi bla nekakšna smernica da tut sama nrdim top model k bi biu lahko dobr (:
25. junij 2011
Smolej* (:
25. junij 2011
Imeandra
Umetniško ime: Jade
Priimek:Echeverria
Starost:27
Zakaj si se prijavila & zakaj si želiš zmagati? Prijavla sem se zato ker tudi js obožuuujem top modele, zabavam se pri tem in res me veseli. Zmagati pa, kot je že rekla AjLauJu si tudi js želim, tudi meni mi bo neki pomenilo, pridobila bom verjetno kar nekaj znaja, glede nalog..in tudi smernica..

sm sprejeta?.. sm prebrala gor da ne boš nič opozarjala nas in to, sam bi lahko meni useno napislaal ko bo 1. iziu??.. in še za druge, ker sem res prijavljena v veliko modelov in pol bi pozabal...??
25. junij 2011
Ok...obe sprejeti. Katka...za tebe nardim izjemo samo za 1. izziv. Sporočim ko začnemo.
30. junij 2011
u53096
u53096
Ime: Ashley
Umetniško ime: Ashlee
Priimek: Branson
Starost:16
Zakaj si se prijavila & zakaj si želiš zmagati? I log on cuz my sister is a real model and i also like fashion.. i want win, because i know that i can be the best
30. junij 2011
u20700
u20700
Miley
Sis
Cyrus
18
zato ker si me tako lepo prosila ker sem na enem top modelu že zmagala
30. junij 2011
u34153
u34153
Ime: Taya
Umetniško ime: Barbie
Priimek: Branson (ker je glih tko dala tut moja sestrica gor --> Ashlee)
Starost: 13

Ker se je prijavila moja sestra (Ashlee), ker sem tut drgač model.. zmagati hočem zato, ker bom zelo dobra in se bom res potrudila.. bolša bom od ashley! haha

ashley, dej se potrud, pa piš po slovensko, sestrica, sej ti bom mal pomagala
30. junij 2011
Use sprejete pa začnimo!
02. julij 2011
1.Snov: Barvne kombinacije & različni stili

To je vaša prva snov. Če mislite, da si je ne boste zapomnile si jo lepo prosim zapišite. Koristilo vam bo ko boste reševale teste. Pa poglejmo. Obstaja veliko barvnih kombinacij. Tako jih imenujemo zato, ker se dopolnjujejo se pravi po domače "pašejo" skupaj. V modi je kombinacija rdeče-roza ki je kljub predsodkom nekaterih zelo lepa. Obstajajo tudi druge na videz nenavadne kombinacije, ki so prav lepe. Vsak dan nastajajo nove. Nekateri o kombinaciji barv niso najbolj učeni in se oblačijo bolj za en "drek". Če ste kdaj v dvomih ali ste naredili pravilno barvno kombinacijo se oblečite v oblačila in se poglejte v ogledalo. Takoj boste videli ali je to barvna kombinacija ali ste se malo zmotili.
Kakor pravijo nekateri ljudje: različni kraji,različni okusi. To naj bi veljalo za hrano, toda velja tudi v svetu mode. V različnih državah se že od nekdaj oblačijo drugače. Za primer lahko vzamemo že noše, ki so glede na državo različne. Če pogledamo Slovenijo-že tu najdemo veliko različnih stilov kot so: punkerski, emo, rockerski, princeskin, fin, metal, skate, pustolovski itd. Glede na karakter si pridobimo slog. Če ste bolj umirjeni ter se dobro učite se vaš slog gotovo imenuje piflarski.

Tako snov si preberite. Tukaj bom malo kasneje objavila tudi teste ki jih morate rešiti predvidoma do torka in mi jih pošljete na zasebca (tukaj jih niti slučajno ne objavljajte!). Če vas kaj zanima, uprašajte!
02. julij 2011
u37175
u37175
Ime: ariana
Umetniško ime: ari
Priimek: garande
Starost: 18
Zakaj si se prijavila & zakaj si želiš zmagati? zato ker sodelujem na večih top modelih in nikoli ne pridem še ne v finale
02. julij 2011
Pravila za test:

~vem, da je vse (skoraj) napisano tu ampak prosim ne prepisujte. Raje imam vašo razlago.
~testov ne objavljate tu. Napišete mi jih kot sporočilo&pošljete na zs!
~Rezultati bodo znani ko oddate vse-čimj hitreje!

1 TEST-

Opišite svoj stil ter svojo osebnost.
Zamislite si stil, ki vam nikoli nebi pristajal. Poimenujte ga&naložite sliko.
Katera je vaša najljubša barvna kombinacija? Zakaj?
Ste kdaj marali katero barvo, ki je sedaj ne več?
Barve ki vam niso všeč?
05. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg